پلیس منطقه‌ای در مرکز لندن را پس از وقوع تیراندازی بست

پس از وقوع تیراندازی در یکی از مناطق مرکزی لندن، پلیس منطقه‌را بسته است. یک خبرنگار بی‌بی‌سی که در محل بوده صدای تیراندازی را شنیده است.

پلیس می‌گوید که در این حادثه چند نفر زخمی شده‌اند و همچنین پلیس به یک مرد شلیک کرده است. به گفته پلیس هنوز جزئیات حادثه مشخص نشده اما به عنوان یک "اقدام احتیاطی"، با این رویداد به عنوان یک حادثه 'تروریستی' برخورد شده است.

جان مک‌مانوس، خبرنگار بی‌بی‌سی می‌گوید گروهی از مردان را دیده که روی پل لاندن بریج، بر روی رودخانه تیمز، با یکدیگر درگیر شده‌اند. به گفته او پلیس رسیده و تیراندازی شده است.

ایستگاه قطار لاندن بریج، که از ایستگاه‌‎های مهم در لندن است، بسته شده است.

پلیس می‌گوید که هنوز جزئیات حادثه مشخص نشده اما به عنوان یک "اقدام احتیاطی"، با این رویداد به عنوان یک حادثه تروریستی برخورد شده است.

بوریس جانسون، در توییتی اعلام کرد که در جریان این حادثه قرار دارد و از نیروهای پلیس و امداد هم به دلیل اقدام فوری تشکر کرد. پریتی پاتل وزیر کشور بریتانیا، هم در توییتی از این حادثه ابراز نگرانی شدید کرد.

جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر حادثه لاندن بریج را شوکه کننده خواند و با قربانیان این حادثه ابراز همدردی کرد.

خبرنگار بی‌بی‌سی می‌گوید به نظر این طور می‌رسیده که چند نفر با چاقو به یک نفر حمله کردند.

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.