ایرفرانس پروازهای خود به مقصد ریاض را متوقف می‌کند
ایرفرانس-‌کی‌ال‌ام پروازهای خود به مقصد ریاض، پایتخت عربستان سعودی را از اول فوریه آینده متوقف می‌کند. توقف پروازهای ایرفرانس-‌کی‌ال‌ام به ریاض به دلیل عملکرد ضعیف اقتصادی پروازهای این شرکت هواپیمایی فرانسوی به این مقصد عنوان شده است.

شرکت هواپیمایی ایرفرانس-‌کی‌ال‌ام روز پنجشنبه ١۰ژانویه با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام توقف پروازهای خود به ریاض گفت که از این پس پروازهای مستقیم بین پاریس و ریاض«در چهارچوب بخشی از موافقت‌نامه همکاری، از طریق خطوط هوایی عربستان سعودی صورت می‌گیرد.»

آخرین پرواز این شرکت هواپیمایی در ۳١ ژانویه از مبداء فرودگاه شارل دوگل پاریس به مقصد ریاض خواهد بود.

ایرفرانس-‌کی‌ال‌ام برای مسافرانی که پیش تر برای پرواز‌های برنامه ریزی شده به مقصد ریاض پس از اول فوریه سال میلادی جاری بلیط خریداری کرده اند، اعلام کرد که آنان می توانند پرواز خود را با پروازهای شرکت هواپیمایی عربستان سعودی انجام دهند؛ یا در صورت امتناع، می توانند وجوه پرداختی خود برای خرید بلیط را پس بگیرند.

این شرکت هواپیمایی همچنین گفت که برای اولین بار در سال گذشته میلادی بیش از ۱۰۰ میلیون مسافر را در جهان جابجا کرده است.

یاد آور می شویم که در تابستان گذشته نیز ایرفرانس-‌کی‌ال‌ام پروازهای خود به مقصد تهران را پس از خروج یکجانبه دولت ترامپ از برجام متوقف کرد. پیشتر، این شرکت هواپیمایی در توجیه علت توقف پروازهای خود به تهران گفته بود، پروازهای خود به تهران را به دلیل «عملکرد اقتصادی ضعیف» متوقف می‌کند.

 

 

 

رادیوفرانسه

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.