Farnaz Kalaii
تسلیت به محمود تجلی مهر 
در اوج ناباوری و بهت زدگی باخبر شدیم که فرناز کلایی دوست همه ی ما و همسر جوان رفیق عزیزمان محمود تجلی مهر، دیگر در میان ما نیست. 
باور به این واقعیت تلخ، که مرگی چنین نابهنگام، آن چهره ی شاداب و همیشه خندان را برای همیشه از ما گرفته است، امریست جانکاه و دشوار. 
محمود عزیر، می خواهیم از صمیم قلب فقدان همسر زیبایت را به تو و بستگان فرناز تسلیت بگوییم و برایتان توانائی تحمل این حادثه ی دردناک را آروز نماییم. 
فریما و مجید کیانزاد، ثریا زعفرانی، رضا مقصدی، تقی گیلانی، مریم سطوت، خسرو فتاپور، مهدی هریس نژاد، صبا انصاری، فرخ نگهدار، اکرم مظفری، نصرت اله اقدسی، بهروز خلیق، عاطفه ارباب زاده، علیرضا عالم زاده، شهین فرید، فریدون احمدی، نادر بهبهانی، غلامرضا عکاسی، جمشید ارجمند، جمشید فاروقی، فاطی و حسن گلشاهی، نگار خلیق، عاطفه جعفری، نوشین ناهیدپور، اکر بشاورد، کریم شامبیاتی.
 
البرز نیوز خدمت آقای محمود تجلی مهر و دیگر بازماندگان فرناز کلایی گرامی تسلیت می گوید و برای همگی آرزوی صبر و بردباری می کند.
 

 

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.