درگیری تماشاگران و نیروی انتظامی پس از بازی تراکتورسازی و پیکان
شکست یک بر صفر تراکتور سازی تبریز از پیکان باعث تشنج و درگیری در ورزشگاه شده است.

این مسابقه در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه یادگار امام تبریز انجام شد.

در پایان بازی طرفداران تیم تراکتورسازی از عملکرد بازیکنان تیم خود و داور مسابقه خشمگین بودند و شعارهایی علیه آنها سر دادند.

تماشاگران بخشی از صندلی های ورزشگاه یادگار امام تبریز را شکسته‌اند و بین آنها و نیروی انتظامی درگیری‌هایی پیش آمده است.

هنوز گزارشی از تعداد زخمی‌ها منتشر نشده اما عکس‌های منتشر شده در رسانه‌های ایران نشان می‌دهند که عده‌ای از تماشاگران و ماموران نیروی انتظامی مصدوم شده و اورژانس مشغول مداوای آنها است.

تراکتورسازی و پیکان

گزارش شده که پس از پایان بازی بازی یکی از تماشاگران ناراضی در زمین با مسعود شجاعی بازیکن این تیم درگیری فیزیکی پیدا کرد و این باعث شد که اشکان دژاگه دیگر بازیکن این تیم در دفاع از مسعود شجاعی وارد درگیری شود.

جمعیت قابل توجهی از طرفداران تراکتورسازی حاضر نیستند ورزشگاه را ترک کنند و نیروی انتظامی با ماشین آبپاش سعی در متفرق کردن آنها کرده است.

رسانه‌های ایران همچنین خبر می دهند که محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی به سراغ تماشاگران رفته و سعی کرده آنها را آرام کند که نتیجه‌ای نداشته است.

گزارش شده که تماشاگران معترض مانع از برگزاری مصاحبه خبری مربیان پیکان و تراکتورسازی بعد از بازی شده‌اند.

تراکتورسازی و پیکان

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.