ابتلای دست‌کم شش نماینده مجلس یازدهم به ویروس کرونا

با اعلام ابتلای وحید جلال‌زاده، نماینده ارومیه در مجلس، به کرونا شمار نمایندگان مبتلا به این ویروس در مجلس یازدهم به دست‌کم شش نفر رسید.

خبرگزاری فارس روز چهارشنبه ۱۸ تیر گزارش داد که وحید جلال‌زاده در حال حاضر قرنطینه شده است.

پیشتر، محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس، گفته بود بیش از ۱۰۰ نماینده تست کرونا داده‌اند و«تست حدود ۷ نفر آنها مثبت اعلام شده است».

Sieh dir diesen Beitrag auf Instagram an

. ✅پس از فرصت یک هفته ایی حضور در حوزه انتخابیه و بازگشت به تهران، جهت شرکت در جلسات و دیدارها به دلیل خستگی وسردرد به پزشک مراجعه نمودم و بنا به تشخیص ایشان و پس از انجام تست کرونا، پاسخ منفی تست را دریافت نمودم. . به دلیل تشدید علائم با مراجعه مجدد به پزشک و بررسی بیشتر وانجام اسکن بنا به تشخیص پزشک ، مثبت بودن ابتلا به بیماری کرونا قطعی شد. . هم اکنون به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری دوران قرنطینه خانگی را سپری مینمایم . . به امید خدا و با دعای دوستان پس بهبودی کامل و سپری نمودن دوران قرنطینه بیش از پیش در سنگر خدمتگزاری به مردم عزیز خواهم کوشید . . #دکتر_وحید_جلال_زاده #اورمونون_سسی #قدرتلی_مجلس #مجلس_یازدهم #آذربایجانیم #تاج_ایرانیم #ارومیه #اورمیه #آذربایجان #آذربایجان_غربی

Ein Beitrag geteilt von وحيد جلال زاده (@vahidjalalzade) am Jul 7, 2020 um 12:24 PDT

هنوز مشخص نیست که نفر هفتم، کدام نماینده است.

پیش از این وب‌سایت تابناک نوشته بود محمد مهدی زاهدی، نماینده کرمان، اولین نماینده مبتلا به کرونا در این دوره بود که به دلیل مشکلات تنفسی، مدتی در بخش آی سی یو و در حال حاضر در منزل به سر می‌برد.

محمد طلا مظلومی، نماینده بهبهان، محمد موحد، نماینده کهگیلویه و بهمئی، حسینعلی حاجی‌دلیگانی، نماینده شاهین‌شهر، برخوار و میمه و علی‌رضا ورناصری، نماینده مسجد سلیمان نیز به کرونا مبتلا هستند.

قبل از آغاز مجلس یازدهم، فاطمه رهبر و محمدعلی رمضانی منتخبان تهران و آستانه اشرفیه به دلیل ابتلا به کرونا فوت کردند.

در دور دهم مجلس نیز چند نماینده به کرونا مبتلا شدند که اعلام شد عامل اصلی ابتلای آنها احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده قم بود که با «حال بد» در مجلس حضور یافت.

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.