​​​​​​​یک مرد پناهجو در آلمان کودکی پنج ساله را کشت
یک مرد ۴۱ ساله در اقامتگاه پناهندگان شهر آرنشوانگ در ایالت بایرن آلمان یک کودک پنج ساله را با ضربات چاقو کشت. ماموران پلیس این مرد مهاجم را به ضرب گلوله کشتند. مادر این کودک به شدت زخمی شده است.
پلیس آلمان گزارش داد که عصر روز شنبه (۱۳ خرداد / ۳ ژوئن) در یک درگیری در اقامتگاه پناهندگان شهر آرنشوانگ در ایالت بایرن آلمان یک پناهجوی ۴۱ ساله افغان یک کودک پنج ساله اهل روسیه را با ضربات چاقو کشته است. ماموران پلیس با شلیک گلوله این مرد را کشتند.
مارکو کولر، سخنگوی پلیس آلمان اعلام کرد که ماموران پس از رسیدن به محل حادثه متوجه شدند که در طبقه اول این اقامتگاه پناهندگان یک مرد پناهجوی افغان یک زن ۴۷ ساله با تابعیت روسیه و دو کودک پنج و شش ساله ‌او را به گروگان گرفته است.
کودک پنج‌ساله در محل حادثه در پی ضربات چاقو کشته شد و مادر ۴۷ ساله این کودک که او نیز مورد حمله مهاجم افغان قرار داشت، به شدت زخمی شده و در حال حاضر در بیمارستان مداوا می‌شود. برادر شش ساله این کودک که ماجرای درگیری را دیده ولی زخمی نشده، به شدت شوکه شده است.
سخنگوی پلیس آلمان روز یکشنبه (۱۴ خرداد / ۴ ژوئن) اعلام کرد که هنوز دلیل بروز این حادثه روشن نیست. پلیس آلمان گزارش داده که عصر روز شنبه در باره این درگیری خبرهایی دریافت کرده و نیروهای بسیاری را به محل حادثه اعزام کرده است.
مرد مهاجم افغان و این زن روس و کودکان‌اش در این اقامتگاه پناهجویان زندگی می‌کردند.
ماموران پلیس موفق نشدند مرد مهاجم را به پایان دادن این خشونت تشویق کنند. پلیس همچنین موفق نشد قبل از این حادثه مرد مهاجم را از پای درآورد. پس از این حادثه با شلیک گلوله یک مامور پلیس مرد مهاجم کشته شد.

 

 

 

دویچه وله

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.