عکس از ایمنا
ازدواج دخترسردار قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب‌الله لبنان
رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی در ایران از ازدواج زینب سلیمانی، دختر قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، با رضا هاشم صفی‌الدین، پسر هاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان، خبر داده‌اند که خیلی‌ها او را پس از حسن نصرالله مهم ترین مقام حزب الله لبنان می‌دانند.

ازدواج زینب، دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، این مقام ارشد حزب الله خبری بود که زینب مغنیه، خواهر عماد مغنیه از فرماندهان پیشین حزب الله آن را اعلام کرد. زینب مغنبه تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی‌الدین فرزند معاون اجرایی حزب‌الله لبنان را صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که نشان قلب و عشق داشت. بر این اساس، به نظر می‌رسد دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب‌الله لبنان ازدواج کرده است.

واکنش‌ها به ازدواج زینب، دختر سردار سلیمانی با سیدرضا صفی الدین

ازدواج زینب ازدواج دختر قاسم سلیمانی در توییتر و شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های بسیار و متفاوتی مواجه شد. بعضی از کاربران ازدواج زینب سلیمانی و سیدرضا صفی‌الدین را تبریک گفته اند که و این رخداد را برای مردم ایران و لبنان مبارک خوانده‌اند. عده‌ای اما بر این عقیده‌اند که ازدواج زینب و سیدرضا سیاسی نیست و صرفاً یک ازدواج معمولی است.

عده‌ای اما از ازدواج زینب سلیمانی را پیش از ساگرد کشته شدن سردار قاسم سلیمانی انتقاد کرده‌اند و معتقدند که برای عروسی و آغاز زندگی مشترک تا سالگرد درگذشت پدر باید صبر می کرد.

به عقیده برخی نیز، اینکه دختر حاج قاسم عروس یکی از نزدیک‌ترین مقام‌ها به سیدحسن نصرالله (دبیر کل حزب‌الله لبنان) شده، از تشکیلاتی‌ترین و راهبردی‌ترین ازدواج‌های چند دهه اخیر است.

یادآور می شویم دختر قاسم سلیمانی پس از کشته شدن پدر خود در حمله پهپادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد، از حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، به عنوان "عمو نصرالله" یاد کرده و از او خواسته بود که "انتقام" پدرش را بگیرد

 

 

 

 

 

ار اف ای فارسی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.