Mohammad Maleki

درخواست محمد ملکی از هنرور شجاعی برای پایان اعتصاب غذا
شما را امید آینده ایران میدانم، از گزندهایی چنین دور بمانید
محمد ملکی  فعال باسابقه ملی-مذهبی با انتشار نامه ای از محمد صادق هنرور شجاعی روحانی زندانی خواست اعتصاب غذای خود را بشکند
متن کامل این نامه به شرح زیر است:
 به نام خداوند آگاهی و آزادی
برادر عزیزم جناب هنرور شجاعی امروز یازده روز از اعتصاب غذای شما در زندان میگذرد و خدا میداند که از روزیکه خبر اعتصاب تان را از دوست مشترکمان شنیده ام چقدر نگرانتان بوده و هستم.
نمیدانم که آیا این مکتوب پشت دیوارهای بلند زندان اوین به دست یا لااقل به گوش شما خواهد رسید یا نه؛ ولی وظیفه خود میدانم که این سطور را بنگارم.
جناب هنرور شجاعی گرامی از همان روز که در کوه شما را به همراه دوست مشترکمان دیدم، مراتب علم و فضیلت شما برای بنده مسلم گردید و اشراف حضرتعالی بر تاریخ معاصری که نسل من در آن زندگی کرده ولی شما تنها آن را پژوهش نموده اید، شگفت زده ام ساخت.
لذا شما را امید آینده ایران میدانم که میبایست از گزندهایی چنین دور بمانید تا در ایران فردا جای عالمان را دگربار جاهلان نگیرند.
فرزندم حاکمیت نشان داده است که پروژه اعدام خاموش زندانیان سیاسی را دنبال میکند و این دقیقا همان چیزی است که در مورد شهید عزیزمان هدی رضازاده صابر صورتش دادند تا بعد از یکسال نیز اعلام کنند که هیچکس مقصر نبود و اساسا شهادت صابر مقصری نداشت.
بنابر این از شما میخواهم که دل نگرانی این پدر پیرتان را مورد توجه قرار دهید و به اعتصاب غذایتان پایان .
محمد ملکی/ بیست تیرماه ۱۳۹۱

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.