ریبری در پایان فصل بایرن مونیخ را ترک می‌کند
فرانک ریبری، هافبک فرانسوی بایرن مونیخ با پایان قراردادش در تابستان امسال این تیم را ترک خواهد کرد.

ریبری ۳۶ ساله ژوئن ۲۰۰۷ با قراردادی ۱۷ میلیون پوندی از مارسی به باشگاه آلمانی پیوست. آرین روبن، ستاره هلندی بایرن نیز همراه با ریبری در پایان فصل از بایرن می‌رود.

کارل هاینس رومینیگه، رئیس بایرن گفت: "بایرن به این دو بازیکن خیلی مدیون است و برای آن‌ها خداحافظی فوق‌العاده و با احساسی را برگزار می‌کند. آن‌ها نقش بزرگی در شکل‌گیری موفقیت‌های بایرن مونیخ طی یک دهه گذشته داشتند."

بایرن یک بازی بزرگداشت برای روبن و ریبری در سال ۲۰۲۰ برگزار می‌کند.

ریبری به همراه بایرن هشت بار قهرمان بوندس‌لیگا شد و امسال هم به احتمال زیاد یک قهرمانی دیگر به آن‌ها اضافه می‌کند. از رقابت‌های این فصل لیگ آلمان دو بازی باقی مانده و بایرن با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به دورتموند صدرنشین است.

بایرن همچنین در فینال جام حذفی باشگاه‌های آلمان باید با لایپزیک بازی کند.

ریبری که در سال ۲۰۱۳ همراه با باواریایی‌ها قهرمان لیگ قهرمانان فوتبال اروپا شد، گفت: "هنوز برای فصل آینده برنامه مشخصی ندارم. نمی‌دانم برای فوتبال بازی کردن کجا می‌روم. بدون شک فوتبال را ترک نمی‌کنم ولی هنوز چیزی صد در صد مشخص نیست."

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.