سپاه پاسداران از درگیری تازه‌ای در سیستان و بلوچستان خبر داد
سپاه پاسداران ایران از درگیری با یک "تیم تروریستی تکفیری" در استان سیستان و بلوچستان خبر داده است.
بنا بر بیانیه روز پنجشنبه روابط عمومی نیروی زمینی سپاه پاسداران، این درگیری در ارتفاعات قصرقند رخ داد که طی آن نیروهای قرارگاه قدس سپاه منطقه را محاصره کردند.
بیانیه می‌افزاید: «در این درگیری تعدادی از تروریست‌ها کشته و زخمی و تعدادی نیز متواری شدند.»
مقامات سپاه گفته اند: «علاوه بر انهدام یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده با ۶۰۰ کیلوگرم مواد منفجره ، تعداد ۵ بمب آماده اقدامات انتحاری و بیش از ۷۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری همراه با ده‌ها هزار فشنگ و تعدادی سلاح و مهمات دیگر به دست رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه افتاد.»
روز چهارشنبه رسانه‌های ایران از کشته شدن دو نفر و زخمی شدن پنج نفر از اعضای "گروه تروریستی انصارالفرقان" در شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان توسط نیروهای اطلاعاتی و انتظامی خبر دادند.
روز دوشنبه هم نیروی انتظامی ایران از کشته شدن چهار نفر از نیروهای گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) در جنوب این کشور خبر داد.
فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان بر اساس کارت شناسایی افراد کشته شده٬ اعلام کرد که دو نفر از آنان غیر ایرانی بودند.
بعد از حملات مرگبار اخیر در تهران٬ مقام‌های امنیتی ایران با اعلام خبر دستگیری‌های گسترده "نیروهای داعش در ایران" و شناسایی "عاملان حمله‌ها" سعی کرده‌اند به شهروندان این کشور اطمینان بدهند که بحران کنترل شده است. 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.