فرمانده ارتش ایران: همه نیرو‌ها باید خود را به صورت «شب ‌حمله‌ای» آماده کنند

در ادامه اظهار نظرهای مقام‌های جمهوری اسلامی درباره احتمال وقوع درگیری نظامی، فرمانده ارتش ایران نیز خواستار آمادگی نیروهای نظامی «به صورت شب‌حمله‌ای» شده است.

به گزارش ایرنا سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده ارتش، روز چهارشنبه در جمع فرماندهان نیروی زمینی گفت: «همه نیرو‌ها باید خود را به صورت شب ‌حمله‌ای آماده کنند و بازی جنگ را دائما تمرین کنند.»

فرمانده ارتش ایران با تأکید بر اینکه «تهدیدات امروز جدی است» گفت «البته این تهدیدات در مرحله نخست، زمینی نخواهد بود اما نیروی زمینی باید آمادگی خود را حفظ کند».

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز چهارشنبه گفته بود: «دشمن عللی‌الظاهر در زمینه نظامی آرایش جنگی ندارد، البته نظامیان ما حواس‌شان جمع است».

از سوی دیگر محمد سرافراز، رئیس سابق صدا و سیما، در مصاحبه‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد با اشاره به «احتمال جنگ بعد از ماه رمضان» گفته است «مسئولان کشور نیز این مسأله را فهمیده‌اند و به دنبال راه حلی برای آن هستند».

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری سابق ایران، نیز ماه گذشته در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی گفته بود آمریکا «در حال آماده شدن برای جنگ در آسیا است».

مقام‌های دولت ترامپ گفته‌اند در پی استفاده از گزینه نظامی و «تغییر رژیم» در ایران نیستند و تنها خواستار «تغییر رفتار» جمهوری اسلامی هستند.

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.