انتشار ویدئویی جنجالی از «کشف حجاب» ستاره اسکندری، هنرپیشه ایرانی
انتشار یک ویدئو در شبکه‌های مجازی که در آن ستاره اسکندری، هنرپیشه سینمای ایران در خارج از این کشور بدون حجاب است، جنجال به پا کرده است.

این ویدئو به این دلیل جنجالی شده که ستاره اسکندری پیشتر در گفت‌وگویی با رسانه‌های ایران گفته بود: «من در جامعه خودم پوششی دارم که آن را دوست دارم و حتی مانع کارم هم نمی‌شود.»

در ویدئو منتشر شده از ستاره اسکندری، فردی که در حالی فیلمبرداری است، این هنرپیشه را به «خیانت» و «دفاع از حکومت» در زمینه حجاب متهم می‌کند.

منتقدان ستاره اسکندری می‌گویند او در زمینه حجاب رفتاری «ریاکارانه» داشته، اما برخی، از جمله چند بازیگر با دفاع از این هنرپیشه زن ایرانی گفته‌اند که ویدئوی منتشر شده، به «حریم خصوصی» ستاره اسکندری وارد شده است.

با افزایش محدودیت‌های اجتماعی در ایران، موضوع برخورد با آنچه «بی‌حجابی» خوانده می‌شود در ایران شدت گرفته است.

اخیرا مقامات جمهوری اسلامی از راننده شرکت اسنپ که یک زن را به خاطر «بی‌حجابی» پیاده کرده بود، قدردانی کرده‌اند.

همچنین جنجالی شدن ویدئویی از ستاره اسکندری کمی پس از جنجال درباره سفر رامبد جوان، یک هنرپیشه و مجری تلویزیون ایران همراه با همسرش نگار جواهریان، دیگر هنرپیشه ایرانی به کاناداست.

منتقدان این هنرپیشه نیز با متهم کردن او به «ریاکاری» می‌گویند کسی که در برنامه‌هایش در ستایش ایران سخن می‌گفته، اکنون برای به دنیا آمدن فرزندش به خارج از کشور رفته است.

 

 

 

 

رادیوفرانسه

چاپ

×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.