حکم یک سال زندان برای شش خواننده زن و مردان همکارشان

بر اساس گزارش‌ها حکم یک سال زندان برای شش خواننده زن و هشت مرد که در ساخت موزیک‌ویدئو با آن‌ها همکاری می‌کردند، در دادگاه تجدیدنظر تأیید شده است. یک مرد در این پرونده به پرداخت ۹ میلیون تومان جریمه نیز محکوم شده است.

اتهام این افراد «فعالیت غیرمجاز در امور سمعی و بصری و مشارکت در ساخت آثار موسیقی و تصاویر مبتذل و انتشار آن از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای ضدنظام» اعلام شده است.

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

. بر اساس گزارش‌ها حکم یک سال زندان برای شش خواننده زن و هشت مرد که در ساخت موزیک‌ویدئو با آن‌ها همکاری می‌کردند، در دادگاه تجدیدنظر تأیید شده است. یک مرد در این پرونده به پرداخت ۹ میلیون تومان جریمه نیز محکوم شده است. اتهام این افراد «فعالیت غیرمجاز در امور سمعی و بصری و مشارکت در ساخت آثار موسیقی و تصاویر مبتذل و انتشار آن از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای ضدنظام» اعلام شده است. فرآواز، خواننده زن ایرانی، که یکی از این این افراد است، در مصاحبه با رادیوفردا گفت که این پرونده سال ۹۵ تشکیل شده و بازپرس آن بیژن قاسم‌زاده بود که به اتهام «فساد اقتصادی» بازداشت شده است. #خواننده_زن#فراواز#رادیوفردا#radiofarda

Ein Beitrag geteilt von راديو فردا|Radio Farda (@radiofarda) am Okt 16, 2019 um 7:35 PDT

فرآواز، خواننده زن ایرانی، که یکی از این این افراد است، در مصاحبه با رادیوفردا گفت که این پرونده سال ۹۵ تشکیل شده و بازپرس آن بیژن قاسم‌زاده بود که به اتهام «فساد اقتصادی» بازداشت شده است.

به گفته فرآواز، این افراد با وجود این که با یکدیگر همکاری نداشته‌اند و جداگانه بازجویی شده‌اند، در یک پرونده با یکدیگر قرار گرفته‌اند و برایشان حکم یکسان صادر شده است.

خانم فراواز پس از خروج از ایران، کارزاری را تحت عنوان حق آواز زنان راه‌اندازی کرده است.

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ

×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.