Plakard
سپاس و توضیح از طرف کمیته برگزاری کنفرانس پراک
کمیته برگزاری کنفرانس پراک، در چارچوب سلسله نشست‌های اتحاد برای دمکراسی در ایران، برگزاری موفقیت‌آمیز این نشست را مرهون مشارکت مسئولانه، همه‌جانبه و همدلانه تمامی شرکت‌کنندگان در نشست می‌داند و بدین وسیله مراتب سپاسگزاری خود را از مشارکت آنها و از آمادگی‌های ابراز شده برای همکاری و همدلی بیشتر در اقدامات و برنامه‌ریزی‌های آتی اعلام می‌دارد.
انتشار اسامی شرکت‌کنندگان در کنفرانس، به دنبال متن پایانی نشست، در تارنمای رسمی کنفرانس، سایت انتخاب آزاد، این ابهام را پدید آورده که این متن مورد تائید و امضای تمامی افراد شرکت‌کننده بوده است. کارگروه تدارک کنفرانس پراگ بدین وسیله اعلام می‌دارد که این نشست، بر خلاف روال قبلی خود در بروکسل و در استکهلم، فرصت نیافت متن بیانیه پایانی خود را به گفتگو و تبادل‌نظر و نهایتاً به امضای موافقین آن برساند. لازم به یادآوری است که نرخ مشارکت از استکهلم یک، نزدیک به یک سال پیش، تا پراگ، به بیش از دو برابر افزایش یافته است. به همین میزان، مدیریّت و سازماندهی مناسب با مشکلاتی همراه بوده است. با این وجود، و همانطور که از عکس‌العمل‌های شفاهی و کتبی مشارکت‌کنندگان، چه به شکل فردی و چه تشکیلاتی، تا به امروز می‌توان مشاهده کرد، و نیز با توجه به پوشش خبری و رسانه‌ای رو به افزایش این حرکت، چه در رسانه‌های فارسی‌زبان و چه رسانه‌های خارجی، نه تنها اکثریت حاضرین در این نشست موفقیت‌آمیز بودن کلی آن را و ضرورت ملی راهی را که در چهارچوب اتحاد برای دمکراسی در ایران به اتفاق در پیش گرفته‌ایم، مورد تائید قرار داده‌اند که این حرکت بیش از پیش مورد توجه منابع و محافل رسانه‌ای خارجی نیز قرار گرفته است. باشد تا در نشست بعدی خود در استکهلم، تحت عنوان استکهلم دو، در پایان سال ١٣٩١ یا در آغاز سال ١٣٩٢ خورشیدی، کاستی‌های موجود و به ویژه کمبودهای مشاهده شده در ارتباط با بیانیه پایانی، به شایسته‌ترین شکلی و با مشارکت همه‌جانبه همپیمانان و حاضرین جبران گردد. در این مدّت، از همه همپیمانان و علاقمندان می‌خواهیم تا نظرات تکمیلی و پیشنهادهای خود را در این راستا و برای هرچه بهتر برگزار کردن نشست استکهلم دو از طریق ایمیل این کمیته، با ما در میان بگذارند.
کمیته برگزاری کنفرانس پراک
اتحاد برای دمکراسی در ایران
جمعه  ٣ آذر ماه ١٣٩١ خورشیدی
 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
 

 

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.