eslahtalabane kord
 
 
سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان
مسئولین زندان اوین کبودوند را به مرخصی میفرستند.
اطلاعیه:
در آخرین روزازاعتصاب غذای آقای محمد صدیق کبودوند طی دیداری که با خانم پریناز باغبان حسنی همسرش  که برای پیگری وضعیت وی به زندان اوین مراجعه  کرده بود ،کبودوند به همسرش اعلام کرده که مسولین زندان به وی قول مساعد داداه ند که در حال آماده سازی شرایط برای مرخصی وی هستند.
وی اعلام کرد ریس زندان اوین و چند نفر دیگر از مسئولین زندان ضمن درخواست از وی برای پایان اعتصاب غذا به وی قول مساعد داده اند که پیگیر مقدمات مرخصی وی هستند.
پزشکان زندان و همچنین بیمارستان مدرس اعلام کرده اند که کلیه های کبودوند به شدت عفونت کرده و باید فورا به وضعیت وی رسیدگی شود.
کبودوند از 6 خردادماه 91در اعتصاب غذا به سر میبرد وی اعلام کرده است که امروز سه شنبه آخرین روز از اعتصاب غذای وی است .
سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان ضمن تشکر ازمردم بزرگوار ایران و کردستان ،تمام سازمان های بین المللی حقوق بشر از جمله کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران ،سازمان دیدبان حقوق بشر ،سازمان عفو بین الملل،فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر،جامعه دفاع از حقوق بشر در ایران و دیگر سازمانهای حقوق بشری همچنین کمپین حمایت از محمد صدیق کبودوند ، تمام سازمانها و احزاب سیاسی ومدنی و روزنامه نگاران و کارگران و زندانیان سیاسی  اعلام میدارد که تلاشهای شما وجدان های بیدار جامعه انسانی بدون ثمر نبوده و ما نیز قدردان تلاش ها و زحمات دلسوزانه و انسان دوستانه همگی شما هستیم .
ما امیدواریم که تمامی زندانیان سیاسی ،عقیدتی،و وجدانی به زودی از بند رهایی یابند و به آغوش خانواده هایشان بازگردند.
در پایان ضمن تاکید دوباره بر همدلی و همگامی تمامی کوشنگان حقوق بشری ،مدنی،مطبوعاتی و جریان های سیاسی و نهاد های مرتبط با حقوق بشر  تلاشهای آنان را ارج بسیار می نهیم.
سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان
سه شنبه 3 مرداد ماه 1391         
24 جولای 2012
 
 
 

 

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.