اعتراض ۲۵ خبرنگار در ایران به رفتار سازمان محیط زیست در قبال خبرنگاران منتقد

۲۵ تن از خبرنگاران حوزه محیط زیست در ایران در نامه‌ای به دولت حسن روحانی، از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست در دوره ریاست عیسی کلانتری انتقاد کردند.

در نامه این خبرنگاران خطاب به علی ربیعی، رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت روحانی، از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست، به ویژه در حوزه روابط عمومی و ارتباط با رسانه، بشدت انتقاد شده است.

این ۲۵ خبرنگار از جمله به دخالت روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست در تعیین خبرنگاران و همچنین حذف برخی خبرنگاران از گروه‌های اطلاع‌رسانی اشاره کرده‌اند.

بنابر همین گزارش، روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست اخیرا چند تن از خبرنگاران مطرح این حوزه را از گروه مجازی اطلاع‌رسانی برنامه‌های سازمان حذف کرده و در پاسخ به اعتراض‌ها نیز خبرنگاران منتقد را «اپوزیسیون» و«ضد نظام و دولت» خوانده است.

جواد حیدریان، مژگان جمشیدی، صدرا محقق، فاطمه باباخانی، مهتاب جودکی، نیلوفر منصوری و کیوان هوشمند برخی از امضاکنندگان این نامه هستند.

سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین سخنگوی دولت حسن روحانی هنوز واکنشی به این نامه نشان نداده‌اند.

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.