فدرر به دو برابر شدن قیمت بلیت مسابقه‌اش اعتراض کرد
راجر فدرر، پرافتخارترین مرد تنیس جهان از مسئولان مسترز رم به دلیل این که قیمت بلیت‌های این مسابقات را پس از قطعی شدن حضور او دو برابر کردند، انتقاد کرد.

فدرر ۳۷ ساله که قهرمانی در ۲۰ گرنداسلم را در کارنامه دارد برای اولین بار از سال ۲۰۱۶ در فصل رس مسابقات تنیس (دوره قبل از اوپن فرانسه که بیشتر مسابقات روی خاک رس انجام می‌شود) بازی می‌کند.

فدرر که در دور اول مسابقات با قرعه استراحت روبرو شده، این تورنمنت را با بازی مقابل ژائو سوسا آغاز می‌کند.

او تصمیم مسئولان مسترز رم را "ناامید کننده" خواند و گفت: "آن‌ها کاری کردند که انگار به تماشاگرانی که بلیت‌ها را زودتر خریده‌اند جایزه می‌دهند و این عجیب است. امیدوارم این حرکت تمایل من به شرکت در این مسابقات را به حاشیه نراند. امیدوارم تماشاگران زیادی برای دیدن مسابقه بیایند و فضای خوبی ایجاد شود."

آخرین حضور فدرر در مسترز رم ۲۰۱۶ بود که در دور سوم به دامینیک تیم اتریشی باخت و حذف شد.

تیم هفته گذشته دو "مچ پوینت" (امتیاز منجر به پیروزی در مسابقه) را مقابل فدرر نجات داد و توانست در نیمه‌نهایی مسترز مادرید او را شکست دهد.

با این حال فدرر از نمایش قدرتمندی که داشت راضی است و امید دارد بتواند برای دومین بار در اوپن فرانسه که ماه ژوئن برگزار می‌شود، جام قهرمانی را تصاحب کند.

او گفت: "به نظرم در مادرید خوب بازی کردم و بعد با خودم گفتم که بگذار به رم بروم؛ شهری که خیلی دوستش دارم. مادرید تورنمنت سختی است و به نظرم رسید که بازی بیشتر در سطح دریا برایم خوب است. به نظرم این جذاب‌تر از این است که به سوئیس بروم و در زمین‌های تمرین وقت بگذرانم. فارغ از هر نتیجه‌ای معتقدم که مسابقه دادن در این سطح به نفعم است."

حریف احتمالی فدرر در مرحله نیمه‌نهایی رم، رافائل نادال، قهرمان هشت دوره این مسابقات است، البته اگر پیش از آن بتواند استفانوس سیتسی‌پاس، حریف احتمالی‌اش در یک‌چهارم نهایی را شکست دهد. سیتسی‌پاس بخت هشتم قهرمانی مسترز رم و نایب قهرمان مسترز مادرید است.

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.