با فرمان ترامپ گارد ملی در سه ایالت امدادرسانی می کند
تعداد ایالت هایی که خواهان در خانه ماندان ساکنانشان شده اند رو به افزایش است
دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا به گارد ملی دستور داده است تا برای کمک به مهار شیوع ویروس کرونا در سه ایالت وارد عمل شود.

سربازان گارد ملی قرار است در ایالت های نیویورک، کالیفرنیا و واشنگتن به امدادرسانی پزشکی و برپایی بیمارستان های صحرایی بپردازند.

بیشترین میزان شیوع ویروس کرونا در آمریکا در این سه ایالت گزارش شده و نگرانی هایی درباره احتمال کمبود تجهیزات درمانی در ایالت نیویورک مطرح شده است.

آمریکا پس از چین و ایتالیا بیشترین تعداد مبتلا به ویروس کرونا را گزارش کرده است.

تاکنون در آمریکا دست کم چهل هزار بیمار در آمریکا شناسایی شده و ۴۷۲ نفر نیز جانشان را در اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده اند.

جروم آدامز، فرمانده سپاه بهداشت عمومی آمریکا درباره جدی نگرفتن ضوابط بهداشتی به مردم هشدار داده و گفته است که أوضاع این هفته وخیم تر خواهد شد.

آقای آدامز گفت:‌ می خواهم مردم آمریکا متوجه باشند که این هفته اوضاع بدتر خواهد شد.

او همچنین به جوانان درباره خروج از خانه هشدار داد.

آقای آدامز گفت: از همین الان همه باید تدابیر درست را رعایت کنند. در خانه بمانید.

همزمان، مذاکرات جمهوری خواهان و دموکرات های سنا برای تصویب طرح کمک های اضطراری یک تریلیون و ۴۰۰ میلیارد دلاری ادامه دارد.

دموکرات ها دوشنبه برای دومین بار از پذیرش طرح جمهوری خواهان خودداری کردند و می گویند این طرح به جای کمک به مردم و طبقات آسیب پذیر جامعه بیشتر متوجه کمک به صنایع بزرگ است.

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.