کنفرانس سالانه ایکاوی
فراخوان برای ارسال مقاله
به مناسبت روز بین المللی مبارزه با خشونت علیه زنان
تاثیرات تغییرات سیاسی در منطقه خاورمیانه و مناطق همجوارو خشونت های ناشی از آنها بر زنان
اول دسامبر 2012 لندن
طی چند سال گذشته کشورهای منطقه خاورمیانه و پیرامون و شمال افریقا ، یا از طریق اشغال نظامی (عراق و افغانستان) و یا خیزش های مردمی دچار دگرگونی های اساسی سیاسی و اجتماعی شده اند که هنوز ادامه دارد. ایران نیز پس ار انتخابات مورد مناقشه سال 1388 با خیزش مردمی ناکامی مواجه شد. 
در اکثر این کشورها تغییر رژیم های سیاسی به علت مقاومت گروه حاکم و یا اشغال نظامی و جنگ با خشونت های گسترده به همراه بوده است که بافت و نظام  موجود جامعه را از هم پاشیده و در نتیجه زندگی افراد بویژه زنان دچار دگرگونی های اساسی شده است.
ایکاوی در نظر دارد با گرد آوری کارشناسان و صاحب نظران و فعالان زنان، به بررسی ابعاد خشونت های سیاسی و آثار آن بر زنان بپردازد. موضوعات مورد بررسی در کنفرانس:
خواست ها و آرمان های زنان از حاکمان جدید
مشارکت و نقش خشونت پرهیز زنان در تغییرات سیاسی
نتایج و آثار تغییرات سیاسی بر زنان:
زنان و مشارکت اجتماعی، مشارکت سیاسی و تصمیم گیری در مسائل سیاسی
 
ایکاوی از همه علاقمندان و صاجب نظران دعوت میکند تا خلاصه مقاله خود را در حد اکثر 200 کلمه تا تاریخ 15 اکتبر ارسال دارند.
از ارسال کنندگان یا برای شرکت در کنفرانس و ارائه نوشته دعوت خواهد شد و یا مقاله های تائید شده در مجموعه کنفرانس به چاپ خواهند رسید.
زبان کنفرانس: انگلیسی است اما مقاله های تائید شده چنانچه به فارسی باشند ترجمه خواهند شد.
لطفا خلاصه مقاله مورد نظر را در 200 کلمه به ایمیل زیر ارسال دارید:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 

 

چاپ

×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.