6 بازی فوتبال جام جهانی در سینماهای کشور پخش می شود
بازی‌های ایران در جام جهانی فوتبال و دو مسابقه نیمه نهایی و بازی فینال این رویداد در سینماهای کشور پخش می‌شود.
6 بازی فوتبال جام جهانی در سینماهای کشور پخش می شود
به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان سینمایی، طبق تصمیم شورایعالی اکران روزهای 25 خرداد بازی ایران و مغرب، 30 خرداد بازی ایران و اسپانیا و 4 تیر بازی ایران و پرتغال در سینماهای کشور به صورت زنده پخش خواهد شد.
همچنین طبق تصمیم این شورا، بازی های نیمه نهایی در روزهای 22 و 23 تیر و بازی فینال روز 25 تیر ماه نیز در سینماها به صورت زنده نمایش داده خواند شد.
علی سرتیپی سخنگوی شورایعالی اکران در این باره گفت: در دومین جلسه شورایعالی اکران مقرر شد درجهت حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان سینماهای متقاضی نمایش فوتبال پس از اخذ مجوز لازم از کارگروه اکران اقدام کنند.

** اکران فوتبال در شهرستان ها پس از اخذ مجوز
وی ادامه داد: اکران فوتبال در شهرستان‌ها نیز پس از هماهنگی و اخذ مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قابل اقدام است.
سرتیپی درباره معرفی دبیرکمیته انضباطی کارگروه اکران و اعلام آن گفت: در جلسه اول شورایعالی اکران که هفته گذشته برگزار شد سیدضیاء هاشمی به عنوان دبیر کمیته انضباطی مشخص و به رئیس سازمان سینمایی جهت صدور حکم طبق آیین نامه کارگروه اکران اعلام شد.
ابراهیم داروغه زاده ریاست شورایعالی اکران نمایش فیلم را عهده دار است و منوچهر محمدی، محمدقاصد اشرفی، منوچهر شاهسواری، علی سرتیپی، محسن امیریوسفی و مصطفی کیایی دیگر اعضای این شورا هستند و محمدرضا فرجی به عنوان دبیر در جلسات حضور دارد.

 

 

 

 

ایرنا 

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.