فرماندار نیوجرسی در ساحلی که به روی عموم بست 'آفتاب گرفت'
کریس کریستی، فرماندار جمهوری‌خواه ایالت نیوجرسی در آمریکا، در دوره تعطیلات عمومی روز استقلال آمریکا خدمات "غیرضروری" را به دلیل کمبود بودجه متوقف کرده است.
این خدمات شامل یک منطقه تفریحی در پارک ساحلی در نیوجرسی می‌شود که در تعطیلات به روی عموم بسته شده است و پلیس مردم را به منطقه راه نداده است.
اما در همین زمان تصاویری هوایی از این منطقه تفریحی منتشر شده است که کریس کریستی را به همراه خانواده‌اش در ساحل نشان می‌دهد.

توییتر


آقای کریستی قبل از انتشار این تصاویر گفته بود: "من امروز اصلا آفتاب نگرفتم."
او در توضیح گفته است که خانواده‌اش تعطیلات را در محل اقامت فرماندار گذراندند و خودش نیز با هلیکوپتر دولتی به محل کارش رفته است.
آقای کریستی در کنفرانس خبری روز یکشنبه گفته است: "راهش این است که برای فرماندار شدن وارد رقابت شوید و بعد می‌توانید از محل اقامت فرماندار در این منطقه استفاده کنید."
اما بعد از انتشار تصاویر هوایی، سخنگوی آقای کریستی تایید کرده است که او "مدت کوتاهی" را در ساحل گذرانده و "پیش از رفتن به محل کارش با همسر و خانواده‌اش صحبت کرده است."
سخنگوی کریس کریستی گفته است: "او اصلا آفتاب نگرفته و کلاه بیس‌بال به سر داشته است."
توقف برخی خدمات عمومی به دلیل کمبود بودجه، به دنبال تصویب نشدن طرح بیمه سلامت پیشنهادی کریس کریستی به اجرا در آمده است.
آقای کریستی در تلاش بود تا از بزرگترین شرکت بیمه ایالت ۳۰۰ میلیون دلار بگیرد و بخشی از آن را صرف مبارزه با اعتیاد در نیوجرسی کند.
نیوجرسی یکی از ایالت‌هایی است که به دنبال کمبود بودجه در ابتدای ماه نتوانسته است به تعهدات مالی خود پایبند باشد.

چاپ

×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.