وزارت خارجه عراق: موضوع کتک خوردن زن عراقی در فرودگاه مشهد را پیگیری می‌کنیم

در پی انتشار گزارش‌هایی درباره کتک خوردن یک زن عراقی به دست «یک مأمور نیروی انتظامی» در فرودگاه مشهد، وزارت خارجه عراق اعلام کرد این موضوع را پیگیری می‌کند.

احمد الصحاف، سخنگوی وزارت خارجه عراق، روز پنج‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که این وزارتخانه موضوع کتک خوردن این شهروند عراقی را «با جدیت کامل» دنبال خواهد کرد.

به گفته آقای الصحاف، «عراق با مسافرانی که وارد این کشور می‌شوند با احترام و انسانیت برخورد می‌کند و از تمامی کشورهای جهان می‌خواهد که با شهروندان عراقی نیز در کشور خود رفتاری مشابه داشته باشند».

در روزهای اخیر شماری از کاربران عراقی در شبکه‌های اجتماعی، با انتشار تصاویری از یک زن که چشمش کبود شده بود و یک افسر نیروی انتظامی، مدعی شدند که این مأمور اقدام به کتک زدن این پیرزن در فرودگاه مشهد کرده است.

زمان و جزئیات این موضوع اعلام نشده اما ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که این زن چگونگی کتک خوردنش را در آن توضیح می‌دهد.

مقام‌های جمهوری اسلامی هنوز واکنشی به موضع‌گیری وزارت خارجه عراق و همچنین گزارش‌های منتشرشده نشان نداده‌اند.

 

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.