تازه ترین خبرهای ایران و جهان

با هم قوی ترهستیم

سخن سردبیر - سرمقاله

خبرهای کوتاه

 • دادستان عمومی مصر در سوء قصدی بقتل رسید
  العربیه: منابع امنیتی مصر، روز دوشنبه 29 ژوئن، از انفجار یک بمب در مسیر خودروی حامل هشام برکات، دادستان کل مصر در شمال شرق قاهره پایتخت این کشور خبر دادند. به گزارش العربیه، برکات در این حادثه به همراه شماری از محافظان خود، زخمی شد و پس از رسیدن به بیمارستان جان باخت. سایت روزنامه «بوابه اهرام» خبر زخمی شدن دادستان عمومی مصر را تایید کرده و گفته که این حادثه در منطقه «النزهه» در شمال شرق قاهره اتفاق افتاده است. یک مقام بلند پایه در پلیس مصر پیش از این اظهار داشت که برکات و همراهان وی به بیمارستان منتقل شدند. یک مقام دیگر در پلیس مصر بیان داشت که دادستان عمومی این کشور در اثر اصابت قطعات شیشه شکسته زخمی شده است. گروه داعش، در پی اعدام 6 تن از عناصر این گروه در مصر، مقامات قضایی این کشور را به مرگ تهدید کرده است. در ماه مه گذشته، دو قاضی و یک وکیل در پی تیراندازی در شمال صحرای سینا، کشته شدند. برکات دادستان عمومی مصر از زمان سرنگونی دولت محمد مرسی وابسته به گروه اخوان المسلمین در سال 2013، هزاران نفر را پای میز محاکمه کشیده که صدها نفرشان به اعدام محکوم شده اند. 
  1
 • کامرون: داعش دنبال حملات «هولناک» در بریتانیا است
  العربیه: دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا، روز دوشنبه 29 ژوئن اعلام کرد عوامل داعش که در سوریه و عراق به فعالیت می پردازند، برای اجرای حملاتی در بریتانیا، نقشه های «هولناکی» می کشند. به گزارش خبرگزاری رویترز، کامرون تاکید کرد که داعش، خطری حیاتی برای غرب است. کامرون، این اظهارات را پس از حمله یک تندروی مسلح در تونس که به کشته شدن 30 بریتانیایی انجامید، بیان می کند. داعش مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است. حمله روز جمعه علیه گردشگران در تونس، از سوی برخی از سیاستمداران بریتانیایی، بدترین حمله علیه شهروندان این کشور پس از حملات تروریستی 2005 لندن، به شمار آمده است. نخست وزیر بریتانیا در گفت و گو با رادیو «بی بی سی» گفت:« داعش یک خطر حیاتی است، آنچه که در آنجا اتفاق می افتد، تحریفی از یک دین بزرگ و آفریدن گروه مرگ است که بسیاری از جوانان را به گمراهی کشانده است.» وی افزود:« در عراق و سوریه، کسانی هستند که برای انجام اعمالی هولناک در بریتانیا و غیره نقشه می کشند. تا زمانی که داعش در این دو کشور وجود دارد، ما در وضعی خطرناک به سر می بریم.» نگرانی از گسترش فعالیت های گروه داعش، موجب وضع حالت فوق العاده در بریتانیا شده است. در همین حال پلیس بریتانیا گفت که یکی از بزرگترین عملیات مبارزه با تروریسم خود را پس از کشته شدن گردشگران این کشور در تونس، انجام داده است. کامرون با نوشتن مقاله ای در روزنامه دیلی تلگراف، از مقامات کشورش خواست که با تندروههایی که در بریتانیا زندگی می کنند، سخت تر رفتار کنند. نخست وزیر بریتانیا افزود که «نباید با کسانی که اهل تسامح نیستند، مدارا کنیم و کسانی را که افکارشان تایید کننده تندروی است، نپذیریم.» 
  2
 • nullهواپیمای خورشیدی ایمپالس از نقطه بی‌بازگشت گذشت
  بی بی سی: هواپیمای خورشیدی ایمپالس-۲ در دومین تلاش خود برای عبور بدون توقف از اقیانوس آرام از نقطه بی‌بازگشت عبور کرده است. مسیر این پرواز ۱۲۰ ساعته از ناگویای ژاپن به هاوایی ۷۹۰۰ کیلومتر است. عبور از نقطه بی‌بازگشت به این معنی است که هواپیما دیگر امکان فرود در خشکی را به علت فاصله زیاد از دست داده و در صورت بروز مشکل، خلبان، آندره بورشبرگ، باید با چتر نجات در اقیانوس پایین بیاید. سولار ایمپالس در سایت خود اعلام کرد: "آندره بورشبرگ از نقطه بی‌بازگشت گذشته و حالا باید سفر پنج روز و پنج شبه خود را تا پایان ادامه دهد." تیم ایمپالس در باره پرواز فعلی تبلیغات همیشگی خود را انجام نداد تا مطمئن شود که پرواز به خوبی پیش می‌رود و لغو نخواهد شد. تقریبا یک ماه پیش، این هواپیما پس از ۳۶ ساعت پرواز از چین به سمت هاوایی، پیش از رسیدن به نقطه بی بازگشت، به علت بدی وضع هوا مجبور به تغییر برنامه و فرود در ناگویای ژاپن شد. به گفته تیم ایمپالس، در صورت ادامه آن پرواز، امکان سقوط هواپیما و به خطر افتادن جان خلبان وجود داشت. هفته پیش هم پرواز این هواپیما به علت نگرانی درباره وضعیت جوی در آخرین لحظه لغو شد. اگر ایمپالس بتواند به هاوایی برسد رکورد طولانی ترین پرواز تک نفره دنیا را خواهد شکست، علاوه بر اینکه رکوردی تازه برای طولانی‌ترین پرواز با انرژی خورشیدی بر جا خواهد گذشت. اما آندره بورشبرگ می گوید با استفاده از یوگا و مراقبه (meditation) سعی خواهد کرد این پرواز را برای خود آسانتر کند. اگر هواپیما با موافقت به هاوایی برسد در ادامه سفر، از هاوایی به آمریکا، برتران پیکار هواپیما را هدایت خواهد کرد. پس از آن هواپیما آمریکای شمالی را طی خواهد کرد تا بعد برای عبور از اقیانوس اطلس اقدام کند. اما وقفه‌ در برنامه پرواز، ممکن است باعث تغییر برنامه مراحل بعد شود، از جمله اینکه هواپیما باید تا پیش از ماه اوت از اقیانوس اطلس عبور کند چون از آن به بعد فصل گردبادها آغاز خواهد شد. تمام پرواز هواپیما به صورت مستقیم پخش می‌شود.
  3
 • رهبران اروپا: مردم یونان در رفراندم رای "آری" بدهند
  العربیه: رهبران اتحادیه اروپا روز دوشنبه 29 ژوئن از مردم یونان خواستند تا در همه پرسی (رفرندام) هفته آینده در باره کمکهای مالی بین المللی رای "آری" بدهند. آنها هشدار دادند که خطر جداشدن آنها از اتحادیه پولی اروپا جدی است.  تصمیم یونان برای مراجعه به آراء عمومی برای قبول مقرراتی که طلبکاران این کشور برای ادامه کمکهای مالی خود خواستار برقرار آن هستند، یونان را در وضعیت نامعلومی قرار داده است.  بنظر می رسد که یونان روز سه شنبه آینده قادر به پرداخت قسط 1.5 میلیارد یورویی بدهی خود به صندوق بین المللی پول نباشد، و به این ترتیب برای اولین بار کمکهای بین المللی به این کشور قطع می شود. دولت یونان روز دوشنبه و در ابتدای هفته کاری این کشور از مردم این کشور خواست تا پولهای خود را از بانکها بیرون نکشند. بسیاری از بانکها روز دوشنبه در یونان بسته بودند، و خودپردازهای بسیاری از بانکها کار نمی کردند.  در روزهای اخیر مردم یونان مقادیر زیادی از سپرده های خود را از بانکهای این کشور بیرون کشیده اند. به همین دلیل دولت یونان تا روز برگزاری رفراندم اقدام به بستن سیستم بانکی کرده تا به این وسیله از خروج پول از کشور جلوگیری کند. ژان کلود یونکر، رئیس اتحادیه اروپا، در یک سخنرانی برای متقاعد کردن مردم یونان به مفید بودن کاهش بودجه این کشور گفت: "هیچکس از ترس مرگ خودکشی نمی کند."  یونکر به مردم یونان گفت: "صرفنظر از هرآنچه که در برگه همه پرسی نوشته، شما رای آری بدهید، زیرا رای نه شما رای نه به اتحادیه اروپاست." 
  4
 • mediaفرانسه توافق خوب را به نبود توافق با ایران ترجیح می دهد
  رادیوفرانسه: لوران فابیوس، وزیر امور خارجۀ فرانسه، امروز در جریان سفرش به نیویورک گفت که در هفتۀ جاری و در صورت لزوم برای ازسرگیری مذاکرات هسته‌ای به وین بازمی گردد. او تصریح کرد که طرفین مذاکره تصمیم گرفته اند که برای پایان مذاکرات هسته ای مهلت نهایی تعیین نکنند. لوران فابیوس تأکید کرد که او "یک توافق خوب را به نبود یک توافق با ایران ترجیح می دهد." وزیر امور خارجۀ فرانسه بار دیگر تکرار کرد که کشورش خواستار یک "توافق قوّی" بر سر برنامۀ اتمی ایران است تا از وقوع نگران کنندۀ یک مسابقۀ تسلیحات اتمی در منطقه جلوگیری شود. وی گفت که یک "توافق قوّی" بر سر برنامۀ اتمی ایران باید تولید و تحقیق اتمی این کشور را محدود و بازرسی از تأسیسات این کشور را میّسر کند و در صورت نقض توافقات از سوی ایران مجازات های بین المللی را از نو علیه این کشور وضع کند. وزیر امور خارجۀ فرانسه در ادامه افزود که در خصوص این نکتۀ آخر گفتگوها ادامه دارد و پیشرفت هایی نیز به دست آمده است، هر چند این گفتگوها خاتمه نیافته اند. وزیر امور خارجۀ فرانسه در ادامه گفت که دولت ایران خواستار توضیحاتی در مورد لغو تحریم ها شده است و خود قدرت‌های جهانی نیز در این باره در حال تأمل هستند. لوران فابیوس تصریح کرده است که به همین دلیل گفتگوها بیش از مهلت نهایی ادامه خواهند یافت. وی در پایان گفت که هیچ توافق نهایی بر سر برنامۀ اتمی ایران شکل نخواهد گرفت، اگر طرفین بر سر همۀ مسائل و نکات با یکدیگر به توافق نرسند. 
  5
 • mediaروسیه وعدۀ کمک های سیاسی، مالی و نظامی به دمشق داده است
  رادیوفرانسه: ولید معلم، وزیر امور خارجۀ سوریه، در پایان ملاقات اش با همتای روسی خود، سرگئی لاوروف، در یک کنفرانس خبری در مسکو گفت که روسیه وعدۀ کمک های سیاسی، اقتصادی و نظامی به دولت دمشق داده است. در دو ماه گذشته گروه های شورشی در سوریه نیروهای دولتی را در مناطق شمال-غرب، مرکز و جنوب سوریه به عقب رانده اند. با این حال، دولت دمشق مدعی است که همچنان "بخش اساسی سوریه" یعنی دمشق و غرب این کشور را که به دریای مدیترانه منتهی می شود در کنترل خود دارد. پیشتر رییس جمهوری روسیه گفته بود که موضع این کشور در قبال سوریه و پشتیبانی از رژیم بشار اسد تغییری نکرده است. از آغاز ناآرامی ها و شورش های نظامی در سوریه، رژیم بشار اسد از پشتیبانی های نظامی و مالی روسیه، ایران و حزب الله لبنان بهره مند است. سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجۀ روسیه، امروز در یک کنفرانس خبری مشترک با حضور همتای سوری اش در مسکو گفت که تغییر رژیم در سوریه به توسعۀ گروه های افراطی اسلامی منجر می شود. وزیر امور خارجۀ روسیه همچنین گفت که قرار است فردا پیرو گفتگوهای اخیر میان رهبران روسیه و آمریکا با جان کری، همتای آمریکایی اش، در وین در خصوص برنامۀ اتمی ایران و همچنین مسئلۀ "دولت اسلامی" در سوریه گفتگوی جداگانه انجام بدهد.  رهبران مسکو و واشینگتن می کوشند مواضع خود را در خصوص "دولت اسلامی"، "برنامۀ اتمی ایران" و جنگ داخلی اوکراین به یکدیگر نزدیک کنند. 
  6
 • mediaروسیه و آمریکا مواضع شان را دربارۀ ایران یکدست می کنند
  رادیوفرانسه: جان کری، وزیر امور خارجۀ آمریکا، امروز دوشنبه ۸ تیر/ ٢٩ژوئن در وین اعلام کرد که هنوز برای اظهار نظر در مورد موفقیت و نتیجۀ مذاکرات دشوار جاری بر سر برنامۀ اتمی ایران زود است. وزیر امور خارجۀ آمریکا که امروز با مدیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، یوکیا آمانو، در وین ملاقات کرد اظهار داشت که گفتگوها برای حل پروندۀ اتمی ایران ادامه دارد و داوری دربارۀ این مذاکرات هنوز زودرس است. در این حال، معاون وزیر امور خارجۀ چین "لی بادونگ"، پیش بینی کرده است که تا یک هفتۀ دیگر توافق بر سر برنامۀ اتمی ایران صورت بپذیرد. "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجۀ روسیه، نیز گفته است که فردا سه شنبه ٣٠ ژوئن، با وزیر امور خارجۀ آمریکا "جان کری"، در وین ملاقات خواهد کرد. وی که این سخن را در یک کنفرانس مطبوعاتی در مسکو با حضور همتای سوری‌اش "ولید معلم" ایراد می کرد، تصریح نمود که او فردا در رأس یک هیئت نمایندگی روسیه عازم وین خواهد شد و در نظر دارد مذاکرات جداگانه‌ای با جان کری، وزیر امور خارجۀ آمریکا انجام بدهد. سرگئی لاوروف تصریح کرده است که مبارزه با گروه "دولت اسلامی" از جمله موضوع های مورد بحث در این مذاکرات دو جانبه خواهد بود. هفتۀ گذشته نیز رؤسای جمهوری روسیه و آمریکا در یک گفتگوی تلفنی دربارۀ مسائل خاورمیانه، پروندۀ اتمی ایران و بحران اوکراین مذاکره کردند. سرگئی لاوروف در اظهارات امروزش افزوده است که در پی این گفتگوی تلفنی، رؤسای جمهوری روسیه و آمریکا از جان کری و سرگئی لاوروف خواسته اند که برای تقویت مواضع دو کشور علیه گروه "دولت اسلامی" با یکدیگر در وین تبادل نظر کنند.
  7

ویدئوی انتخابی روز


سر خط خبرها در رسانه های بین المللی

SPIEGEL ONLINE - Politik
Politik-Nachrichten aus Deutschland und den Brennpunkten in aller Welt. Aktuelle Reportagen, Analysen, Interviews.

US-Republikaner: Chris Christie steigt ins Rennen ums Weiße Haus ein

Er ist Gouverneur von New Jersey, jetzt will er Präsident der Vereinigten Staaten werden: Der Republikaner Chris Christie hat offiziell...


Südsudan: Mädchen sollen von Soldaten lebendig verbrannt worden sein

Die Vorwürfe klingen unvorstellbar: Soldaten sollen Frauen und Mädchen im Südsudan entführt, vergewaltigt und lebendig verbrannt haben....


Neue Regierung: Dänemark will Grenzkontrollen verstärken

Nach den Wahlen in Dänemark kündigt Ministerpräsident Rasmussen erste Änderungen an: Im Grenzgebiet sollen Reisende stärker kontrolliert...


Pressekompass: Wer ist schuld an der Griechen-Krise? Die Antworten der internationalen Medien

Griechenland droht die Pleite. Doch wer ist verantwortlich für die Misere? In den internationalen Medien wird der Kurs der EU kontrovers...


ZEIT ONLINE: Politik
Aktuelle Politik-Nachrichten, Hintergründe, Kommentare und Reportagen aus Deutschland und internationale Politik. Aktuelle Informationen und News von ZEIT ONLINE und DIE ZEIT.

Grexit-Klage: Der Rauswurf, der nicht sein darf

Der griechische Finanzminister droht mit Klage gegen einen Euro-Rausschmiss. Nach Expertenmeinung ist der juristisch sowieso kaum möglich...


Armenien: "Wir wollen keine Kolonie Russlands mehr sein"

Tausende Armenier protestieren seit Tagen hinter Barrikaden aus Mülltonnen. Russische Medien warnen vor einem Putsch. Doch darum geht es...


AfD: Ein schwuler Deutschtürke als General

Vielen gilt die AfD als ausländerfeindlich und homophob. Im Machtkampf mit Frauke Petry nominiert Bernd Lucke nun André Yorulmaz als...


Jemen: 28 Menschen bei IS-Anschlag in Sanaa getötet

Das Autobomben-Attentat habe dem Wohnhaus zweier Anführer der schiitischen Huthi-Rebellen gegolten, sagte ein Sprecher. Der IS...


Ausland - FAZ.NET
Neueste Nachrichten der internationalen Politik. News aus aller Welt über die UN und Nato, Terrorismus und zur Außenpolitik der Staaten.

UN-Bericht: Frauen in Südsudan bei lebendigem Leib verbrannt

Laut einem Bericht der UN-Mission in Südsudan haben Soldaten des jungen Staates unvorstellbare Greueltaten begangen: Sie sollen Mädchen...


Ministerpräsident Mariano Rajoy warnt vor „Podemos-Syriza“ in Spanien

In Spanien loben die Linkspolitiker von Podemos den „beispielhaften“ Tsipras und kritisieren „Merkels Kolonialregierung“....


Prozess wegen Mordanschlags auf Oppositionellen Belaïd

In Tunis hat an diesem Dienstag ein Prozess gegen 30 Angeklagte begonnen, die für den Mord an einem Oppositionspolitiker verantwortlich...


Krawalle in Den Haag gegen Polizeigewalt

Nicht nur in Amerika: Am Montag ist im niederländischen Den Haag ein Tourist aus Aruba offenbar in Polizeigewahrsam gestorben. Was folgte,...


Reuters: Politics
Reuters.com is your source for breaking news, business, financial and investing news, including personal finance and stocks. Reuters is the leading global provider of news, financial information and technology solutions to the world's media, financial institutions, businesses and individuals.

Oklahoma Supreme Court orders removal of Ten Commandments monument

OKLAHOMA CITY (Reuters) - The Oklahoma Supreme Court ruled on Tuesday that a Ten Commandments monument placed on State Capitol grounds...


Obama seeks overtime rules revamp that could help 5 million workers

(Reuters) - The Obama administration on Tuesday unveiled details of a long-awaited proposal that would make nearly 5 million more U.S....


Obama, Rousseff agree to improve trade, travel

WASHINGTON (Reuters) - President Barack Obama and Brazilian President Dilma Rousseff met at the White House on Tuesday, a visit aimed at...


Republican Christie launches 2016 bid, promises straight talk

LIVINGSTON, N.J. (Reuters) - New Jersey Governor Chris Christie formally launched his 2016 presidential run on Tuesday, vowing to bridge...


BBC News - World
The latest stories from the World section of the BBC News web site.

Greece seeks last-minute debt deal

The Greek government requests a new €29.1bn bailout deal from the eurozone - just hours ahead of a deadline to repay a €1.6bn loan to the...


Scores dead in Indonesia plane crash

More than 100 are feared killed as a military transport plane crashes in a residential area of the Indonesian city of Medan, officials say.


Data roaming charges to end in EU

After its watered down plans were attacked in March, the EU reaches a deal to end mobile data roaming charges and define net neutrality...


Liberia quarantine after Ebola case

Liberia's authorities quarantine the village where a 17-year-old boy died of Ebola - the first reported case in the country in seven weeks.


World: World News, International News, Foreign Reporting - The Washington Post
The Washington Post World section provides information and analysis of breaking world news stories. In addition to our world news and video, Post World News offers discussions and blogs on major international news and economic issues.

Greece asks for third European bailout hours before default deadline

ATHENS — Greece on Tuesday asked for its third European bailout in five years, just hours before its financial lifeline was set to expire...


Can Tunisia crack down on terror while preserving its democracy?

TUNIS — Tunisian authorities have promised to shut extremist mosques, squeeze terrorists’ access to funds and call up army reserves. They...


WorldViews: Burma, once a pariah state, gets its first taste of KFC

KFC has become the first major Western fast-food chain to open a restaurant in Burma, with the grand unveiling of an outlet in the...


WorldViews: How Mexico is going to make Donald Trump pay

MEXICO CITY — One of the risks of having a business empire with tentacles encircling the globe is that if you refer to your business...


NYT > World
World

A Scientific Ethical Divide Between China and West

Some experts worry that medical researchers are stepping over established ethical boundaries in Beijing’s effort to lift its scientific...


Deadline Is Extended in Iran Nuclear Talks

The United States and its negotiating partners announced that they were extending an interim nuclear accord until July 7 to allow talks on...


French Prosecutor Seeks Terror Charges Against Suspect in Decapitation Attack

The suspect, Yassine Salhi, is accused of beheading his boss and attempting to cause a major explosion last week at a chemical and gas...


U.S. Chamber of Commerce Works Globally to Fight Antismoking Measures

The American trade group and its foreign affiliates pit countries against one another and lobby on behalf of the tobacco industry around...


Le Monde diplomatique
Journal mensuel d'informations internationales

Vos souvenirs sont notre avenir

Ava Shaheen et les manipulations de l'eau-mémoire, une nouvelle dystopique inédite. / Israël, Proche-Orient, Art, Censure, Conflit...


Fous à délier

Les derniers hôpitaux psychiatriques judiciaires italiens ont été fermés fin mars 2015. Cette mesure, saluée par les militants de...


Dette publique, un siècle de bras de fer

De Berlin à Bruxelles, les gouvernements et les institutions financières fondent leur évangile sur l'éthique : la Grèce doit payer,...


Travail en souffrance

Pour comprendre ce qui se joue au travail, il est bon de se pencher sur le cadre de l'emploi. Sophie Robin-Olivier, professeure de droit à...


moyen-orient-RFI

Vienne: concessions de part et d'autre sur le nucléaire iranien

Retour ce mardi des ministres des Affaires étrangères du groupe « 5+1 » et de l’Iran à Vienne, où se poursuivent les négociations sur le...


Nucléaire iranien: que faut-il attendre des discussions de Vienne?

Près de deux ans de négociations. L’accord sur le nucléaire iranien entre Téhéran et les grandes puissances doit être conclu en Autriche,...


Egypte: deux ans après le soulèvement anti-Morsi

Après l’attentat à la bombe qui a coûté la vie au procureur général, l’Egypte s’apprête à commémorer sous haute tension la journée du 30...


Israël va ériger un mur le long de sa frontière avec la Jordanie

En Israël, le cabinet restreint de sécurité a donné son feu vert lundi à la construction d'une «barrière de sécurité» le long de sa...


France 24 - Live news

Report warns of Islamist ‘time bomb’ in French prisons

A French government policy of grouping together and isolating radical Islamist inmates in prisons is “potentially dangerous” and risks...


Sevens on up, XVs needs reforming, says Lapasset

Rugby Sevens' growing popularity and competitiveness ahead of its return to the Olympic programme next year has led to a rethinking of...


21 Libyan soldiers die in fighting with Islamists: medic

Fighting raged between government forces and Islamists in eastern Libya on Tuesday, with 21 soldiers killed since the clashes broke out at...


Israeli wounded in West Bank shooting dies: family

An Israeli wounded in a shooting near a Jewish settlement in the occupied West Bank died in hospital on Tuesday, his family said in a...


یاری دهنده و پشتیبان این رسانه در راه اهدافش باشید

البرز نیوز رسانه ای مستقل و آزاد است که در تقويت و گسترش آزادی و دموکراسیاز طريق انتشار آزادانه اطلاعات و اخبار دقيق وبی‌طرفانه تلاش می کند.
این وب‌سايت اخبار و گزارشهای دقيق و عينی و بیطرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامهنگاری حرفهای را به شما ارائه میکند.
این رسانه در تلاش است تا در حساسترین لحظات تاریخی میهنمان صدای ایرانیان بوده و آن را انعکاس دهد به امید آنکه روزی جامعه ی ایرانی خود تعیین کننده ی سرنوشتش باشد.
این رسانه در ادامه ی فعالیت های "سبز یعنی وطن" با امکانات شخصی بوجود آمده و برای تداوم خود نیازمند به همکاری های معنوی و مادی شماست تا اهدافش را به پیش ببرد لذا در فعالیت این رسانه و ادامه ی حیات آن از کمکهای خود کوتاهی نکنید و با پشتیبانی خود به ادامه ی فعالیتش ما را یاری دهید. 
با سپاس و احترام
البرز نیوز

 

آگهی های شما

دریافت روزنامه ها

sabz yaani vatan
روزنامه ها را دانلود کنید

 ادامه

وبلاگ سبز یعنی وطن

weblog

 

 مطالب گذشته را دنبال کنید 

ادامه

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.

ارسال به شبکه های اجتماعی

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Pin It

یاری دهنده و پشتیبان ما باشید

Support - Unterstützung - پشتیبانی

Amount: