احمدرضا دالوند، طراح گرافیک و تصویرگر ایرانی درگذشت
احمدرضا دالوند، طراح گرافیک و تصویرگر ایرانی پس از یک دوره بیماری در اوایل صبح امروز(دوشنبه، ۱۹ آذر) در ۶۰ سالگی در تهران درگذشت.

آقای دالوند که به بیماری دیابت مبتلا بود در ماه‌های گذشته چند بار در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. او مدتی نیز به کما رفت.

به گفته نزدیکانش او روز گذشته از بیمارستان مرخص شده بود و به خانه رفت، اما پس از نیمه شب حالش رو به وخامت گذاشت و نهایتا ساعت ۲ صبح در خانه‌اش درگذشت.

آقای دالوند در سال ۱۳۳۷ به دنیا آمده بود. او فارغ‌التحصیل رشته گرافیک از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و از شاگردان مرتضی ممیز و هانیبال الخاص بود.

آقای دالوند فعالیت مطبوعاتی خود را با مطبوعات ایرانی از دهه ۱۳۶۰ آغاز کرد و در نشریاتی چون آدینه، دنیای سخن، ایران فردا و مجله فیلم همکاری داشت.

با آغاز انتشار روزنامه جامعه در اواخر سال ۱۳۷۶، آقای دالوند مدیر هنری این روزنامه شد. با توقیف روزنامه جامعه او کار خود در روزنامه‌های دیگری چون شرق و شهروند ادامه داد.

او در سال‌های اخیر کم‌کارتر شده بود و کمتر با نشریات همکاری داشت.

طرحی از احمدرضا دالوند

طرحی از احمدرضا دالوند

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.