تازه ترین خبرهای ایران و جهان

با هم قوی ترهستیم

سخن سردبیر - سرمقاله

خبرهای کوتاه

 • 000سیدحسین رونقی ملکی زندانی سبز محبوس در بند ۷ زندان اوین با قرار وثیقه آزاد شد.
  کلمه: حسین رونقی، زندانی سیاسی در چهلمین روز اعتصاب غذای خود با قرار وثیقه ۳۰۰ میلیون تومانی از زندان اوین آزاد شد. حسین رونقی، وبلاگ‌نویسی که محکومیتی ١۵ ساله دارد و در دوران حبس خود به نارسایی حاد کلیه دچار شده از هفتم فروردین ماه در اعتراض به به «عدم رسیدگی مسئولین زندان به مشکلات جسمانی‌اش» دست به اعتصاب غذا زده بود. حسین رونقی ملکی در آذر ماه سال ۸۸ بازداشت و در مهر ماه سال ۸۹ به ۱۵ سال حبس تعزیری محکوم شد. این وبلاگ نویس و فعال حقوق بشر به علت مشکلات جسمانی از زندان آزاد و توقف اجرای حکم به او اعلام شد، اما در روندی غیرقانونی باز او را به زندان برگرداندند. وی بار دیگر به دلیل مشکلات کلیوی و وخامت حالش در روز چهارشنبه ۲۷ خرداد ماه به قید وثیقه و برای ادامه درمان، از بند هفت زندان اوین به مرخصی درمانی اعزام شده بود. حسین رونقی ملکی در حالی به زندان بازگشت که پزشکان بازرسی سازمان زندان‌ها نیز گفته‌اند شرایط زندان برای نگهداری وی با توجه به مشکلات جسمانی اش به هیچ عنوان مناسب نیست و خطرات زیادی دارد. طبق پرونده پزشکی حسین رونق ملکی، وی به شدت از بیماری کلیوی رنج می برد بطوری که کلیه چپ وی بر اساس نظر پزشکی قانونی کارکرد واضحی ندارد و باید کلیه راست تحت شرایط خاصی و پیگیری های مداوم حفظ شده و آسیب نبیند. بیماری گوارشی (زخم مزمن اثنی عشر و رفلاکس مری و رفلاکس صفراوی معده) همچنان ادامه دارد از دیگر مشکلات جسمانی وی هست که با رعایت رژیم غذایی خاص و استفاده مداوم از داروها، این مشکلات کنترل شده است شرایطی که در زندان وجود ندارد. این زندانی سیاسی همچنین دچار مشکل خونی و ریوی است و به گفته پزشکان متخصص مشکل ریوی آسیب دیدگی هر دو ریه را نشان می دهد و تشخیص اولیه ابتلا به آسم (رسترکتیو ریه ها) بوده که باید مراحل تشخیصی کامل گردد. همچنین غلظت خون بالا مشکلات دیگری برای وی فراهم آورده که باید تحت نظر پزشک قرار گیرد. مشکل افتادگی دریچه میترال قلب، آریتمی قلب همراه با افت و خیز فشار خون از دیگر مشکلاتی است که در شرایط استرس زا خطرناک خواهد شد. پروستات، آرتروز زانو و گردن، التهاب طحال بدلیل غلظت خون بالا از دیگر مواردی هست که باعث بدتر شدن اوضاع جسمی وی خواهد شد. 
  1
 • آتش‌سوزی گسترده باعث تخلیه شهر ۸۰ هزار نفری کانادا شد
  بی بی سی: مقام‌های کانادا به دلیل آتش‌سوزی گسترده مناطق جنگلی، دستور تخلیه تمامی ساکنان یک شهر این کشور را داده‌اند. به ساکنان شهر فورت مک‌موری در استان آلبرتا که نزدیک به ۸۰ هزار نفر جمعیت دارد، گفته شده این شهر را ترک کنند. این شهر دروازه‌ای به منطقه ماسه‌های نفتی کانادا است. خانه‌ها، پمپ‌بنزین‌ها و هتل‌های این شهر به دلیل آتش‌سوزی از بین رفته‌اند. پس از آن که شعله‌های آتش باعث تعطیلی جاده اصلی منتهی به جنوب شد، ساکنان شهر مجبور به تغییر مسیر خود شدند و گزارش شده که ترافیک شدیدی در این مسیر وجود دارد. مقام‌های استان آلبرتا خواهان خویشتن‌داری و آرامش مردم شده‌اند. تا کنون گزارشی در مورد تلفات احتمالی منتشر نشده است. راشل ناتلی، نخست‌وزیر استان آلبرتا تخلیه ساکنان شهر فورت مک‌موری را یکی از بزرگ‌ترین عملیات در تاریخ این استان خوانده است. او گفته است اولویت این است که ساکنان شهر را به سلامت تخلیه کنند و برای همه در اردوگاه‌ها، جا برای اسکان بیابند. 
  2
 • مصباح یزدی: یک مقام‌ عالی می‌خواهد زندگی و حجاب در ایران مثل لبنان باشد
  بی بی سی: مصباح یزدی در دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفته است برخی از مقام‌های ایرانی "اصلا به دنبال کشوری اسلامی نیستند" و بعضی از آنها با وجود سابقه تحصیلات دینی، افکاری متفاوت با آیت‌الله روح‌الله خمینی، رهبر پیشین جمهوری اسلامی، دارند و "کسانی که ته دلشان با امام یکی باشد، خیلی کم هستند." او گفته یکی از مقام‌های عالی حکومتی در دوران انقلاب معتقد بوده نفوذ آیت‌الله خمینی مفید بوده اما او قدرت اداره کشور را نداشت. آقای مصباح یزدی افزوده: "یا یکی دیگر از مسئولینی که هم اکنون یکی از مناصب عالی کشور را در اختیار دارد، صراحتا گفت که می‌خواهیم کشوری مانند لبنان داشته باشیم تا هر کس هرگونه خواست زندگی و رفتار کند، کسی که می‌خواهد با چادر بیرون آید، و کسی که می‌خواهد برهنه باشد،‌ آزاد باشد." او اشاره نکرده که مقام یا مقام‌‎های عالی مورد اشاره او چه کسانی هستند. محمدتقی مصباح یزدی از منتقدان سرسخت محمد خاتمی، اکبر هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی بوده است. هواداران اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان در انتخابات اخیر مجلس خبرگان رهبری کارزاری علیه محمدتقی مصباح یزدی به راه انداختند. رهبر ایران راه نیافتن آقای مصباح یزدی به مجلس خبرگان را "خسارت" دانسته است. آقای مصباح یزدی گفته برخی از مقام‌های ایرانی "به دنبال کشوری هستند که زیر سایه آمریکا و حمایت‌های آن، علم و تکنولوژی‌اش پیشرفت کند و به جایی برسند." او با ستایش آیت‌الله خامنه‌ای گفته همه باید "بدون تفسیر دلخواه" مواضع رهبر ایران از او اطاعت کنند و "اینکه فردی در سخنرانی ده بار بگوید 'مقام معظم رهبری'، اما اعتقادی به ولایت‌فقیه نداشته باشد، نمی‌تواند کشور را درست کند." محمدتقی مصباح یزدی این سخنان را هفته گذشته در میان گروهی از فرماندهان سپاه مطرح کرده و وبسایت رسمی او این سخنان را امروز، چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت، منتشر کرده است. 
  3
 • mediaصادرات نفت خام ایران از مرز دو میلیون بشکه در روز عبور کرد
  رادیوفرانسه: محسن قمصری، مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران، روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت/۴ آوریل، اعلام کرد: صادرات نفت خام ایران از مرز دو میلیون بشکه در روز عبور کرد. این مقام وزارت نفت جمهوری اسلامی با بیان اینکه ایران موفق شده است تا «حدود ۹۰۰ هزار بشکه از سهم صادرات خود را در بازار نفت احیا نماید»، تاکید کرد: در کمتر از ۴ ماه از اجرای برجام (برنامه جامع اقدام مشترک) و لغو تحریم‌ها، تولید نفت ایران به بیش از ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه در روز رسیده است که حدود نیمی از این مقدار به مصرف پالایشگاه‌های داخلی می رسد. به گفته مدیر امور بین الملل نفت، در افزایش فروش نفت خام، ایران از برنامه‌های تدوین شده خود نیز جلوتر است. وزارت نفت جمهوری اسلامی در ارزیابی‌های خود به منظور بازگشت به بازارهای جهانی، بازگشت به بازار را دشوارتر از افزایش تولید برشمرده بود. عراق پس از دوران جنگ، با سرمایه گذاری در صنعت نفت بر تولید نفت خود افزود و بدلیل مشابهت نفت این کشور با انواع نفت ایران، در زمان تحریم‌های جهانی علیه ایران موفق شد تا بخشی از بازار ایران را به نفع خود تصاحب نماید. احیای بازار از دست رفته، یکی از عمده‌ترین دشواری‌های پیش‌روی وزارت نفت جمهوری اسلامی بود. 
  4
 • mediaوزیر دفاع آمریکا در آلمان: ممکن است ناتو وارد نبرد با داعش شود
  رادیوفرانسه: آشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا در نشستی که روز چهارشنبه ١٥ اردیبهشت/٤ مه در شهر اشتوتگارت آلمان برپا شد، اعلام کرد که امکان دارد ناتو وارد جنگ با داعش شود. وی گفت که در مرحله نخست، ناتو از هواپیماهای آواکس خود استفاده خواهد کرد. نشست اشتوتکارت به خواست آمریکا با حضور وزیران دفاع ده کشور متحد واشنگتن در نبرد با داعش برپا شده است. همزمان با این نشست، ساعت ٤ بعد از ظهر روز چهارشنبه، استفان د میستورا نماینده ویژه سازمان ملل و ریاض فرید حجاب رهبر شورای ملی سوریه به دعوت فرانک والتر اشتاین مایر وزیر خارجه آلمان وارد برلین شدند. این دو قرار است شامگاه چهارشنبه در نشستی با حضور وزیران خارجه آلمان و فرانسه نحوه از سرگیری مذاکرات صلح سوریه در ژنو را بررسی کنند. وزیرخارجه آلمان در رابطه با این دیدار گفت که او موفق شده است حجاب را به از سرگیری مجدد مذاکرات ژنو راضی کند و در نشست امروز، نحوه تحقق این برنامه مورد بررسی قرار می گیرد. اشتاین مایر تاکید کرد که استقرار صلح در سوریه بسیار دشوار شده است و باید به هر طریقی در مسیر ادامه گفتگو میان طرفین درگیری کوشید. وزیر دفاع آمریکا نیز در مراسم گشایش نشست اشتوتکارت تصریح کرد که ائتلاف بین‌المللی با پیروزی پایدار بر داعش فاصله زیادی دارد. وی خواستار فعال تر شدن هم پیمانان آمریکا در جنگ با داعش شد. 
  5
 • mediaشرایط اروپا برای معاف کردن ترک ها از ویزا
  رادیوفرانسه: کمیسیون اروپا پیشنهاد کرد که ترک هایی که برای مدت کوتاه به کشورهای اروپایی حوزۀ «شینگن» سفر میکنند، در شرایط خاصی، از ویزا معاف شوند. این پیشنهاد بروکسل، در چهارچوب قراردادیست که هژدهم ماه مارس گذشته میان اروپا و ترکیه، در رابطه با مهارکردن موج مهاجران امضاء شد. ولی این پیشنهاد همراه با 72 شرط است، که از آن جمله پنج شرط آن را آنکارا باید تا پایان ماه ژوئن عملی کند. این مسافرت ها به 90 روز محدود شده اند و یکی دیگر از شرایط این است که متقاضیان مسافرت بدون ویزا به اروپا، باید گذرنامۀ بیومتریک داشته باشند. حکومت ترکیه در این اواخر فشار های خود را بر اروپا ازدیاد بخشیده و گفته بود که اگر اروپاییان تعهد خود را در مورد لغو ویزا عملی نکنند، آنان هم بخش قرارداد را که مربوط به ترکیه میشود، عملی نخواهند کرد. در این قرارداد آمده است که مهاجران و پناهجویانی که به جزایر یونان میایند، دوباره به ترکیه فرستاده شوند. این قرارداد ظاهراٌ موثر بوده است چون در حال حاضر، تعداد مهاجرانی که به یونان میایند، به روزی کمتر از صد نفر کاهش یافته است. در حالیکه در تابستان گذشته هر روز هزاران نفر وارد یونان میشدند. در میان شرایط دیگری که اروپاییان به این تصمیم خود اضافه کرده اند، یکی هم مبارزۀ بیشتر حکومت ترکیه، علیه فساد است، شرط دیگر، مذاکرۀ این کشور با پلیس اروپایی است که باید منتهی به یک قرارداد شود و بالاخره، اینکه ترکیه در قوانین خود علیه تروریسم تجدید نظر کند. 
  6
 • یکی از اعضای شورای شهر زرند در کرمان به اتهام اختلاس دستگیر شد
  بی بی سی: مهدی قویدل دادستان عمومی و انقلاب زرند گفته است "براساس گزارش سازمان بازرسی كل كشور و استان كرمان و تحقیقات انجام شده، یکی از اعضای شورای شهر زرند به اتهام اختلاس و مداخله در معاملات دولتی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است." به گفته این مقام قضایی، یكی از پرسنل شهرداری زرند هم در این رابطه به اتهام اختلاس، خیانت در امانت و مداخله در معاملات دولتی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرند احضار شده است. زرند از شهرهای استان کرمان در جنوب شرق ایران است. به گفته آقای قویدل پرونده در شعبه بازپرسی این دادسرا در دست رسیدگی و در مرحله تكمیل تحقیقات است. دستگیری عضو شورای شهر زرند، کمتر از یک ماه پس از دستگیری‌های تازه در شورای شهر تبریز گزارش می‌شود. در هفته‌های اخیر اعلام شد که سه عضو شورای شهر تبریز هم به اتهام "اختلاس مالی و زد و بند برای جذب افراد در شهرداری" به همراه یک معاون شهرداری تبریز و دو نفر مرتبط دیگر بازداشت شده‌اند. محمد اسماعیل سعیدی، نماینده تبریز در مجلس به خبرگزاری مجلس ایران گفته بود او از این "زد و بندها" آگاهی داشت و در نامه‌ای به دیوان محاسبات کشور، این مسایل را گزارش کرده بود. رئیس‌کل دادگستری استان آذربایجان شرقی گفته تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد. رئیس شورای شهر تبریز به خبرگزاری تسنیم گفته "این مسئله محرز نشده است که دستگیرشدگان آیا به‌ صورت قطعی دچار تخلف شده‌اند یا نه." 
  7

ویدئوی انتخابی روز

ویدئوی روز


 - www.alborznews.eu

سر خط خبرها در رسانه های بین المللی

SPIEGEL ONLINE - Politik
Politik-Nachrichten aus Deutschland und den Brennpunkten in aller Welt. Aktuelle Reportagen, Analysen, Interviews.

Beruhigungsmaßnahme in US-Stadt Flint: Obama trinkt Wasser

US-Präsident Obama hat die Stadt Flint besucht - zum ersten Mal, seitdem er wegen eines Trinkwasserskandals den Notstand ausgerufen hatte....


Syrien-Krieg: Waffenruhe wird auf Aleppo ausgeweitet

In Aleppo toben die heftigsten Kämpfe seit Langem, nun haben die USA und Russland nach Angaben aus Washington eine Feuerpause für die...


Neues Asylsystem: Osteuropäer kündigen Widerstand gegen EU-Plan an

Die EU-Kommission will Europa ein neues Asylsystem geben: Mehr Gerechtigkeit für Aufnahmeländer, harte Strafen für Verweigerer. Die...


John Kasich: Letzter republikanischer Trump-Rivale gibt auf

Er hielt einige Stunden länger durch als Ted Cruz - doch nun ist auch für ihn Schluss: John Kasich zieht sich aus dem Rennen um die...


Politik - aktuelle Nachrichten und Reportagen
Aktuelle Nachrichten, Hintergründe und Kommentare zu deutscher und internationaler Politik

Türkei: Auf geradem Weg ins Autoritäre

Der türkische Premier Ahmet Davutoğlu will die Immunität zahlreicher Abgeordneter aufheben. Das ist ein ebenso drastischer wie seltener...


Syrien: USA und Russland vermitteln Waffenruhe in Aleppo

In der umkämpften Stadt soll eine Waffenruhe herrschen. Russland hat die Assad-Regierung bereits überzeugt, die Angriffe zu stoppen, die...


Polen: Regierung schafft Rat gegen Rassismus ab

Die polnische Regierung hält das von Donald Tusk geschaffene Gremium für überflüssig und ineffizient. Die Opposition ist empört.


Türkei: Freiheit zum Nein

Visafreiheit für die Türkei? Ohne die Flüchtlingskrise wäre das undenkbar gewesen. Nun dämmert der EU, wie hoch der Preis sein könnte,...


Ausland - FAZ.NET
Neueste Nachrichten der internationalen Politik. News aus aller Welt über die UN und Nato, Terrorismus und zur Außenpolitik der Staaten.

Serbien: Nachwahl bringt zweite Rechtspartei ins Parlament

Mit den Neuwahlen wollte Regierungschef Vucic eigentlich seinen EU-freundlichen Kurs stärken. Stattdessen hat es jetzt eine weitere extrem...


Krieg in Syrien: Zwei Tage Waffenruhe für Aleppo

Ab Donnerstag soll für das heftig umkämpfte Aleppo eine Waffenruhe gelten. Die syrische Regierung kündigt an, sie einzuhalten....


Duell der Giganten: Schlägt Trump nun Clinton?

Die Kandidaten für die amerikanische Präsidentschaft stehen so gut wie fest. Den Ausgang einer Wahl zwischen Hillary Clinton und Donald...


Die Türkei muss ihre Hausaufgaben bis zu den Schulferien machen

Bevor Türken frei in die EU reisen dürfen, muss Ankara noch zentrale Bedingungen erfüllen. Die Akteure stehen im Wort, es geht um Europas...


Reuters: Politics
Reuters.com is your source for breaking news, business, financial and investing news, including personal finance and stocks. Reuters is the leading global provider of news, financial information and technology solutions to the world's media, financial institutions, businesses and individuals.

Trump, lone survivor in Republican White House race, now must unify party

WASHINGTON, Reuters - Donald Trump on Wednesday became the last man standing in the race for the Republican U.S. presidential nomination...


Trump expects to raise $1 billion with Republican Party: NBC

WASHINGTON (Reuters) - Presumptive Republican presidential nominee Donald Trump said on Wednesday he will probably work with the...


U.S. judge says Clinton may have to testify in email lawsuit

WASHINGTON (Reuters) - A federal judge in Washington on Wednesday ordered that Democratic presidential candidate Hillary Clinton may have...


South Carolina Gov. Haley says 'not interested' in being vice president

WASHINGTON (Reuters) - South Carolina Governor Nikki Haley, a Republican who has been mentioned as a possible vice presidential pick, said...


BBC News - World
The latest stories from the World section of the BBC News web site.

Last Trump rival quits Republican race

John Kasich ends his campaign for the Republican nomination, leaving Donald Trump as sole candidate in his party's presidential race.


Canada wildfire threatens entire city

A "catastrophic" wildfire that has forced the evacuation of all 88,000 people from Fort McMurray could destroy much of the Canadian city,...


Addiction doctor made Prince 911 call

Prince's team requested emergency support from a leading addiction specialist just a day before the singer died, the doctor's lawyer...


Syria truce 'extended to Aleppo'

A partial, shaky truce between Syria and non-jihadist rebels is extended to embattled Aleppo, after US and Russian pressure.


World
The Washington Post World section provides information and analysis of breaking world news stories. In addition to our world news and video, Post World News offers discussions and blogs on major international news and economic issues.

A model farm — with few farmers — in North Korea

Kim Jong Un’s regime is trying to show off improvements, but the results are not exactly convincing.


Timing not yet right for Libya intervention, Italy says

Italy's defense minister says Libya must shore up domestic support, then request international assistance.


Central European countries resist new E.U. refugee quota proposal

The plan would impose stiff fines if states fail to accept a certain number of asylum seekers.


A Canadian oil-sands town is on fire; 80,000 residents must evacuate

"It's a nasty, ugly fire and it hasn't shown any forgiveness," Fire Chief Darby Allen said.


NYT > World

Fort McMurray Blaze, Fast and Unpredictable, Keeps Firefighters at a Distance

A wildfire that began last weekend in Alberta remained out of control on Wednesday. Its speed and shifting direction have made it too...


Matter: Bacteria-Infected Mosquitoes Could Slow Spread of Zika Virus

Mosquitoes infected with the bacterium Wolbachia resist viruses like Zika and dengue. Now researchers are testing the bacterium on...


Ahmet Davutoglu, Turkey’s Prime Minister, Is Expected to Be Replaced

Mr. Davutoglu has apparently lost a power struggle, giving President Recep Tayyip Erdogan a chance to further consolidate his power.


Comedian Criticizes Merkel’s Response to Lampoon of Turkish Leader

Jan Böhmermann, whose poem about Recep Tayyip Erdogan stirred a diplomatic storm, said Chancellor Angela Merkel “filleted and served me...


Le Monde diplomatique
Journal mensuel d'informations internationales

Un diable dans la gamme

Laisser ses doigts se promener sur les touches d'un piano ou les cordes d'une guitare... Chacun a sans doute connu l'expérience, sans...


Faire ses courses à Caracas

Au Venezuela, curieusement, plus on s'élève dans la hiérarchie sociale et plus les rayons des supermarchés que l'on fréquente se...


Simone Weil, un engagement absolu

La pensée et la trajectoire fulgurante de Simone Weil (1909-1943) demeurent largement méconnues au-delà d'un cercle de spécialistes....


Qui contrôle l'argent ? Régulation et collusions

Selon la théorie néolibérale, la galaxie financière concilierait stabilité et expansion grâce à un système de pouvoirs et contre-pouvoirs...


moyen-orient-RFI

Syrie: accord entre les Etats-Unis et la Russie pour une trêve à Alep

En Syrie, les combats et les raids aériens se poursuivent, mais une autre bataille, diplomatique celle-là, se joue en ce moment pour faire...


Tensions avec Israël, les Gazaouis craignent un nouveau conflit

Israël a riposté à des tirs d’obus venus de la bande de Gaza mercredi 4 mai, selon l’armée. Il n’y a pas eu de victimes d’un côté comme de...


Palestinien brûlé vif en 2014: un Israélien condamné à la perpétuité

Un tribunal de Jérusalem a condamné à la prison à vie, la plus lourde peine possible, le principal accusé israélien dans le meurtre d'un...


Syrie: bataille diplomatique pour la fin des combats à Alep

La France, l’Allemagne, l’ONU et l’opposition syrienne se retrouvent ce 4 mai pour des discussions sur la crise syrienne. Moscou est...


France 24 - Live news

Jodie Foster gets star on Hollywood Walk of Fame

Two-time Oscar winner Jodie Foster was awarded a star on Hollywood Boulevard's Walk of Fame on Wednesday -- and revealed she was banned...


'Maturing' Bale seeks more Champions League glory

Gareth Bale believes he has turned a corner at Real Madrid after leading the Spanish giants to their second Champions League final in his...


Favored Nyquist draws 13th post for Kentucky Derby

Unbeaten Nyquist drew the 13th post for Saturday's Kentucky Derby and was installed as the 3-1 early favorite for the first jewel in US...


Genocide retrial of ex-dictator suspended in Guatemala

A closed-door retrial of Guatemala's former military dictator Efrain Rios Montt on charges of genocide was suspended on Wednesday after...


یاری دهنده و پشتیبان این رسانه در راه اهدافش باشید

البرز نیوز رسانه ای مستقل و آزاد است که در تقويت و گسترش آزادی و دموکراسیاز طريق انتشار آزادانه اطلاعات و اخبار دقيق وبی‌طرفانه تلاش می کند.
این وب‌سايت اخبار و گزارشهای دقيق و عينی و بیطرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامهنگاری حرفهای را به شما ارائه میکند.
این رسانه در تلاش است تا در حساسترین لحظات تاریخی میهنمان صدای ایرانیان بوده و آن را انعکاس دهد به امید آنکه روزی جامعه ی ایرانی خود تعیین کننده ی سرنوشتش باشد.
این رسانه در ادامه ی فعالیت های "سبز یعنی وطن" با امکانات شخصی بوجود آمده و برای تداوم خود نیازمند به همکاری های معنوی و مادی شماست تا اهدافش را به پیش ببرد لذا در فعالیت این رسانه و ادامه ی حیات آن از کمکهای خود کوتاهی نکنید و با پشتیبانی خود به ادامه ی فعالیتش ما را یاری دهید. 
با سپاس و احترام
البرز نیوز

 

آگهی های شما

دریافت روزنامه ها

sabz yaani vatan
روزنامه ها را دانلود کنید

 ادامه

وبلاگ سبز یعنی وطن

weblog

 

 مطالب گذشته را دنبال کنید 

ادامه

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.

ارسال به شبکه های اجتماعی

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Pin It

یاری دهنده و پشتیبان ما باشید

Support - Unterstützung - پشتیبانی

Amount: