آلبوم عکس: نجات چهل حیوان از باغ وحشی در غزه
یک سازمان جهانی حامی حقوق حیوانات، ده‌ها حیوان را که در شرایط بدی نگهداری می‌شدند، از باغ وحشی در جنوب غزه نجات داده و قرار است به پناهگاه‌های حیوانات در آفریقا و اردن منتقل کنند.

ماموران سازمان مدافع حقوق حیوانات "فور پاو"روز گذشته (یکشنبه ۷ آوریل، ۱۸ فروردین)، چهل شیر، روباه، میمون و پلیکان را که در قفس‌های کوچک و در شرایط بدی در باغ وحش شهر رفح غزه نگهداری می‌شدند را نجات دادند.

صاحب این باغ وحش می‌گوید که وضعیت بد اقتصادی و یک دهه محاصره اقتصادی غزه بوسیله اسرائیل باعث شده که او نتواند از این حیوانات نگهداری کند و به آنها غذا بدهد. در ماه ژانویه گذشته چهار قلاده بچه شیر در این باغ‌وحش تلف شدند.

وضعیت حیوانات این باغ وحش ماه فوریه گذشته، وقتی که مسئولان باغ وحش آگهی کردند که پنجه های یکی از شیرها را کشیده اند و افراد می‌توانند با پرداخت پول با شیرها بازی کنند، به سرخط خبرها کشیده شد.

پلیکان

ماده شیر

روباه

میمون

میمون

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.