سپاه پاسداران حملات داعش را در تهران به آمریکا و عربستان نسبت داد
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه ای حملات امروز داعش به مجلس شورای اسلامی و مقبرۀ آیت الله خمینی را به آمریکا و عربستان نسبت داد و افزود که انتقام این حمله را خواهد گرفت. در بیانیۀ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است که اقدامات تروریستی امروز در قلب ایران یک هفته پس از ملاقات رئیس جمهوری آمریکا با رهبران عربستان در ریاض به وقوع پیوسته است.

سپاه پاسداران در بیانیه اش مدعی شده است : همین که گروه داعش مسئولیت عملیات تروریستی امروز را برعهده گرفته نشان می دهد که دو کشور آمریکا و عربستان در این اقدام های دست داشته اند. سپاه پاسداران در پایان اطمینان داده که برای صیانت از امنیت ملی کشور لحظه ای درنگ نخواهد کرد و انتقام عملیات امروز داعش را خواهد گرفت.
سپاه پاسداران ایران تاکنون اظهار می داشت که انگیزۀ اصلی آن از حضور نظامی در سوریه جلوگیری از ورود داعش و عملیات نظامی آن در داخل کشور بوده است. عملیات امروز داعش در تهران که از بسیاری جهات بی سابقه است این ادعای سپاه پاسداران و بعضاً حکومت اسلامی ایران را جداً زیر سئوال برده است.

 

 

 

رادیوفرانسه

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.