دو مسبب اشتباه بی‌سابقه اسکار محافظ گرفتند
تدابیر امنیتی برای دو حسابدار شرکت "پرایس هاوس کوپرز" که مسبب اشتباه بی‌سابقه در اعلام برنده بهترین فیلم اسکار امسال شناخته شده اند افزایش پیدا کرده است.
گزارش‌ها حکایت از آن دارد که برایان کولینان و مارتا رویز در رسانه‌های اجتماعی با موجی از تهدید به مرگ مواجه شده اند. گفته می شود که آدرس منازل و عکس اعضای خانواده آنان در اینترنت منتشر شده است.
شرکت "پرایس هاوس کوپرز" می گوید برای این دو کارمند خود محافظ تعیین کرده است تا از خانه‌های آنان حفاظت می کنند.
روز چهارشنبه (یک مارس) اعلام شد که این دو در برگزاری مراسم آتی اسکار نقشی نخواهند داشت.
به هنگام اعلام برنده بهترین فیلم اسکار امسال پاکت اشتباهی به اعلام‌کنندگان برنده بهترین فیلم داده شده بود، در نتیجه نام فیلم عالم هپروت به عنوان بهترین فیلم خوانده شد در حالیکه لحظاتی بعد اعلام شد برنده اصلی فیلم مهتاب است.
در اتفاقی بی‌سابقه، وارن بیتی که همراه فی داناوی برای معرفی بهترین فیلم روی صحنه رفته بود، هنگامی که پاکت برنده بهترین فیلم را باز کرد، نام برنده را نخواند.
وی کمی مکث کرد و کاغذ داخل پاکت را به فی داناوی نشان داد؛ فی داناوی پاکت را نگاه کرد و در حالیکه هردو لحظاتی پاکت را در دست داشتند، فی داناوی نام فیلم عالم هپروت (لا لا لند) را برنده اعلام کرد.
به طور معمول تهیه‌کنندگان و اعضای فیلم عالم هپروت همگی به روی صحنه رفتند و حرف زدند و جوایزشان را گرفتند اما در حالیکه همگی روی صحنه بودند ناگهان جوردن هورویتز، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم لا لا لند، برگشت و گفت: "ببخشید، اشتباهی شده است"
کسی باروش نمی شد و همه فکر می‌کردند بخشی از شوخی‌های مراسم است. اما لحظاتی نگذشت که معلوم شد که فی داناوی به اشتباه نام عالم هپروت را خوانده و برنده اصلی مهتاب است.
جوردن هورویتز سپس روبسوی دست‌اندکاران فیلم مهتاب کرد و گفت: "(دست‌اندکاران فیلم) مهتاب، شماها برنده بهترین فیلم شده‌اید؛ نه جوک نیست." او سپس از آنها خواست تا به روی صحنه بروند و جایزه را بگیرند.
تهیه‌کنندگان عالم هپروت که روی صحنه بودند مجبور شدند پایین بیایند و جای خودشان را با تهیه کنندگان مهتاب عوض کنند و اسکارهای را که در دست داشتند را به آنها تحویل دهند.
ظاهرا پاکتی که به دست وارن بیتی رسیده، پاکتی بوده که حاوی اسم اما استون برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی زن بوده، به همین دلیل وارن بیتی برای اعلام نام برنده بهترین فیلم دچار سردرگمی می‌شود.
سپس وارن بیتی سپس پشت میکروفون رفت و گفت: "می‌خواهم به شما بگویم که چه اتفاقی افتاد؛ پاکت را باز کردم، و در آن نوشته بود اما استون، لا لا لند. به همین دلیل بود که نگاهی طولانی به فی (داناوی) و همین طور شماها کردم... مهتاب است برنده بهترین فیلم."

برایان کولینان و مارتا رویز در رسانه‌های اجتماعی با موجی از تهدید به مرگ مواجه شده اند

 

 

 

 

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.