لغو 'پارتی برهنه' در کانادا الکس داکویچ - بی‌بی‌سی
مهمانی ( پارتی) که قرار بود در استخری در یکی از مراکز تفریحی شهر کلگری در کانادا برگزار شود، به دلیل مخالفت و نگرانی‌های امنیتی لغو شده است.

پیشتر گفته شد که تمام بلیت‌های این پارتی فروخته شده است.

دلیل مخالفت با این پارتی آن بود ک قرار بود همه شرکت کنندگان "از هر گروه سنی" برهنه دراین مهمانی حضور داشته باشند.

از زمان اعلام برگزاری این پارتی، مخالفان با امضای طوماری درباره حضور کودکان از هر گروه سنی ابراز نگرانی کرده و آن را خطرناک دانستند.

آن‌ها گفته بودند که یا باید این پارتی لغو شود یا شرکت کودکان در آن ممنوع شود.

اما سازمان دهندگان این رویداد در کلگری معتقد بودند که این طومار نشان‌دهنده درک نادرستی از فرهنگ برهنگی است.

قرار بود این مهمانی در مرکز تفریحی ساوتلند کلگری در روز یکشنبه ۱۴ ژانویه برگزار شود
قرار بود این مهمانی در مرکز تفریحی ساوتلند کلگری در روز یکشنبه ۱۴ ژانویه برگزار شود

بیش از ۲۰ هزار نفر این طومار را امضا کرده‌ بودند.

گروهی موسوم به "احیای برهنگی کلگری" که سازمان دهنده این رویداد بود، درباره برگزاری این پارتی در صفحه فیسبوک رسمی خود و همچنین در سایت مخصوص انجمن رسانه‌های اجتماعی آگهی داده بود.

در وبسایت این گروه آمده که گروه "احیای برهنگی کلگری" یک گروه طرفدار خانواده است و ابراز امیدواری کرده بود که چنین مهمانی‌هایی را هر ماه برگزار کند.

این وبسایت در توضیح گروه گفته است که "گروهی برای افراد هم‌فکری است که از آنچه هنگام تولد به تن داشتد، لذت می‌برند. این گروه طرفدار خانواده و کودکان است و از مردم از هر گروه سنی، هر جنسیتی و هر گرایش جنسی استقبال می‌کند."

آوریل پارکر درخواست بی‌بی‌سی برای مصاحبه را رد کرد
خانم پارکر درخواست بی‌بی‌سی برای مصاحبه را رد کرد

اجازه دادن به کودکان برای حضور در این مهمانی باعث شد که اپریل پارکر، شهروند کانادایی، طوماردرست کند. او گفته بود این نگرانی وجود دارد که حضور کودکان آن‌ها را در معرض سوءاستفاده و یا آزار جنسی قرار دهد. در این تومار ادعا شده که "شکارچیان جنسی در کمین هستند".

خانم پارکر همچنین در مورد احتمال گرفتن عکس و فیلم بدون رضایت از شرکت کنندگان و سوءاستفاده از عکس های کودکان ابراز نگرانی کرده بود.

یکی از اعضای گروه "احیای برهنگی کلگری" در تماسی که بی‌بی‌سی با آن‌ها داشته، گفت: "این که گفته شده چنین رویدادی مناسب کودکان نیست، اشاره به این مسئله دارد که چیزی در پارتی‌های برهنه اتفاق می‌افتد که مناسب کودکان نیست که این اصلا درست نیست. این رویدادی غیرسکسی است. برهنگی به معنای سکس نیست."

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.