پنج ایرانی در حملات تروریستی ناصریه عراق شهید شدند
اداره کل بهداشت استان ذی قار در جنوب عراق تعداد نهایی کشته های دو حمله تروریستی در بزرگراه ناصریه به بصره را 50 نفر و زخمی ها را 87 نفر اعلام کرد که پنج زائر ایرانی نیز در میان آنها شناسایی شده است.
به گزارش پنجشنبه شب ایرنا، اداره بهداشت ذی قار با انتشار اسامی زخمی های حادثه امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که تعداد کل کشته های این حادثه 50 نفر بوده که تاکنون هویت 5 زائر ایرانی در بین قربانیان این حادثه مشخص شده است.
براساس این گزارش، اداره بهداشت ذی قار، همچنین تعداد زخمی ها را 87 نفر ذکر کرد که در بین فهرست اسامی زخمی های حمله تروریستی امروز نام 10 زائر ایرانی دیده می شود که چهار تن از آنها زن هستند.
همچنین فرماندهی امنیت جنوب عراق موسوم به 'فرماندهی امنیت الرافدین' اعلام کرد که چهار تن از تروریست های مهاجم در جریان درگیری با نیروهای امنیتی عراق کشته شدند.
چند فرد مسلح با لباس های نظامی در حالی که در دو دستگاه خودرو سوار شده بودند، به دو رستوران بین راهی در غرب شهر ناصریه حمله کرده و به روی مردم آتش گشودند.
افراد مسلح سپس در نتیجه وارد عمل شدن نیروهای پلیس به سمت پست ایست و بازرسی حدفاصل ناصریه – المثنی فرار کرده و یکی از خودروها در این پست بازرسی منفجر شد.
گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه ای مسئولیت حملات تروریستی امروز در غرب ناصریه رابرعهده گرفته است. 

 

 

 

 

 ایرنا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.