انتشار تصاویر جدیدی از میرحسین موسوی و زهرا رهنورد

تصاویر جدیدی از میرحسین موسوی، رهبر جنبش سبز ایران و همسر او، زهرا رهنورد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که یکی از آن دو، آنها را در مرکز قلب تهران نشان می‌دهد.

آقای موسوی و خانم رهنورد و همچنین مهدی کروبی، دیگر رهبر معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ بیش از هشت و سال و نیم است که در حصر خانگی به‌سرمی‌برند، امری که مسئولیت آن به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، نسبت داده شده است.

این مدت به ندرت تصویری از آنها منتشر شده است که آخرینشان به اسفند ماه گذشته بازمی‌گردد، تصویری از میرحسین موسوی در کنار زهرا رهنورد که این دو را به مراتب سالخورده‌تر از روزهای منتهی به حصر نشان می‌دهد.

در یکی از تصاویری که روز پنج‌شنبه از این زوج منتشر شده است، آنها کنار پزشکانی در مرکز قلب تهران هستند. برخی گزارش‌ها عنوان می‌کند که میرحسین موسوی مدت‌هاست با بیماری قلبی دست و پنجه نرم می‌کند.

 

  تصویری از خانم رهنورد و آقای موسوی در اسفند ماه گذشته

 

 

 

 رادیوفردا / البرز نیوز

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.