انتقاد نماینده خامنه‌ای از روحانی: برای روحانی‌نماها مهم این است که عده‌ای خوششان بیاید

در ادامه انتقادهای محافظه‌کاران از پوشش برخی زنان در یک مراسم به حضور حسن روحانی، نماینده علی خامنه‌ای در نیروی قدس سپاه نیز بشدت از این مراسم انتقاد کرد و رئیس جمهوری اسلامی را «روحانی‌نما» خواند.

به گزارش تسنیم، علی شیرازی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در سپاه قدس، شامگاه یکشنبه در مراسمی مذهبی در کرمان به کنایه گفت: «اگر در مجلسی رئیس جمهور دعوت شود، چند نفر هم چادر از سر برداشتند اشکالی ندارد؛ آزادی است».

نماینده رهبر جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه افراد به اصطلاح روحانی‌نما «فقط ظاهری اسلامی دارند» گفت: برای آنها «مهم این است که مردم رأی بدهند و عده‌ای خوششان بیاید و حمایت کنند».

انتشار تصاویر همایشی که دوشنبه گذشته، چهارم شهریور، با عنوان «ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در توسعه زیرساخت‌های روستایی» و با سخنرانی حسن روحانی برگزار شد با موجی از انتقادهای محافظه‌کاران جمهوری اسلامی روبه‌رو شد.

در پی گسترش انتقادها، روابط عمومی ریاست جمهوری ایران با اینکه گفت روستائیان با پوشش سنتی خود به مراسم آمده بودند اعلام کرد «دستور پیگیری و برخورد با خاطیان صادر شده است».

 

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.