ادعای ارتباط نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی با همسر مقتول نجفی
روز سه‌شنبه بعدازظهر، هفتم خردادماه، ابتدا خبر به قتل رسیدن میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی، وزیر و شهردار سابق، منتشر شد و ساعاتی بعد او در برابر دوربین صداوسیما به قتل میترا استاد با اسلحه اعتراف کرد.

محمدعلی نجفی در جلسه بازپرسی صبح روز چهارشنبه چنین گفت: «یک نهاد تماس‌های مرا شنود می‌کرد و در اختیار همسرم قرار می‌داده است که در این خصوص شکایت کردم، اما این موضوع انگیزه قتل نبوده است.»

به گزارش خبرگزاری ایسنا، شهردار پیشین تهران اختلاف خانوادگی خود با همسر مقتولش را چنین شرح داد: «هر چقدر اصرار می‌کردم که از یکدیگر جدا شویم، قبول نمی‌کرد. هر وقت صحبت از طلاق می‌کردیم شروع به شکستن وسایل خانه می‌کرد و با کارد حمله می‌کرد. این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه‌ات را پرداخت کنم، اما می‌گفت می‌خواهم کاری کنم که از زندگی بیزار شوی.»

۱۲:۵۳
خبرگزاری‌های ایران روز سه‌شنبه هفتم خرداد به نقل از محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی، اعلام کردند که محمدعلی نجفی، شهردار تهران، به قتل همسر دوم خود اعتراف کرده است.

این تنها ساعاتی پس از آن بود که خبر رسید که میترا استاد (میترا نجفی)، همسر دوم محمدعلی نجفی در محل سکونتش در برجی در سعادت‌آباد تهران با شلیک گلوله به قتل رسیده است.

۱۲:۴۸
محمدعلی نجفی صبح روز چهارشنبه به دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در جلسه بازپرسی مدعی شد نهادهای امنیتی جمهوری اسلامی برای همسرش میترا استاد صوت ارسال می‌کردند.

به گفته آقای نجفی، همین امر باعث اختلاف و درگیری بین او و همسر دومش شده بود.

به گزارش خبرگزاری برنا، نجفی همچنین گفته است که پس از ارتکاب قتل قصد داشته خودکشی کند.

سرهنگ نمک‌شناس، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران، نیز قبلاً گفته بود: «اعتراف اولیه نجفی در خصوص علت قتل میترا استاد ادعای ارتباط او با مرد دیگری است.»

بعدازظهر روز سه‌شنبه هفتم خرداد ابتدا خبر به قتل رسیدن همسر محمدعلی نجفی منتشر شد و ساعاتی بعد او در برابر دوربین صداوسیما به قتل میترا استاد با اسلحه اعتراف کرد.

نجفی صبح امروز به دادسرای جنایی تهران منقل شده و سیر بازپرسی از او در دفتر محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران، در حال انجام است.

 

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.