تازه ترین خبرهای ایران و جهان

با هم قوی ترهستیم

سخن سردبیر - سرمقاله

خبرهای کوتاه

 • mediaروحانی: فمینیسم را قبول نداریم، اما تحجر را هم نمی‌پذیریم
  رادیوفرانسه: روز یکشنبه  ٧ فوریه/١٨ بهمن، حسن روحانی در همایش موسوم به "زنان، اعتدال و توسعه"، با دفاع از اندیشۀ اعتدال گفت: «متأسفانه برخی اندیشه و فکر افراطی دارند، گاهی هم به نام دین افراطی می‌اندیشند و دین را افراطی تبیین می‌کنند». او گفت که در مورد زنان نیز همواره تفکر افراط و تفریط در جامعه نمود داشته است. او حکایت کرد که در هفته‌های آخر تبعید آیت‌الله خمینی در پاریس سؤال شد که «زنان در مسیر نهضت اسلامی به خیابان‌ها آمده و با صدای بلند شعار سر می‌دهند و نامحرم، صدای آنان را می‌شنود و فتوای برخی بر این است که زن‌ها یا شرکت نکنند و یا حداقل شعار ندهند» اما به گفتۀ روحانی، خمینی با این نظر مخالفت کرد. وی افزود که حتی «در مورد به پشت میز نشستن زن و مرد برای ارایه اخبار در صدا و سیما و نیز حضور زنان در انتخابات شبهه وارد می‌کردند که امروز از همه این مراحل عبور کرده‌ایم.» روحانی در عین تأکید بر حضور فعال سیاسی و اقتصادی زنان گفت: «ما تفکر فمینیستی را قبول نداریم، اما تحجر را هم نمی‌پذیریم». حسن روحانی سپس در مورد انتخابات آیندۀ مجلس‌ها گفت: «بسیار مهم است که به پایان و نتیجه کار توجه داشته باشیم و با یک بسیج عمومی پای صندوق‌های آراء حضور پیدا کنیم». او تأکید کرد که «همه باید در هر شرایطی، روز هفتم اسفند پای صندوق انتخابات حاضر شویم. .. می‌دانیم که اگر حضور داشته باشیم، نفعی ولو اندک را به دست خواهیم آورد اما با عدم حضور، حتماً زیان خواهیم برد». روحانی مثال زد که «گاهی در یک فروشگاه برای خرید لباس فرزندتان، آنچه ایده‌آل‌تان هست را پیدا نمی‌کنید، اما برای جلوگیری از سرما خوردگی فرزندان خود حتی لباسی را که با ایده آل شما هماهنگ نیست خریداری می‌کنید... پس بدانید در انتخابات هم اگر حضور نیابید، فرزند و جامعه ما دچار مشکل می‌شود».
  1
 • نیروهای عراقی «السجاریه» در الرمادی را از داعش بازپس گرفتند
  العربیه: نیروهای عراقی منطقه السجاریه در مرکز شهر الرمادی را از گروه تروریستی داعش بازپس گرفتند. نیروهای عراقی گفته اند درگیری برای آزاد سازی منطقه جوبیه که در نزدیکی السجاریه در شرق الرمادی قرار دارد، آغاز شده است. سرلشکر عبدالغنی الاسدی، فرمانده مبارزه با تروریسم، اظهار داشت که این سازمان تخلیه خانواده ها و شهروندان از منطقه جوبیه را آغاز کرده است. او افزود که خروج خانواده ها پس از عقب نشینی عناصر داعش آغاز شد. در شمال الرمادی نیز نیروهای عراقی تجمعات گروه داعش در منطقه البوشجل را هدف قرار داده اند. بیانیه فرماندهی عملیات بغداد گفته که در جریان این درگیری ها 20 نفر از عناصر داعش کشته شده اند. این عملیات با حمایت هوایی جنگنده های عراقی و ائتلاف ضد داعش صورت می گیرد. حملات هوایی، چندین موضع گروه داعش را نابود کرده است. 
  2
 • اردوغان: درصورت ضرورت مرز ترکیه را به روی پناهجویان باز می‌کنیم
  بی بی سی: رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه، گفته است که در صورت ضرورت کشورش آماده است اجازه دهد هزاران پناهجوی سوری که از درگیریها در حلب گریخته‌اند، وارد خاک ترکیه شوند. پیشتر مقامات اتحادیه اروپا از ترکیه خواستند تا اجازه دهد دهها هزار پناهجوی سوری که در مرز این کشور با سوریه تجمع کرده‌اند، وارد خاک ترکیه شوند. فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا،گفته است وظیفه اخلاقی ایجاب می‌کند که از این پناهجویان حمایت کنیم. خانم موگرینی افزوده است اتحادیه اروپا کمکهای مالی را به ترکیه ارایه داده است تا مطمئن شود که این کشور وسایل و منابع لازم را در اختیار دارد تا بتواند از پناهجویان میزبانی و از آنها حمایت کند. پیشتر ترکیه اعلام کرد که تعداد سوری‌هایی که در تلاشند همزمان با شدت گرفتن جنگ در شمال سوریه وارد خاک ترکیه شوند تقریبا دو برابر شده است. به گفته شهردار شهر مرزی کیلیس در ترکیه دست‌کم ۳۵ هزار پناهجو در مناطق مرزی تجمع کرده‌اند. ترکیه اعلام کرده که در تدارک کمک به این پناهجویان است، اما مرزهای کشورش را به روی این پناهجویان باز نمی‌کند. هر چند ترکیه به این آوارگان اجازه ورود به خاک خود را نمی‌دهد، اما امدادگران ترکیه با عبور از مرز، وارد خاک سوریه می‌شوند و به آنها کمک می‌کنند.
  3
 • پلیس اکوادور پاسپورت محافظان اردوغان را خواست
  بی بی سی: آن طور که گزارش شده، گروهی از زنان معترض روز پنجشنبه (چهارم فوریه) در جریان سفر آقای اردوغان به کیتو، پایتخت اکوادور، در محل سخنرانی او شعار سر داده‌اند و سپس توسط محافظان رئیس جمهوری ترکیه از سالن سخنرانی به بیرون رانده شده‌اند. این سه زن به رفتار دولت ترکیه نسبت به کردهای این کشور و حزب کارگران کردستان، پ.ک.ک، اعتراض کرده بودند و آقای اردوغان را "قاتل" خوانده بودند. همزمان یک عضو پارلمان اکوادور که د رسالن حضور داشته و تلاش کرده از این زنان در برابر حمله محافظان آقای اردوغان دفاع کند، مجروح شده است. دییگو وینتی‌میلا، نماینده مجلس ملی اکوادور در شبکه اجتماعی توییتر عکس‌هایی منتشر کرده که از بینی خونین و کبودی روی بازوی او خبر می‌دهد. رفتار محافظان آقای اردوغان با این سه زن به احضار سفیر ترکیه در اکوادور هم انجامیده است و کیتو خواستار توضیح در این باره شده است. حوزه سرانو، وزیر کشور اکوادور این اقدام محافظان آقای اردوغان را قویا محکوم کرده و آن را مصداق خشونت ارزیابی کرده است. بنا بر این گزارش، پلیس اکوادور دیروز (جمعه) رسما از آن دسته از محافظان آقای اردوغان که در برخورد با زنان معترض نقش داشته‌اند خواسته پاسپورت‌های خود را تحویل دهند، هر چند اکنون رئیس جمهور ترکیه و هیات همراهش خاک اکوادور را ترک کرده‌اند. دولت ترکیه هنوز به این درخواست اکوادور واکنش نشان نداده است. سفر آقای اردوغان به اکوادور به منظور گسترش روابط سیاسی و اقتصادی میان آنکارا و کیتو صورت گرفته بود. 
  4
 • کره شمالی موشک دوربرد آزمایش کرد
  بی بی سی: کره‌جنوبی ساعتی پیش (صبح یکشنبه به وقت شرق آسیا) اعلام کرد همسایه شمالی‌اش این آزمایش را در منطقه‌ای واقع در شمال‌غربی این کشور انجام داده است. وزارت های دفاع کره‌جنوبی و آمریکا هر دو پرتاب این موشک را تایید کرده‌اند. پیونگ‌یانگ پیش‌تر به سازمان ملل متحد اعلام کرده بود بنا دارد ماهواره‌ای به فضا پرتاب کند اما منتقدان این کشور می‌گویند "پرتاب ماهواره" احتمالا پوششی است که پیونگ‌یانگ از آن برای آزمایش موشک‌های قاره‌پیمای خود استفاده کرده است. سئول می‌گوید پیونگ‌یانگ در پی ساخت سلاح اتمی و موشک‌های دوربردی است که قابلیت رسیدن به خاک آمریکا را داشته باشد. ژاپن این اقدام کره شمالی را قویا محکوم کرده است. شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن، دقایقی بعد از پرتاب این موشک این اقدام پیونگ‌یانگ را "غیرقابل قبول" خواند. آقای آبه این آزمایش موشکی را نقض آشکار قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد ارزیابی کرده است. موشک پرتاب شده از شمال‌غر‌ب کره شمالی، از آسمان جزایر اوکیناوا در جنوب ژاپن عبور کرده است. شورای امنیت سازمان ملل متحد کره شمالی را از پیشبرد هرگونه آزمایش هسته ای و تست موشک‌های بالستیک منع کرده است. کره جنوبی گفته گمان می‌کند این آزمایش در آستانه تولد (۱۶ فوریه) کیم جونگ ایل، رهبر فقید این کشور و پدر کیم جونگ اون، رهبر فعلی است. پیونگ یانگ چند هفته پیش هم با انجام یک آزمایش موشکی خشم همسایگان خود و واشنگتن را برانگیخته بود. 
  5
 • بدنه هواپیمای مسافربری سومالی بر اثر انفجار بمب سوراخ شده است
  بی بی سی: سومالی اعلام کرده تحقیقات سازمان هواپیمایی این کشور نشان می‌دهد حفره‌ای که روز سه‌شنبه در بدنه یک هواپیمای مسافربری ایجاد شد و موجب پرتاب شدن یکی از مسافران به بیرون شد، بر اثر انفجار یک بمب ایجاد شده بوده است. وزیر ترابری سومالی روز شنبه (ششم فوریه - ۱۷ بهمن) اعلام کرد "یک بمب علت وقوع این حادثه بوده است. بمبی که قرار بوده همه مسافران را بکشد." سه‌شنبه گذشته یک فروند ایرباس ۳۲۱ خطوط هوایی دالو دقایقی بعد از پرواز از باند فرودگاه موگادیشو، ناچار به فرود اضطراری شد. علت فرود اضطراری انفجاری بود که به ایجاد یک حفره بزرگ در بدنه این هواپیما منجر شد. مسافری که روی صندلی مجاور انفجار نشسته بود بعد از تخریب بدنه به بیرون هواپیما پرتاب و کشته شد. پس از آن، این پرواز که به مقصد جیبوتی اوج گرفته بود درخواست فرود اضطراری کرد و در حالی بر زمین نشست که مسافران وحشت زده آن با استفاده از ماسک‌های اکسیژن تنفس می‌کردند. دقایقی بعد از این حادثه، خطوط هوایی دالو اعلام کرد کارشناسان ایرباس و سازمان هواپیمایی سومالی مشغول تحقیق درباره علت اصلی این انفجار شده‌اند. تا بدین لحظه هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را نپذیرفته است. در همین حال، محمد حسن، از پلیس شهر بلاد، واقع در ۳۰ کیلومتری شمال موگادیشو، پایتخت، گزارش کرده جسد مردی در این منطقه کشاورزی پیدا شده که ممکن است پیکر همان مسافر نگون‌بخت پرواز موگادیشو - جیبوتی باشد که از حفره ایجاد شده به بیرون پرتاب شد. خلبان صربستانی این پرواز گفته انفجار هنگامی روی داده که هواپیما به ارتفاع ۱۱ هزار پایی (۳۳۵۰ متری) از زمین رسیده بوده است. به گفته کاپیتان ولاتکو ودوپویچ، چنانچه انفجار در ارتفاع بالاتری روی داده بود می‌توانست فاجعه بزرگتری روی دهد. 
  6
 • از قطارهای نیویورکپلیس نیویورک خوابیدن در قطار را ممنوع کرد
  دویچه وله: قطارهای نیویورک، جایی‌‌اند که روزانه هشت میلیون و هفتصدهزار مسافر در آن‌ها چرتی کوتاه می‌زنند تا تمدید قوا کنند. اما اینک بیل براتون، رئیس‌پلیس نیویورک با دستور خود خواب را از آن‌ها ربوده است. دستور مختصر و مفید است: قطار جای خوابیدن نیست. بسیاری از شاغلانی که هر روز مسیر خانه تا محل کار را با قطار طی می‌کنند به قضیه جوری دیگر می‌نگرند. آن‌ها مجبورند برای پرداخت هزینه‌های نجومی زندگی خود راه‌های طولانی را با قطار طی کرده و زمانی طولانی در آن به سر برند و نیاز دارند که در این مسیر اندکی چرت زده و جانی تازه بگیرند. اما بیل براتون از مأموران خواسته است تا جلوی چرت‌زدن‌‌ها را گرفته و مسافران را بیدار کنند. بعضی مسافران این دستور را غیر عادلانه می‌دانند. یکی از مسافران می‌گوید: «مردم خسته‌اند. آن‌ها باید صبح زود برای کار از خواب بیدار شوند. من هم یکی از آن‌ها هستم. هر روز صبح من باید رأس ساعت چهار و نیم از خواب بیدار شوم. وقتی ساعت چهار بعد از ظهر سوار قطار می‌شوم خسته و کوفته‌ام.» بسیاری از قطارها پر است از اعلامیه‌های تشویقی و تنبیهی. تشویقی‌ها خطی سبز بر خود دارند و به کارهای درست فرا می‌خوانند و تنبیهی‌ها با خطی قرمز مسافران را از برخی رفتارها بر حذر می‌دارند، مانند آویختن به دستگیره ‌درهای خروجی، ناخن گرفتن، با پاهای باز نشستن. حالا به این رفتارهای نکوهیده یکی دیگر هم اضافه شده: خوابیدن. رئیس‌پلیس نیویورک می‌گوید، بزهکاری‌‌ در قطارها از ژانویه به این طرف یک‌سوم در قیاس با سال قبل بیشتر شده است. حدود نیمی از این بزهکا‌ر‌ی‌ها برای مسافرانی اتفاق می‌افتد که به خواب می‌روند. کسی که در قطار می‌خوابد باید بداند که خود را به طعمه‌ای آسان برای بزهکاران تبدیل کرده است. بیل براتون می‌پرسد: «چرا باید کسی خود را در معرض چنین خطری قرار بدهد؟» تعداد زیادی از مسافران جواب می‌دهند: «به دلیل خستگی مفرط.» 
  7

ویدئوی انتخابی روز

ویدئوی روز


 - www.alborznews.eu

سر خط خبرها در رسانه های بین المللی

SPIEGEL ONLINE - Politik
Politik-Nachrichten aus Deutschland und den Brennpunkten in aller Welt. Aktuelle Reportagen, Analysen, Interviews.

Flüchtlings-Hotspot in Griechenland: Bürgermeister von Kos warnt vor gewalttätigen Protesten

Auf Druck der EU wird auf der griechischen Insel Kos ein Registrierzentrum für Flüchtlinge gebaut. Erste Randale gab es bereits. Nun...


Uno: Sicherheitsrat verurteilt Nordkoreas Raketentest scharf

Nordkorea hat eine Langstreckenrakete getestet und damit internationale Empörung ausgelöst: In einer Dringlichkeitssitzung entschied der...


Griechenlands Migrationsminister: "Deutschland ist die Stimme der Vernunft in Europa"

Die EU droht Athen in der Flüchtlingskrise mit dem Ausschluss aus dem Schengen-Raum. Migrationsminister Mouzales wehrt sich gegen die...


Flüchtlinge aus Aleppo: Türkei hält die Grenze zu Syrien verschlossen

Die Lage im syrisch-türkischen Grenzgebiet ist dramatisch: Zehntausende Flüchtlinge aus Aleppo sitzen fest. Es ist kalt, es gibt nicht...


Politik - aktuelle Nachrichten und Reportagen
Aktuelle Nachrichten, Hintergründe und Kommentare zu deutscher und internationaler Politik

Ankara: USA müssen laut Erdoğan zwischen Kurden und Türkei wählen

Der türkische Präsident fordert eine Klarstellung, ob die USA die Türkei oder kurdische Milizen unterstützen: "Bin ich euer Partner oder...


Raketentest: Sicherheitsrat droht Nordkorea mit schärferen Sanktionen

Die Vereinten Nationen haben den nordkoreanischen Raketentest scharf verurteilt. Auch Pjöngjangs engster Verbündeter China distanziert sich.


Raketentest: Kim Jong Un ärgert Peking

Mit seinem Raketentest stößt Nordkorea seinen Partner China vor den Kopf. Für Peking eine gute Gelegenheit zur Umkehr – womit Diktator Kim...


Asylpaket II: Maas und de Maizière sollen es richten

Wurde SPD-Chef Gabriel übertölpelt? Haben die SPD-Minister nicht aufgepasst? Der Streit um Familiennachzug und Asylpaket sorgt für...


Ausland - FAZ.NET
Neueste Nachrichten der internationalen Politik. News aus aller Welt über die UN und Nato, Terrorismus und zur Außenpolitik der Staaten.

Syrischer Bürgerkrieg: Es bleibt nur die Flucht oder der Tod

Im russischen Bombenhagel geraten die Rebellen in Aleppo zunehmend in Bedrängnis. Die syrische Opposition fühlt sich alleine gelassen -...


Nordkorea: Gemeinsam gegen Kim Jong-un

Nach dem Raketentest schaut alle Welt auf Nordkorea – dabei wird auch in Peking, Moskau und Teheran über die Zukunft Kim Jong-uns...


„Kniende Journalistin“: Serbiens Verteidigungsminister wegen sexistischer Bemerkung abgesetzt

Mit einer Äußerung über eine kniende Journalistin sorgte der serbische Verteidigungsminister Gasic Anfang Dezember für einen Eklat. Jetzt...


Ägypten: Ermordeter Student schrieb Artikel gegen das Regime

Der in Ägypten ermordete Student, Giulio Regeni, hat für eine italienische Tageszeitung gearbeitet. Weil er sich bedroht fühlte,...


Reuters: Politics
Reuters.com is your source for breaking news, business, financial and investing news, including personal finance and stocks. Reuters is the leading global provider of news, financial information and technology solutions to the world's media, financial institutions, businesses and individuals.

Potential New Hampshire spoiler Kasich could pose threat to Rubio

MANCHESTER, N.H. (Reuters) - U.S. Republican presidential candidate John Kasich is polling in the low single digits nationally but may be...


Rubio falters in presidential debate, offering hope to rivals

MANCHESTER, N.H. (Reuters) - Republican White House contender Marco Rubio struggled at a debate on Saturday at the worst possible time,...


Trump says New Hampshire win not necessary to secure nomination

WASHINGTON (Reuters) - U.S. Republican presidential candidate Donald Trump said he does not have to win the New Hampshire primary vote on...


Trump calls for waterboarding, other methods in U.S. fight against Islamic State

WASHINGTON (Reuters) - U.S. Republican White House front-runner Donald Trump said on Sunday he would be open to harsh measures to deal...


BBC News - World
The latest stories from the World section of the BBC News web site.

Security Council condemns N Korea launch

The UN Security Council strongly condemns North Korea's launch of a long-range rocket, saying it will soon adopt a sanctions resolution.


Haitian leader quits without successor

President Michel Martelly of Haiti steps down without a successor in place as tension continues over the election of his successor.


Spain breaks up 'IS jihadist cell'

Spanish police say they have arrested seven people with suspected links to so-called Islamic State (IS) and other jihadist groups.


Fears for delta in water rights fight

One of Europe's most important wetland areas is under threat say environmentalists as Spain and Catalonia argue about the future of the...


World
The Washington Post World section provides information and analysis of breaking world news stories. In addition to our world news and video, Post World News offers discussions and blogs on major international news and economic issues.

Death toll from Taiwan quake hits 34, hunt on for survivors

The death toll from a powerful earthquake that toppled a high-rise apartment building in Taiwan rose to at least 34, according to...


This may be the ‘mystery kibbutz’ visited by Bernie Sanders in the 1960s

But old-timers at Shaar Haamakim in Israel say they don’t remember the senator from Vermont.


Pilot after Somalia emergency: Airplane security is “zero”

Bombing killed 1 and 20 suspects have been arrested, a Somali government spokesman says.


Turkey: Reaching limits but will keep taking in refugees

The border was closed for a third day Sunday after 15,000 Syrian refugees were admitted in the past few days.


NYT > World
World

News Analysis: China Struggles for Balance in Response to North Korea’s Boldness

Many Chinese analysts say the government is being humiliated by North Korea’s actions, but there are no signs Beijing will turn away from...


Reporter's Notebook: West Bank Settlers’ Listings on Airbnb Draw Palestinian Anger

Settlers are renting homes on Airbnb, but the Palestinian Authority condemned the website for not mentioning that the settlements are...


Italian Student’s Brutal Killing May Be Issue in Egypt-U.S. Meetings

Diplomatic visits come amid pressure by Italy for Egypt to find the killers of an Italian doctoral candidate, Giulio Regeni, whose badly...


Chinese Animal Trainers Looking for Respect in the Year of the Monkey

The tradition of performing monkeys has fallen on hard times in China, but trainers hope their animal’s turn on the Chinese zodiac cycle...


Le Monde diplomatique
Journal mensuel d'informations internationales

La bataille gagnée des Rapa Nui à l'île de Pâques

Le 25 septembre dernier, les Etats-Unis annonçaient la création d'une gigantesque réserve naturelle de près de 1,3 million de kilomètres...


Acteurs et victimes du réchauffement de la planète

La masse d'eau qui recouvre plus des deux tiers de la planète fonctionne comme un « intégrateur du climat » et limite l'ampleur du...


En quête de règles internationales

De plus en plus de voix s'élèvent pour dire combien l'océan, des zones côtières à la haute mer, est important pour la survie de...


Premiers pas vers une « économie bleue »

L'expérience montre que la protection des fonds marins profite aux économies locales, grâce notamment à l'écotourisme. / Animal, Économie,...


moyen-orient-RFI

En Israël, les ONG dans la ligne de mire du gouvernement

Le Parlement israélien doit débattre à partir de ce lundi 8 février d’un projet de loi très controversé. Une loi dite de « transparence »...


Irak: un mur pour protéger Bagdad du groupe Etat islamique

Les autorités irakiennes sont en train d'ériger un système de défense de 300 km de long autour de Bagdad, pour contrer la menace de...


L’armée syrienne progresse au nord de la province d’Alep

Ce dimanche, l'armée syrienne, appuyée par l'aviation russe, s’est approchée en direction de Tall Rifaat, l’un des trois derniers bastions...


Syrie: l’UE exhorte la Turquie à mieux accueillir les réfugiés

Les ministres des Affaires étrangères de l'Union européenne étaient réunis à Amsterdam ce samedi 6 février pour évoquer la question des...


France 24 - Live news

Matsuyama wins dramatic four hole playoff in Phoenix

Japan's Hideki Matsuyama outlasted Rickie Fowler by tapping in for par on the fourth hole of a sudden-death playoff to win the US PGA...


Martelly leaves office with Haiti in crisis

Michel Martelly ended his presidential term Sunday without handing power to a successor, in an electoral crisis highlighting Haiti's long...


Japan steps up bid to win Australia submarine contract

Japan has assured Australia it will share its most secret stealth technology if it wins a contract to design and build Canberra's next...


Adele officially best-selling artist of 2015

Adele, who broke records with her song "Hello" and latest album "25," was officially the biggest artist of 2015. Global music industry...


یاری دهنده و پشتیبان این رسانه در راه اهدافش باشید

البرز نیوز رسانه ای مستقل و آزاد است که در تقويت و گسترش آزادی و دموکراسیاز طريق انتشار آزادانه اطلاعات و اخبار دقيق وبی‌طرفانه تلاش می کند.
این وب‌سايت اخبار و گزارشهای دقيق و عينی و بیطرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامهنگاری حرفهای را به شما ارائه میکند.
این رسانه در تلاش است تا در حساسترین لحظات تاریخی میهنمان صدای ایرانیان بوده و آن را انعکاس دهد به امید آنکه روزی جامعه ی ایرانی خود تعیین کننده ی سرنوشتش باشد.
این رسانه در ادامه ی فعالیت های "سبز یعنی وطن" با امکانات شخصی بوجود آمده و برای تداوم خود نیازمند به همکاری های معنوی و مادی شماست تا اهدافش را به پیش ببرد لذا در فعالیت این رسانه و ادامه ی حیات آن از کمکهای خود کوتاهی نکنید و با پشتیبانی خود به ادامه ی فعالیتش ما را یاری دهید. 
با سپاس و احترام
البرز نیوز

 

آگهی های شما

دریافت روزنامه ها

sabz yaani vatan
روزنامه ها را دانلود کنید

 ادامه

وبلاگ سبز یعنی وطن

weblog

 

 مطالب گذشته را دنبال کنید 

ادامه

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.

ارسال به شبکه های اجتماعی

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Pin It

یاری دهنده و پشتیبان ما باشید

Support - Unterstützung - پشتیبانی

Amount: