رضا عبدی از ستاره‌های «صبح جمعه با شما» درگذشت

رادیوفردا: رضا عبدی، صداپیشه که روزگاری از ستاره‌های برنامه رادیویی پرمخاطب «صبح جمعه با شما» بود، روز پنج‌شنبه در ۸۸ سالگی درگذشت.

خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، علت درگذشت آقای عبدی را «کهولت سن» عنوان کرده و نوشته است که او به دلیل «کسالت» ناشی از این امر «مدت‌ها در بیمارستان بستری بود».

رضا عبدی در برنامه «صبح جمعه با شما» که از دهه ۱۳۵۰ تا دهه ۱۳۷۰ از رادیو ایران پخش می‌شد، نقش «آمیز عبدالطمع» را ایفا می‌کرد. «عبدل بیزینس» هم شخصیت دیگری بود که این صداپیشه در برنامه رادیویی «جمعه ایرانی» بازی‌گر نقشش بود.

بازی در فیلم‌های «کفش‌های میرزا نوروز»، «سفر جادویی»، «مردی از جنس بلور» و سریال «هزار دستان» از جمله فعالیت‌های رضا عبدی در عرصه سینما و تلویزیون است.

بر اساس این گزارش، مراسم تشییع پیکر این هنرمند روز شنبه ۲۶ آبان ساعت ۱۰ صبح مقابل ساختمان «شهدای رادیو» انجام می‌شود و او سپس در بهشت زهرا به خاک سپرده خواهد شد.

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.