پیشنهاد شورای‌عالی سیاستگزاری اصلاح‌طلبان به جهانگیری: انصراف بدهید
شورای‌عالی سیاستگزاری اصلاح‌طلبان در نامه ای به اسحاق جهانگیری، نامزد اصلاح‌طلب انتخابات ریاست جمهوری ایران، به او پیشنهاد داده است که به نفع حسن روحانی کنار برود.
در این نامه بر لزوم "تداوم راهی که از انتخابات خرداد ۱۳۹۲ فراروی ملت قرار گرفته"، تأکید شده است.
شورای‌عالی سیاستگزاری اصلاح‌طلبان خطاب به آقای جهانگیری نوشته: "تردیدی وجود ندارد که آن برادر عزیز بیش از هر کس دیگر ضرورت اجماع اصلاح‌طلبانه را احساس می‌کند. همانگونه که متعهدانه در صحنه حاضر شدید، انشاءالله با طیب خاطر این پیشنهاد را خواهید پذیرفت".
این شورا از رأی دهندگان ایرانی خواسته در انتخابات شرکت کنند و به حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور آینده رأی دهند.
در نامه همچنین از رأی دهندگان خواسته شده به فهرست نامزدهای مورد حمایت شورای عالی اصلاح‌طلبان برای شورای شهر تهران و شهرهای دیگر رأی دهند.
آقای جهانگیری معاون اول حسن روحانی است و در جریان کارزارهای انتخاباتی عمدتا به دفاع از عملکرد دولت پرداخته و در قامت رقیبی برای آقای روحانی حاضر نشده است.
او در یکی از مناظره های تلویزیونی، در پاسخ به اعتراض آقای قالیباف به نامزدی اش در انتخابات گفت: "به نمایندگی از جریان اصلاحات در انتخابات حاضر شده ام تا حرف های آنها را بزنم".

 

 

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.