کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی تیم‌های ایرانی را تایید کرد
استقلال با دو پیروزی پر گل توانست خارج از ایران حریفان خود در مرحله حذفی را کنار بزند و به مرحله گروهی راه یابد
وبسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا محل برگزاری مسابقات تیم‌های باشگاهی ایران در جام قهرمانی باشگاه‌های این قاره را مشخص کرده است. استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران، سپاهان در اصفهان و شهرخودرو هم در مشهد مسابقه خواهند داد. مسابقات تیم‌های ایرانی با تیم‌های عربستانی هم مانند سال گذشته در زمین‌های بی‌طرف برگزار خواهد شد.

پس انتشار اخبار ضد و نقیض در دو روز گذشته مبنی بر نامشخص بودن محل برگزاری مسابقات برگشت تیم‌های فوتبال ایران، روز پنجشنبه، ۱۰ بهمن - ۳۰ ژانویه، وبسایت ای‌اف‌سی با درج نام ورزشگاه‌های ایرانی در جدول و تقویم زمانی این مسابقات، میزبانی باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودرو در داخل این کشور را تایید کرد.

بنابر اعلام وبسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، استقلال تهران که بعد از دو پیروزی درخشان در مرحله حذفی به مرحله گروهی این مسابقات راه یافته، در گروه اول مسابقات باید در روزهای ششم و بیستم آوریل در ورزشگاه آزادی تهران میزبان تیم‌های الوحده امارات و الشرطه عراق باشد.

استقلال

تیم فوتبال پرسپولیس هم در همین ورزشگاه و در روزهای ۱۹ آوریل و سوم مه به ترتیب میزبان تیم‌های الدحیل قطر و شارجه امارات خواهد بود.

دو تیم سرشناس پایتخت مسابقات رفت و برگشت خود با تیم‌های عربستانی را مطابق روال سال گذشته در زمین بی‌طرف برگزار خواهند کرد.

پرسپولیس

سپاهان اصفهان هم در ورزشگاه نقش جهان این شهر میزبان تیم‌های العین امارات (۱۹ آوریل) و السد قطر (۳ مه) خواهد بود و دو دیدار خود با نماینده عربستان را هم به ترتیب در دوحه قطر و منامه بحرین برگزار خواهد کرد.

شهر خودرو

با وجود این وبسایت کنفدراسیون آسیا محل برگزاری مسابقه رفت تیم شهرخودرو دیگر نماینده ایران در این مسابقات که در گروه دوم قرار دارد را برای رقابت روز نهم فوریه برابر الهلال عربستان، ورزشگاه شهر ریاض این کشور درج کرده که احتمالا در روزهای آینده اصلاح خواهد شد.

شهر خودرو که مانند استقلال توانست با دو پیروزی در مرحله حذفی به رقابت‌های گروهی پای بگذارد باید در ورزشگاه امام رضا مشهد میزبان الشهاب امارات (پنجم آوریل) و پاختاکور ازبکستان (۲۰ آوریل) باشد.

شهر خودرو 

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.