جهانگیری: نمایش ساده زیستی به معنای ریاکاری است
پنجمین برنامه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با نام «پرسش96» ساعت 18 امروز (سه شنبه) از شبکه چهارم سیما پخش شد که به سخنان ضبط شده اسحاق جهانگیری اختصاص داشت.
جهانگیری در بخش نخست این برنامه در پاسخ به کارشناسان درباره اشرافی گری مسئولان گفت: اینکه برخی مسئولان کشور به خوی اشرافی گری روی آورند، زیبنده کشور ما نیست. من این روحیه را قبول ندارم.
وی ساده زیستی را از 2 منظر بررسی کرد و افزود: گاهی برخی افراد به نمایش ساده زیستی روی می آورند که به معنای ریاکاری است؛ یعنی افراد خود را مخالف ٱنچه هستند، نشان می دهند که اقدام شرافتمندانه ای نیست.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: صداقت با مردم بزرگ ترین سرمایه یک سیاستمدار است.
به گزارش ایرنا، پیش از این محمدباقر قالیباف (نوزدهم اردیبهشت ماه)،‌ سیدمصطفی آقامیرسلیم (بیست و یکم اردیبهشت ماه) و حسن روحانی (بیست و چهارم اردیبهشت ماه) در این برنامه شرکت کرده بودند.
برنامه ضبط شده «سیدمصطفی هاشمی طبا» و «سیدابراهیم رئیسی» بیست و هفتم اردیبهشت ماه (فردا)به ترتیب ساعت 17 و 18 پخش می شود.
انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میاندوره مجلس دهم شورای اسلامی بیست و نهم اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

 

 

 

 

 

ایرنا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.