ده‌ها دانش‌آموز آلمانی برای آزاد کردن دوستشان به پاسگاه پلیس حمله کردند
پس از آنکه پلیس آلمان پسر نوجوانی را به دلیل مستی و رفتار پرخاشگرانه در یک مهمانی فارغ‌التحصیلی بازداشت کرد، ده‌ها نفر از دوستان دانش‌آموز او به پاسگاه پلیس حمله کردند تا آزادش کنند.

این اتفاق در شهر استارنبرگ، در ایالت باواریای آلمان روی داده است.

به گفته پلیس استارنبرگ، دانش‌آموزان به سمت پاسگاه بطری پرت کردند و تلاش کردند تا در پاسگاه را بشکنند.

شب پنجشنبه پلیس گزارش‌هایی گرفت که جو یک مهمانی فارغ‌التحصیلی این شهر متشنج است و گفته شد یک پسر ۱۵ ساله از یکی از نگهبانان خواسته تا به او مواد مخدر بدهد و شروع به پرخاش کرده است.

ماموران پلیس در محل حضور یافتند و می‌گویند این نوجوان که آشکارا مست بوده، رفتاری پرخاشگرانه داشت و ماموران "چاره‌ای جز بازداشت او نداشتند."

گزارش‌ها حاکی است که دیگر حاضران در مهمانی هنگام بازداشت این نوجوان می‌خواستند با مداخله مانع از بازداشت او شوند و از جمله یک نفر به سر یکی از ماموران پلیس لگد زد.

وقتی ماموران و نوجوان بازداشتی به پاسگاه بازگشتند، جمعیتی حدود صد نفره شکل گرفت و گروهی تقریبا ۵۰ نفره با پرت کردن بطری و شکستن شیشه، تلاش کردند به زور وارد پاسگاه شوند و نوجوان بازداشتی را آزاد کنند.

نیروهای کمکی به پاسگاه فراخوانده شدند و سه نفر موقتا به اتهام آسیب زدن به ساختمان پلیس بازداشت شدند.

یک رسانه آلمانی می‌گوید نوجوان بازداشتی به خانواده‌اش تحویل داده شده و آزمایش‌ها حاکی از آن است که او الکل و مواد مخدر مصرف کرده بود.

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.