حمایت ادل از آلبوم جدید بیانسه؛ نگاه‌ها متوجه نکته دیگری شد
ادل، خواننده سرشناس انگلیسی، با انتشار عکس تازه‌ای در صفحه اینستاگرامش، از بیانسه و آلبوم جدید او حمایت کرد.

ادل، خواننده سرشناس انگلیسی، با انتشار عکس تازه‌ای در صفحه اینستاگرامش، از بیانسه و آلبوم جدید او حمایت کرد.

بیانسه روز پیش از آن، جمعه ۳۱ ژوئیه، آلبوم تصویری جدیدش به نام "سیاه پادشاه است" را همزمان با فیلم موزیکالی به همین نام در شبکه دیزنی پلاس منتشر کرد.

این آلبوم تصویری و فیلم موزیکال، الهام‌گرفته از انیمیشن موزیکال معروف شیر شاه، ساخته کمپانی دیزنی است.

بیانسه در این آلبوم، که در ادامه اعتراض‌های ضدتبعیض‌نژادی در آمریکا منتشر شده، به بیان تجربیات تاریخی و هویتی، و چالش های پیش روی سیاه‌پوستان پرداخته است.

ادل در شرح عکس خود، نشسته در پایین تلویزیونی که آهنگی از آلبوم جدید بیانسه در آن درحال پخش است، پیامی به این شرح خطاب به بیانسه نوشته است: "سپاسگزارم، شهبانو، که همواره با هنرت، حس دوست داشتن به ما می‌دهی".

بیانسه و‌ ادل، دو ستاره سرشناس پاپ در دو سوی اقیانوس اطلس، با علاقه‌مندان پرشمار در هر دو کشور آمریکا و بریتانیا، رابطه دوستانه‌ای با هم دارند.

بیانسه
بیانسه در این آلبوم، که در ادامه اعتراض‌های ضد تبعیض‌نژادی در آمریکا منتشر شده، به بیان تجربیات تاریخی و هویتی، و چالش های پیش روی سیاه‌پوستان پرداخته است.

سه سال پیش، زمانی که ادل جایزه گرمی بهترین آلبوم سال را برای سومین آلبومش (به نام ۲۵) گرفت، در هنگام دریافت گرمی گفت این جایزه حق بیانسه و آلبومش (لیموناد) است.

کاهش وزن
اما آنچه در عکس اخیر ادل، برای بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی، بیشتر جلب توجه کرده، ظاهر متفاوت ادل با تصویری است که علاقه‌مندانش از او در ذهن دارند.

در این عکس، زنی نسبتاً لاغراندام با موهای طلایی و فرفری، جای تصویر سنتی ادل را گرفته که به مدت بیش از یک دهه، با موهای صاف قهوه‌ای مایل به قرمز و وزن بیشتر در ذهن‌ها جا گرفته بود.

بعضی رسانه‌های بریتانیایی نوشته‌اند این خواننده ۳۲ ساله، در سال‌های اخیر توانسته ۴۴ کیلو وزن کم کند.

ادل
ادل 'محبوب‌ترین' خواننده سال ۲۰۱۵ شد

 

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.