تازه ترین خبرهای ایران و جهان

با هم قوی ترهستیم

سخن سردبیر - سرمقاله

خبرهای کوتاه

 • 00قاتل کودک شیرخواره فلسطینی بازداشت شد
  ایسنا: نیروهای اسراییلی عامل سوزاندن کودک شیرخواره فلسطینی را بازداشت کردند. وی اعتراف کرد که مساجد، خانه‌ها و مزارع فلسطینی‌ها را به آتش کشیده است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه الرای العام کویت، رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که نام این یهودی بازداشت شده که به منازل فلسطینی‌ها در روستای "دوما" در جنوب نابلس حمله کرد و آنها را به آتش کشید "یهود لاندسبرگ" است که سال گذشته به دلیل اقداماتی همچون به آتش کشیدن مساجد و حمله به منازل و خودروهای فلسطینی‌ها و نوشتن شعارهای نژادپرستانه روی آن‌ها محاکمه شده بود. اخیرا شهرک نشینان صهیونیست به دو منزل در روستای دوما واقع در جنوب نابلس حمله کرده و آن را به آتش کشیدند که به سوزاندن یک کودک شیرخوار فلسطینی و زخمی شدن سه تن از اعضای خانواده‌اش انجامید. رژیم صهیونیستی مدعی است که برای مقابله با خشونت شهرک نشینان اقداماتی را اتخاذ کرده است. 
  1
 • 1438516665370_ir169.jpg«ایوان مدائن» ثبت جهانی می‌شود
  ایسنا: فرهاد نظری - مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی - با اعلام این خبر اظهار کرد: معاونت میراث فرهنگی وزارت گردشگری عراق که اکنون در ایران به سر می‌برد در همکاری با سازمان میراث فرهنگی، تفاهم‌نامه‌ای امضا کردند که یکی از اقدامات اجرایی در حال نهایی شدن آن مربوط به طاق کسری است، که براساس آن قرار است «ایوان مدائن» یا «طاق کسری» با همکاری ایران و عراق جهانی شود. به گفته‌ وی، براساس برنامه‌ریزی‌های کشور عراق دو اثر تاریخی و ارزشمند خود قبرستان «وادی‌السلام» را در سال ۲۰۱۶ و «طاق کسری» را در سال ۲۰۱۷ برای ثبت در فهرست میراث جهانی یونسکو ارائه می‌کند. او ادامه داد: با توجه به این که «طاق کسری» یک اثر تاریخی ایرانی در خاک عراق است، کارگروهی برای این منظور تشکیل شده تا ایران نیز در تهیه پرونده‌ی ثبت جهانی این بنای ارزشمند به عراق کمک کند. به گزارش ایسنا،‌ طاق کسری (طاق خسرو) یا ایوانِ مدائن نام کاخ پادشاهان ساسانی در ۳۷ کیلومتری جنوب شهر بغداد در ساحل خاوری رود دجله و از مهم‌ترین سازه‌های دوران ساسانیان است و آرامگاه سلمان فارسی از یاران محمد پیامبر اسلام (ص) در نزدیکی آن زیارتگاه مسلمانان است. این طاق جای جلوس رسمی شاه ایران بوده است. ساختمان این بنا را در داستان‌ها به خسرو اول نسبت داده‌اند، به‌عقیده «هرتسفلد» طاق کسری را باید از بناهای شاپور اول دانست. در حفاری‌های جدید محققان آلمانی قطعاتی از تزئینات گچبری و غیره دیده شده ، طاق کسری جزو مقر عادی شاهنشاه محسوب می‌شده و از نظر ساختمانی تا حدی ساده بوده است، اما حیرت نظاره کنندگان دربرابر این بنا بیشتر به خاطر عظمت و شکوه آن است. 
  2
 • اتحادیه اروپا تحریم ۲ شرکت نفتی ایران را لغو کرد
  سحام نیوز: اتحادیه اروپا نام دو شرکت نفتی ایرانی را از فهرست تحریم‌های خود خارج کرده است. این اولین اقدام اینچنینی از زمان انعقاد توافق هسته‌ای در اوایل ماه جولای است. به گزارش بی‌بی‌سی، اعلام شده که مدارک کافی علیه شرکت عملیات و مدیریت پتروپارس و شرکت مهندسی منابع پتروپارس برای قرارگرفتن نام آنها در فهرست تحریم‌ها وجود ندارد. این شرکت‌ها بخشی از گروهی هستند که در استخراج گاز از میدان پارس جنوبی ایران مشارکت دارند. آنها در ماه می ‌نزد دیوان اتحادیه اروپایی تقاضای فرجام کرده بودند.بر اساس یادداشتی که از سوی وزارت خزانه‌داری انگلیس منتشر شده، قانون انسداد دارایی‌ها دیگر در مورد این دو شرکت اعمال نخواهد شد. دیوان اتحادیه اروپایی پس از دریافت‌نکردن هیچ‌گونه اعتراضی از سوی شورای اروپا نام این شرکت‌ها را از فهرست تحریم‌ها حذف کرد. دادگاه در عین حال تحریم‌ها علیه دو شرکت دیگر یعنی پتروپارس ایران و خدمات میادین نفتی پتروپارس را به دلیل سهام بیشتری که این شرکت‌ها در گروه شرکت ملی نفت ایران داشتند، حفظ کرد. هرچند تصمیم به حذف نام این دو شرکت از فهرست تحریم‌ها ارتباطی با توافق هسته‌ای اخیر ندارد، اما پاوانی ردی، یکی از مسئولان مؤسسه حقوقی زایوالااند کو گفت، وی امیدوار است که گرم‌ترشدن روابط بین ایران و غرب حذف نام موکلان وی از فهرست شرکت‌های تحت تحریم را تضمین کند.
  3
 • mediaنرگس محمدی بدون طی مراحل درمان در حالت نیمه‌بیهوش به زندان بازگردانده شد
  رادیوفرانسه: به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، خانواده نرگس محمدی، نائب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر که امروز یکشنبه یازدهم مرداد برای ملاقات به زندان اوین مراجعه کرده بودند، دریافتند که وی دو ساعت قبل از ملاقات از بیمارستان به زندان منتقل شده است. بنابر گزارش ها نرگس محمدی روز شنبه پس از آن‌که به مدت هشت ساعت دچار فلج عضلانی می‌شود به بیمارستان طالقانی تهران منتقل شده و تحت مراقبت‌های پزشکی قرار می‌گیرد اما پزشکان بیمارستان طالقانی پس از انجام معاینه‌های اولیه اعلام می‌کنند که خانم محمدی باید تحت نظر پزشک متخصص قرار گیرد، با وجود این نظر، مقام‌های مسئول در قوه قضاییه، خانم محمدی را با وجود تأکیدهای پزشکان مبنی بر لزوم معاینه این مدافع حقوق بشر توسط پزشک متخصص، دو ساعت قبل از انجام ملاقات هفتگی به زندان اوین منتقل می‌کنند. این در حالی است که نرگس محمدی در ملاقات امروز با خانواده از هوشیاری کافی برخوردار نبوده است. در روزهای گذشته تقی رحمانی همسر وی با اشاره به وضعیت جسمی این فعال مدنی زندانی مسئولیت عواقب نگهداری وی در زندان را به مسئولین گوشزد کرد. محاکمه مجدد نرگس محمدی قرار بود ۱۵ تیرماه انجام شود که به دلایل نامشخص و با عدم اعزام وی از زندان دادگاه برگزار نشد. 
  4
 • mediaگندم، "نفت زرد" برای داعش
  رادیوفرانسه: خبرگزاری فرانسه به نقل از سباستین ابیس، پژوهشگر روابط بین‌الملل و نویسنده کتاب "ژئوپلیتیک گندم" می‌نویسد که حضور نیروهای دولت اسلامی در مناطق شمال عراق و شمال شرق سوریه باعث شده که آنان به انبارهای گندم فراوان در این مناطق دسترسی داشته باشند. نیروهای دولت اسلامی طی حملات خود در شمال عراق در ماه ژوئن سال 2014 کنترل انبارهای غله در شهرهای نینوا و صلاح‌الدین را به دست گرفتند. این مناطق محل اصلی انبارهای گندم کشور و نیز 40 درصد از جو در آن هستند. داعش همچنین توانسته به چند میلیون تن از ذخیره گندم عراق دست یابد. ماده‌ای که پنجمین رتبه مصرف سالانه را در این کشور دارد. نیروهای دولت اسلامی با فتح برخی مناطق در عراق، چند کالا را در زمره کالاهای انحصاری دولتی اعلام و اموال مالکان آن را مصادره کردند. گندم از جمله این اموال بود که داعش آن را تحت تصرف و مالکیت خود قرار داد. در سوریه نیز جهادگرایان به 30 درصد از منابع تولید گندم دست یافته و در مناطق "رقه" و "دیرالزور" انبارها را در کنترل دارند. این پژوهشگر می‌گوید که داعش همچنین توانسته سه چهارم منابع تولید پنبه در سوریه را در دست بگیرد. سوریه تا پیش از شروع جنگ داخلی در این کشور یکی از صادرکننده‌های اصلی پنبه بود. از آنجا که در سوریه و عراق نیز مثل اغلب کشورهای خاورمیانه و شمال افریقا، نان از غذاهای اصلی به شمار می‌رود؛ گندم به عنوان منبع اصلی تولید نان برای مردم این کشورها بسیار ضروری است. در ادامه می‌خوانیم که داعش از یک سو از فروش این گندم سود بسیار به دست می‌آورد. این کار از طریق مرزهای ترکیه انجام می‌شود. سود سالانه داعش از این فروش حدود 200 میلیون دلار در سال است. از سوی دیگر با دسترسی به منبع اصلی غذایی مردم می‌تواند کنترل بیشتری روی مناطق تحت تصرف خود داشته باشد. این درحالی است که در دیگر مناطق این کشورها بحران کمبود گندم قابل پیش‌بینی است. 
  5
 • نشست مهم وزیران خارجه سعودی، آمریکا و روسیه در قطر
  العربیه: وزارت خارجه روسیه، روز یکشنبه 2 اوت، اعلام کرد که سرگی لاوروف وزیر خارجه این کشور در سفر خود به قطر، با همتایان سعودی و آمریکایی خود دیدار خواهد کرد. در این دیدار قرار است درباره حل و فصل بحران سوریه از طریق مسالمت آمیز و نیز راههای مبارزه با گروه داعش گفت و گو شود. منابع دیپلماتیک روسیه، گزارش داده اند که مسکو پس از انجام نشست هایی در واشنگتن و ریاض، طرح تشکیل ائتلاف بین المللی شامل دولت های منطقه از جمله رژیم اسد را به منظور مقابله با تهدید گروه داعش و گسترش تروریسم در خاورمیانه، اعلام کرد. منابع روسی افزودند که طرح مسکو، مورد تایید دو کشور سعودی و آمریکا قرار گرفته است. همچنین رژیم اسد از آن استقبال کرده است. به گفته این منابع برای عملی کردن این طرح، لاوروف با وزیران خارجه سعودی و آمریکا در دوحه قطر دیدار خواهد کرد. این منابع تاکید کردند که محور اصلی گفت و گوهای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رجب طیب اردوغان همتای ترکیه ای وی، بر لزوم بقای بشار اسد در دوره انتقالی در سوریه بوده است چرا که سرنگونی اسد به معنی تسلط گروههای تروریستی بر تمامی سوریه است. بسیاری از کارشناسان روسی خاورمیانه بر این باورند که گفت و گوهای کری، الجبیر و لاوروف در قطر، سرنوشت ساز خواهد بود و احتمالا به یافتن یک راه حل مسالمت آمیز برای بحران سوریه، شامل بقای اسد در قدرت تا پایان دوره انتقالی، منجر خواهد شد. کارشناسان می گویند که مسکو احتمالا در نشست دوحه، تشکیل یک پیمان خلیجی با مشارکت کشورهای همکاری خلیج و ایران، به منظور آرام کردن تنش های موجود میان تهران و ریاض را مطرح کند. به گفته کارشناسان روسیه، این پیمان می تواند در پایان دادن به نزاع های منطقه ای و متحد کردن تلاش های منطقه ای جهت پایان دادن به تهدیدهای داعش نقش مهمی ایفا کند. 
  6
 • ارتش مصر یکی از رهبران اصلی داعش در سینا را کشت
  العربیه: منابع ارتش مصر روز یکشنبه 2-8-2015 از کشته شدن سلیم سلیمان الهرم یکی از خطرناکترین اعضا و رهبران نظامی داعش در صحرای سینا خبر دادند. ارتش مصر سلیمان الهرم عضو سابق «انصاربیت المقدس» و فرمانده جدید نظامی داعش در سینا را مدت ها پیش در فهرست جنایتکاران تحت تعقیب قرار داده بود. به گزارش تلویزیون العربیه سرهنگ محمد سمیر، سخنگوی نیروهای مسلح با نشر این خبر بر صفحه فیس بوک خود، نوشت:«بنا به اطلاعات دقیق که از منابع امنیتی وابسته به ارتش مصر به دستم رسید، سلیمان الهرم در یک خانه مسکونی در منطقه شیخ زوید مخفی شده بود که پس کشف مخفی گاه اش توسط واحد امنیتی ارتش، تیمی از نیروهای ویژه برای بازداشت وی وارد عمل شدند که در جریان درگیری با ماموران ویژه کشته شد». سرهنگ محمد سمیر افزود:«نیروهای ویژه پس از محاصره مخفی گاه این تروریست از وی خواستند که خود را تسلیم کند اما او به سوی نیروهای ویژه تیر اندازی کرد و تلاش کرد که خود را منفجر کند اما قبل از اینکه کاری ازپیش ببرد با رگبار گلوله های نیروهای ویژه کشته شد». به گفته سخنگوی ارتش مصر الهرم دو تفنگ و یک جلیقه انفجاری با حمل مي كرد. انصار بیت المقدس، تندروترین گروه فعال در مصر، روز دوشنبه چهارم نوامبر 2014 با صدور بیانیه ای از بیعت خود با «خلافت اسلامی» (داعش) خبر داد. این گروه متهم به بمبگذاری، ترور ده ها افسر و سرباز و نیروهای امنیتی در قاهره و صحرای سینای مصر است. گروه «انصار بیت المقدس» پس از سرنگونی محمد مرسی، رئیس جمهوری سابق مصر توسط ارتش، به یکباره ظهور کرد. خطرناک ترین گروه افراطی مصر، «انصار بیت المقدس»، پیش تر به خبرگزاری رویترز گفته بود که از داعش الهام و راهکار می گرفته است. برخی مقامات امنیتی مصری معتقدند که این گروه در واقع شاخه نظامی اخوان المسلمین است اما به دلیل اینکه برخی از رهبران اخوان المسلمین در اروپا زندگی می کنند در حال حاضر نمی خواهند نقاب از چهره واقعی خود بردارند. 
  7

ویدئوی انتخابی روز

ویدئوی روز


 - www.alborznews.eu

سر خط خبرها در رسانه های بین المللی

SPIEGEL ONLINE - Politik
Politik-Nachrichten aus Deutschland und den Brennpunkten in aller Welt. Aktuelle Reportagen, Analysen, Interviews.

Indonesien: Kim Jong Un soll Friedenspreis bekommen

Indonesien will dem nordkoreanischen Machthaber Kim Jong Un einen Friedenspreis verleihen - und muss sich Spott und Ungläubigkeit gefallen...


Syrien: Militärflugzeug stürzt ab - zwölf Tote

Ein Kampfjet der syrischen Armee ist über einem belebten Marktplatz in der von Rebellen gehaltenen Stadt Ariha abgestürzt. Zwölf Menschen...


Großbritannien: Cameron will Flüchtlinge ohne Papiere auf die Straße setzen

Die britische Regierung setzt weiter auf Abschreckung: Nur Flüchtlinge mit gültiger Aufenthaltserlaubnis sollen künftig eine Wohnung...


Entwicklungsziele: Uno will bis 2030 Armut und Hunger besiegen

Armut und Hunger soll es in 15 Jahren nicht mehr geben, genauso wie die Benachteiligung von Frauen und das Wasserproblem: Die Vereinten...


ZEIT ONLINE: Politik
Aktuelle Politik-Nachrichten, Hintergründe, Kommentare und Reportagen aus Deutschland und internationale Politik. Aktuelle Informationen und News von ZEIT ONLINE und DIE ZEIT.

EU: "Deutschland kann Europa alleine nicht führen"

Berlin und Paris stabilisieren die EU deshalb, weil sie nicht einer Meinung sind, sagt Frankreich-Experte Stefan Seidendorf. Er hält ein...


"netzpolitik.org": Merkel zweifelt an Landesverrats-Verfahren

Die Kanzlerin geht auf Distanz zum Generalbundesanwalt und dessen Ermittlungen gegen "netzpolitik.org". In Bezug auf die Pressefreiheit...


netzpolitik.org: Ermittlungen mit Hintergedanken

Von einer Justizposse spricht der Journalistenverband und kommt damit der Realität nahe. Die Ermittlungen gegen "netzpolitik.org" haben...


Menschenrechte: Putsch in Paraguay

Putsch in Paraguay? Wen interessiert das denn noch? Ist ja auch schon drei Jahre her. Aber jetzt soll es wegen der damaligen Ereignisse...


Ausland - FAZ.NET
Neueste Nachrichten der internationalen Politik. News aus aller Welt über die UN und Nato, Terrorismus und zur Außenpolitik der Staaten.

Nach Atomeinigung: Iran will bessere Beziehungen mit Saudi-Arabien

Nach dem Erfolg der Atomverhandlungen im Juli will Teheran weiter mithilfe von Diplomatie Konflikte lösen. Diesmal mit Riad. Das kündigte...


Gewalt jüdischer Extremisten: Schock, Entsetzen und Empörung haben Israel erfasst

Nach den tödlichen Angriffen auf die „Gay Pride Parade“ in Jerusalem und auf eine palästinensische Familie kommt Israel nicht zur Ruhe....


Wunsch des sterbenden Sohnes?: Biden soll gegen Hillary Clinton antreten

Amerikas Vizepräsident Joe Biden wollte eigentlich in den politischen Ruhestand. Sein Sohn Beau soll ihm aber auf dem Sterbebett zu einer...


Syrien: Amerikas Armee geht auf Konfrontationskurs zu Assad-Regime

Die Vereinigten Staaten wollen die vom amerikanischen Militär ausgebildeten Kämpfer in Syrien künftig gegen jeden Angreifer verteidigen....


Reuters: Politics
Reuters.com is your source for breaking news, business, financial and investing news, including personal finance and stocks. Reuters is the leading global provider of news, financial information and technology solutions to the world's media, financial institutions, businesses and individuals.

We want Iran cooperation, not meddling, Gulf Arabs tell Kerry

DOHA (Reuters) - Iran's nuclear deal should bring stability and "good neighborliness" rather than interference, Gulf Arab states told U.S....


Republicans begin pivotal debate week with New Hampshire forum

WASHINGTON (Reuters) - Republican presidential candidates will test their messages in New Hampshire on Monday, with the exception of...


Planned Parenthood fight hits Congress, wider impact unclear

WASHINGTON, August 3 (Reuters) - Women's health group Planned Parenthood, under attack by anti-abortionists posting hidden-camera videos...


Democrats see 'fire wall' holding to preserve Iran deal

WASHINGTON (Reuters) - U.S. backers of the Iran nuclear deal are increasingly confident of enough Democratic support to ensure it survives...


BBC News - World
The latest stories from the World section of the BBC News web site.

Greek shares plunge as market reopens

The main Athens stock index, the Athex, plunges by 22.87% on Monday as trading resumes after a five-week closure.


Syrian plane crashes in bomb raids

A Syrian warplane crashes in a marketplace in the north-western town of Ariha amid bombing raids, killing at least 23 people, activists say.


'1,700 intrusions' at Calais terminal

There were 1,700 "intrusions" by migrants who managed to break into the Channel Tunnel's freight terminal overnight, a French police union...


Police in Rio 'killed hundreds'

Amnesty International says that military police in the Brazilian city of Rio have killed more than 1,500 people in the last five years.


World: World News, International News, Foreign Reporting - The Washington Post
The Washington Post World section provides information and analysis of breaking world news stories. In addition to our world news and video, Post World News offers discussions and blogs on major international news and economic issues.

Watching porn in India just got a lot more difficult

NEW DELHI — India’s government clamped down on more than 850 pornographic Web sites over the weekend by asking Internet companies to block...


Healthy British nurse ends her life in a Swiss clinic because of fear of getting old

A healthy retired British nurse who had worked with the elderly has ended her life in a Swiss clinic because she was afraid of getting old...


In a nation with plenty of tragedy, Afghan comic generates plenty of laughs

KABUL — On a street corner, surrounded by unemployed men, Ibrahim Abed is holding court. Wearing a mop-top wig and ragged clothes, his...


Kerry visits Egypt as its repression grows

CAIRO — Secretary of State John F. Kerry on Sunday told Egyptian officials they need to “balance” their campaign against anti-government...


NYT > World
World

Sinosphere Blog: Winter Olympics Song Criticized for Similarities to Disney’s ‘Let It Go’

China released 10 songs that it submitted as part of its application to host the 2022 Winter Olympic Games, one of which struck online...


Op-Ed Contributor: Saving Tunisia From ISIS

Europe cannot afford to let this fragile democracy fall into a chaos that will feed the Islamic State.


Finland Unnerved by Trial of Police Detective on Drug Charges

The case of the head of Helsinki’s police antidrug squad accused of running his own drug cartel has shocked a nation that prides itself on...


Sinosphere Blog: Police Raids on Chinese Lawyers: The View From the Inside

Photographs and video from a lawyer and a legal assistant attest to the recent raids, which often occurred at night and without detention...


Le Monde diplomatique
Journal mensuel d'informations internationales

Dossier : le révélateur grec

La crise grecque dévoile le fonctionnement de l'Union européenne : elle a mis au jour la distance qui s'est créée avec les ambitions...


Etats et entreprises à l'assaut de la vie privée

D'un point de vue régalien, le raisonnement semble aller de soi : pourquoi, à moins de faire preuve d'incohérence, vouloir interdire à la...


Feu vert à la surveillance de masse

Profitant de l'émotion suscitée par les attentats de Paris, le gouvernement français a fait adopter une loi sur le renseignement qui...


Les Kurdes, combien de divisions ?

Alors que leurs revendications n'ont jamais été clairement reconnues, les populations kurdes d'Irak et de Syrie se voient propulsées en...


moyen-orient-RFI

Emirats: un groupe radical voulant prendre le pouvoir démantelé

Les Emirats Arabes Unis ont annoncé le démantèlement d'un groupe de 41 suspects. Accusés de préparer des attentats pour renverser le...


Israël: «tolérance zéro» contre les extrémistes juifs

L’adolescente poignardée par un extrémiste juif lors de la Gay Pride de Jérusalem jeudi dernier est décédée ce dimanche. Après les...


Droits de l'homme: la visite de Kerry en Egypte vue d'un mauvais œil

Le chef de la diplomatie américaine, John Kerry, est arrivé en Egypte samedi, première étape d'une tournée au Moyen-Orient. Mais cette...


Des milliers d’Israéliens manifestent contre les extrémistes juifs

Des milliers d’Israéliens ont manifesté ce samedi soir à Tel-Aviv et Jérusalem contre la provocation et la violence après une semaine...


France 24 - Live news

Yemen rebel chief says ready for political settlement

The leader of Yemen's Iran-backed rebels said a political settlement with the exiled government was still possible after what he called...


Israel president threatened over 'Jewish terrorism' comment

Israeli police have opened an investigation into threats on social media against President Reuven Rivlin following his condemnation of...


Glaciers melt to lowest level on record: study

Glaciers worldwide have shrunk to levels not seen in 120 years of record-keeping, with melt-off accelerating in the first decade of the...


Calais migrants step up bids to get into Channel Tunnel: police

Migrants in Calais made around 1,700 attempts overnight to penetrate the Channel Tunnel premises in a bid to get to England, French police...


یاری دهنده و پشتیبان این رسانه در راه اهدافش باشید

البرز نیوز رسانه ای مستقل و آزاد است که در تقويت و گسترش آزادی و دموکراسیاز طريق انتشار آزادانه اطلاعات و اخبار دقيق وبی‌طرفانه تلاش می کند.
این وب‌سايت اخبار و گزارشهای دقيق و عينی و بیطرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامهنگاری حرفهای را به شما ارائه میکند.
این رسانه در تلاش است تا در حساسترین لحظات تاریخی میهنمان صدای ایرانیان بوده و آن را انعکاس دهد به امید آنکه روزی جامعه ی ایرانی خود تعیین کننده ی سرنوشتش باشد.
این رسانه در ادامه ی فعالیت های "سبز یعنی وطن" با امکانات شخصی بوجود آمده و برای تداوم خود نیازمند به همکاری های معنوی و مادی شماست تا اهدافش را به پیش ببرد لذا در فعالیت این رسانه و ادامه ی حیات آن از کمکهای خود کوتاهی نکنید و با پشتیبانی خود به ادامه ی فعالیتش ما را یاری دهید. 
با سپاس و احترام
البرز نیوز

 

آگهی های شما

دریافت روزنامه ها

sabz yaani vatan
روزنامه ها را دانلود کنید

 ادامه

وبلاگ سبز یعنی وطن

weblog

 

 مطالب گذشته را دنبال کنید 

ادامه

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.

ارسال به شبکه های اجتماعی

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Pin It

یاری دهنده و پشتیبان ما باشید

Support - Unterstützung - پشتیبانی

Amount: