محکومیت زن آلمانی که پسرش را برای آزار جنسی در اینترنت فروخت
یک دادگاه در شهر فرایبورگ، در جنوب آلمان زنی را که پسر ۹ ساله‌اش را در شبکه سیاه آزار جنسی کودکان دراینترنت به فروش گذاشته بود، به دوازده سال و نیم زندان و پرداخت ۴۲ هزار و پانصد یورو غرامت محکوم کرد.

این دادگاه همچنین شریک زندگی این زن را که ناپدری این کودک بوده، به دوازده سال زندان محکوم کرد.

شبکه سیاه، محیط پنهانی در شبکه اینترنت است که خارج از دسترس موتورهای جستجوی معمولی است و محلی برای اقدامات غیرقانونی است.

در این دادگاه مشخص شد که خود مادر و ناپدری این کودک هم به مدت دو سال او را مورد آزار جنسی قرار می‌دادند.

روز دوشنبه دادگاه یک مرد اسپانیایی را نیز برای آزار جنسی این پسر به تحمل ۱۰ سال زندان محکوم کرد.

پنج مرد دیگر هم در رابطه با این پرونده آزار جنسی این کودک محکوم شده‌اند.

مادر و ناپدری این کودک در ارتکاب تجاوز، آزار جنسی کودکان، اجبار بر روسپی‌گری و نشر پورنوگرافی کودکان مجرم شناخته شده‌اند.

این پسر در حال حاضر با سرپرستانی که مقامت تعیین کرده اند، زندگی می‌کند.

انتقاد از مقامات

به گزارش رسانه های آلمان مسئولان اداره حمایت از کودکان ایالت بادن ورتمبرگ آلمان به شدت مورد انتقاد رسانه‌ها و افکار عمومی قرار گرفتند.

مددکاران اجتماعی یک بار به طور موقت این کودک را از این زن و مرد گرفته بودند اما پس از مدتی او را به آنها بازگردانده بودند.

سایت روزنامه اشپیگل گفته است که مددکاران اجتماعی از تبادل اطلاعات درباره این قضیه که می‌توانست برای کشف جرم مادر و ناپدری کودک کمک کند، خودداری کرده‌اند.

به گفته هارموت پلینیس، روانپزشکی که نشریه اشپیگل از او نقل قول کرده، ادعای مادر کودک درباره اینکه زمان ارتکاب جرم اسیر همسرش بوده دروغ بوده است.

اشپیگل گزارش داده است که او در باره اقدامات خود توضیح نداده است، اما شریک زندگی او طول محاکمه دو ماهه در دادگاه سخنان زیاد گفته است. جزئیات این اظهارات گزارش نشده است.

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ

×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.