سرلشکر جعفری: ادعای در اختیار گذاشتن موشک به یمن از سوی ایران بی اساس است
 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ادعای ترامپ مبنی بر در اختیار گذاشتن موشک به یمن از سوی جمهوری اسلامی ایران بی اساس است.
به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری عصر یکشنبه در حاشیه برگزاری مراسم ترحیم پدرسرلشکر قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران این مطلب را عنوان کرد.
وی درپاسخ به ادعای ترامپ مبنی بر کمک موشکی جمهوری اسلامی ایران به یمن اظهارکرد: آقای ترامپ حرفهای غلط بی اساس و دروغ زیاد زده است و تهمت های زیادی به ایران زده که این هم یکی از آن تهمت ها است.
فرمانده کل سپاه توضیح داد: ما اصلا امکان انتقال موشک به یمن را نداریم و موشکها متعلق به خود آنها است که بردش را اضافه کردند و در راستای انتقام خون شهدای شان استفاده کردند.
سرلشکرجعفری در پاسخ به سئوالی مبنی بر اظهارات سعدالحریری که گفته است به دلیل دخالت های ایران در منطقه استعفا داده ام ، افزود: استعفایی که در ریاض داده شود پیامش مشخص است که این فرد نوکر عربستان است و در واقع به سفارش رژیم صهیونیستی و عربستان این کار را انجام داده است به امید اینکه بتواند وضعیت داخلی لبنان را برهم بزند.
سعدالحریری عصر دیروز شنبه در اقدامی ناگهانی و نامتعارف در عربستان و از طریق شبکه سعودی العربیه استعفای خود را از نخست وزیری لبنان اعلام کرد.
در بیانیه استعفای حریری به محور مقاومت ضد تروریسم صهیونیستی و تکفیری حمله شده است.

 

 

 

 

ایرنا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.