حسین سلامی: به زودی آمریکا برای ارتباط با ما التماس می‌کند
حسین سلامی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، می‌گوید: اگر امروز آمریکا را نگاه کنید می‌بینید به عجز افتاده است و طولی نخواهد کشید ما از آمریکا بطور کامل عبور خواهیم کرد و آن موقع است که آمریکا برای ارتباط با ما التماس می‌کند. این مقام ارشد سپاه پاسداران ایران تاکید کرد: اگر دشمنان به گزافه‌گویی‌های خود ادامه دهند، شرایط متفاوت خواهد بود.

حسین سلامی، در سخنرانی خود، در روز دوشنبه به مناسبت ۲۲ بهمن در شهرکرد، گفت: امروز که دشمن می‌گوید موشک‌ها را کنار بگذارید می‌دانند که شکست خوردند (...) چرا که ایران امروز قدرتی شکل داده است که از شرق مدیترانه تا دریای سرخ در مقابل استکبار ایستاده و هر روز سرزمینی را از دست استکبار آزاد می‌کنیم تا جایی که آمریکا را وادار کردیم از سوریه خارج و عقب‌نشینی کند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه ایران در "بخش‌های مهمی از منطقه نفوذ" دارد، افزود: ملت ایران فضا را برای تنفس آمریکا تنگ کرده تا جایی که وزیر امور خارجه از ما می‌خواهد به نفوذمان خاتمه دهیم و این یعنی یک وهم کودکانه از کسی که وزیر امور خارجه به اصطلاح یک کشور قدرتمند است.

حسین سلامی تصریح کرد: ما در دور دست‌ها با دشمن مقابله خواهیم کرد حتی جایی که فکرش را هم نخواهد کرد و اگر روزی قرار باشد به دشمنان ضربه بزنیم جایی خواهیم زد که امروز در مورد آن فکر نمی‌کنند.

جمهوری اسلامی ایران از سوی کشورهای غربی و متحدان عرب آنها به دخالت در کشورهای منطقه متهم است اما حسین سلامی در اظهارات روز دوشنبه خود تاکید کرد: "سیاست‌‌های ایران ثابت نیست و مدام تغییر می‌کند و این سیاست‌ها به رفتار دشمنان بستگی دارد و دشمن از ما نخواهد تا منطقه را ترک کنیم زیرا اینها هستند که باید منطقه را ترک کنند".

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، با اشاره به تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: ملت ایران در جنگ اقتصادی است (...) اما مردم می‌دانند که هیچ جنگی بدون مشقت نیست (...) دشمن مردم ایران را نمی‌شناسد (...) آنها بدانند که ما مشکلات را پشت سر می‌گذاریم.

 

 

 

 

رادیوفرانسه

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.