سرلشگر موسوی ارتش را به معنویت، انضباط و تبعیت فراخواند
سرلشگر عبدالرحیم موسوی فرماندۀ کل ارتش در سخنانی که به مناسبت سالروز تأسیس "سازمان عقیدتی-سیاسی ارتش" ایراد کرد گفت که ارتش و سپاه پاسداران رقیب یکدیگر نیستند و اگر رقابتی میان آن دو هست صرفاً در حیطۀ انجام "مأموریت" است. سرلشگر موسوی گفت که "نه فقط ارتش و سپاه پاسداران "رقیب یکدیگر نیستند، بلکه در اوج همبستگی و هم افزایی هستند."

فرماندۀ کل ارتش سپس گفت که هدف این "رقابت در مأموریت" حفظ نظام و "فرماندهی معظم کل قوا"، آیت الله علی خامنه ای، در مقابل تهدیدهای آمریکا و اسرائیل است. فرماندۀ کل ارتش سپس گفت : "ما [ارتش و سپاه] باید ببینیم که نظام [آیت الله خامنه ای] کجا ایستاده و ما کجا ایستاده ایم. باید دنبال نظام [رهبر] بدویم و دغدغه ما این باشد که از جهات مختلف برای حفظ نظام به توانمندهای لازم رسیده ایم یا خیر؟"

سرلشگر موسوی سپس بی آنکه توضیحی بدهد گفت : "همه باید برای ایجاد آرامش و امید در بین کارکنان ارتش نیروهای مسلح و جامعه تلاش کنند." فرماندۀ کل ارتش در ادامه همه را به "تحکیم و ارتقاء معنویت محوری، انضباط، [تبعیت از] سلسله مراتب و سلامت کارکنان ارتش" فرا خواند و گفت : اینها چهار ارزش بنیادین ارتش هستند "و باید روی آن بایستیم و نگذاریم هرگز سست شوند."

در اظهاراتی جداگانه حجت الاسلام عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی-سیاسی ارتش، گفت که وظیفۀ این سازمان "ارتقای معنویت محوری و توان رزمی کارکنان ارتش است." حجت الاسلام عباس محمدحسنی همچنین گفت که "سازمان عقیدتی-سیاسی در خدمت ارتشی است که در خدمت اسلام، قرآن و نظام ارزش های اسلامی" باشد.

 

 

 

 

رادیوفرانسه

چاپ

×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.