بازگشت رونالدو به اردوی تمرین یوونتوس تورین

کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ فوتبال پس از دو ماه غیبت ناشی از پاندمی کرونا بار دیگر به جمع بازیکنان یوونتوس تورین پیوسته است. رونالدو پیش از آن در زادگاهش، جزیره مادیرا در کنار خانواده‌اش به سر می‌برد.

به نظر می‌رسد که موتور فوتبال در ایتالیا نیز آرام‌ارام می‌رود که به حرکت بیفتد. خبرگزاری آلمان سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت (۱۹ مه) از بازگشت کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ فوتبال به جمع بازیکنان باشگاه‌اش، یوونتوس تورین خبر داده است.

ملی‌پوش ۳۵ ساله یوونتوس در تاریخ ۹ مارس (بیش از دو ماه پیش) به خاطر پاندمی کرونا راهی زادگاه‌اش، جزیره مادیرا شده و در آنجا در کنار خانواده‌اش بود.

او در اوایل ماه مه به ایتالیا بازگشت و طبق موازین تعیین‌شده مجبور بود، خود را به مدت دو هفته قرنطینه کند.

بنا بر گزارش خبرگزاری ایتالیایی آنسا رونالدو قرار است پیش از آغاز تمرینات باشگاهی شماری آزمایش‌های پزشکی انجام دهد.

رونالدو در پیراهن یوونتوس تورین
رونالدو در پیراهن یوونتوس تورین

یوونتوس در آخرین دیداری که پیش از متوقف شدن فعالیت‌های لیگ دسته اول ایتالیا (سری آ) انجام داد، موفق شد اینتر میلان را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد. دیدار مزبور بدون تماشاگر و در ورزشگاه خالی برگزار شده بود.

از آنجایی که باشگاه‌های فوتبال ایتالیا اکنون اجازه آغاز تمرینات انفرادی را دارند، بازیکنان خود را که در خارج از ایتالیا به سر می‌برند، به بازگشت فراخوانده‌اند.

فدراسیون فوتبال ایتالیا امیدوار است که باشگاه‌ها بتوانند تمرینات گروهی را نیز به زودی از سر گیرند.

 

 

 

 

 

دویچه وله

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.