'آقا و خانم اسمیت' بدون آنجلینا جولی و برد پیت برمی‌گردند

اگر از طرفداران فیلم "آقا و خانم اسمیت" هستید، خبر خوب برای شما این است که شرکت آمازون تصمیم به ساخت سریالی بر مبنای آن گرفته است اما این بار به جای آنجلینا جولی و برد پیت، فیبی والر-بریج و دانلد گلاور نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند.

فیلم اصلی که در سال ۲۰۰۵ روی پرده رفت، راجع به زن و شوهری است که هر دو قاتل حرفه‌ای هستند و دستور قتل یکدیگر را دریافت می‌کنند. این فیلم موجب شروع شدن رابطه بین آنجلینا جولی و برد پیت در دنیای واقعی شد.

حالا "آمازون پرایم" تصمیم به ساخت سریال آقا و خانم اسمیت گرفته است و قرار است این مجموعه از سال ۲۰۲۲ پخش شود.

فیبی والر-بریج بازیگر سریال فلیبگ و دانلد گلاور بازیگر سریال آتلانتا علاوه بر بازی مدیران اجرایی تولید این سریال نیز خواهند بود.

جنیفر سالک، از مدیران آمازون گفت: "قضیه در مورد یک تیم رویایی است. دانلد و فیبی دو نفر از بهترین و خلاق‌ترین بازیگران دنیا هستند. این واقعا به معنای یک تیم رویایی برای ماست و از آنجایی که محصول برای مخاطبان ما در سطح جهانی ساخته می‌شود، از این دو نفر می‌توانیم به عنوان یک منبع خلاقیت استفاده کنیم."

هر دو نفر بارها برنده جایزه هم به عنوان بازیگر و هم به عنوان نویسنده شده‌اند که از میان آن‌ها می‌توان به سه فصل سریال فلیبگ که والر-بریج برای بی‌بی‌سی نوشت اشاره کرد و همچنین نقش گلاور در مجموعه کمدی-رومانتیک آتلانتا. در مورد گلاور همچنین می‌توان به جوایز مختلفی که او در دنیای موسیقی با نام "چایلدیش گمبینو" گرفته است، اشاره کرد.

فیلم آقا و خانم اسمیت در هنگام پخش با واکنش‌های متفاوتی روبرو شد. در حالی که نشریه واشنگتن پست آن را فیلمی مهیج نامید، میک لاسال، منتقد سان‌فرانسیکو کرونیکل معتقد بود که فیلم "پر زرق و برق اما افتضاح" است.

 

 

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.