واکنش لیدی گاگا در مورد رابطه با بردلی کوپر: همه گول خوردن
لیدی گاگا، خواننده سرشناس برنده اسکار سرانجام به شایعات در مورد رابطه با بردلی کوپر، بازیگرمعروف آمریکایی واکنش نشان داد.

اجرای دونفره بسیار احساسی ترانه Shallow از فیلم "ستاره‌ای زاده شد" در جریان مراسم اسکار امسال، واکنش های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی داشت.

اجرای دونفره لیدی گاگا و بردلی کوپر در مراسم اسکار

لیدی گاگا بخاطر همین ترانه اسکار بهترین ترانه را گرفت. این نخستین بار است که یک خواننده آمریکایی برنده اسکار می‌شود.

لیدی گاگا که در شوی جیمی کیمل شرکت کرده بود، در این باره گفت: "من یک هنرمندم، حدس می‌زنم که ما کارمان را درست انجام دادیم. همه گول خوردن، درسته"

این خواننده آمریکایی همچنین افزود: "این یک ترانه عاشقانه است...این فیلم هم یک داستان عاشقانه است. ما خیلی سخت کار کردیم. ما یک هفته بر روی این اجرا کار کردیم."

لیدی گاگا

بردلی کوپر علاوه بر بازیگری، کارگردانی فیلم "ستاره ای زاده شد" را هم برعهده داشت.

یکی از کاربران در واکنش به اجرای احساسی لیدی گاگا و بردلی کوپر گفته: "اگر لیدی گاگا واقعا عاشق بردلی کوپر نیست، پس فقط برای همین اجرا مستحق اسکار است."

لیدی گاگا و بردلی کوپر هر دو بخاطر بازی در فیلم "ستاره ای زاده شد" نامزد بهترین بازیگر زن و مرد در اسکار سال جاری شده بودند.

 

بی بی سی

 

 

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.