مهدی کروبی به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد
فرزند مهدی کروبی، از رهبران معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸،‌ روز دوشنبه دوم مرداد خبر داد که پدرش به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است.

محمد تقی کروبی به رادیو فردا گفت که پزشک وزارت اطلاعات روز دوشنبه پس از معاینه وی تشخیص داده است که پدرش باید در بیمارستان بستری شود.

آقای کروبی از اشاره به نام این بیمارستان خودداری کرد.

وی با اشاره به اینکه مهدی کروبی دو شب پیش ناراحتی قلبی داشت، افزود که ناراحتی قلبی در دوره حصر خانگی و مشکلات ناشی از آن به وجود آمد.

گفت‌وگو با محمدتقی کروبی در مورد انتقال مهدی کروبی به بیمارستان
پیشتر آقای کروبی روز ۱۵ اسفند سال گذشته برای معاینه قلبش، ساعاتی به بیمارستان منتقل و پس از معاینه به خانه بازگردانده شد.

|برای دریافت تازه‌ترین خبرها به تلگــــرام رادیو فردا بپیوندید|

محمد تقی کروبی همچنین به رادیو فردا گفت: «حصر مهدی کروبی از زمانی که وارد حصر شد، شش بار عمل جراحی داشته است و این در حالی بود که پیش از آن، شرایط جسمانی خوبی داشتند».

اشاره وی به عمل های جراحی دیسک کمر، زانو، مجرای ادرار، چشم و قلب بود که بر روی پدرش انجام شده است.

مهدی کروبی همراه با میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از بهمن سال ۸۹ تاکنون در حصر خانگی به سر می برند.

به‌رغم مخالفت بسیاری از گروه‌ها و چهره‌های سیاسی – اجتماعی با ادامه حصر رهبران معترضان به نتایج انتخابات سال ۸۸، مقام‌های قوه قضائیه می‌گویند حصر خانگی مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی انجام شده است.

حسن روحانی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی صدور چنین مصوبه‌ای را رد کرده است.

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.