Ayatollah Kazemeyni Boroojerdi
پیام آقای کاظمینی بروجردی در واکنش به دیدار احتمالی احمدی نژاد از زندان اوین
اوین تابلوی تاریخ سی و سه ساله انقلاب دروغین
آقای کاظمینی بروجردی در واکنش به شنیدن خبر احتمال حضور احمدی نژاد در اوین و  ممانعت ریاست قوه قضائیه پیامی از داخل اوین ارسال نموده اند 
 
متن کامل پیام چنین است:
این روزها سر و صداهائی پیرامون اوین به گوش می رسد که رسانه های فاقد آزادی و استقلال، آن را مطرح ساخته اند، مسئله دیدار رئیس دولت رژیم فاشیستی از زندانی که تابلوی جنایات حکومت مدعی شریعت اسلامی است و ممانعت ریاست قوه قضائیه که بانی و مروج قساوت و خباثت و خیانت می باشد.
به راستی که این کشمکش برای چیست؟
آیا مرد شماره دوم نظام ستمگر، نمی داند در داخل این دیوارهای سر به فلک کشیده ، چه می گذرد؟
سال گذشته که معاونش در بند ما، زندانی بود، تمام ما وقع آنچه را که در این هفت سال دیده بودم و استماع کرده و از زندانیان مظلوم دریافته و از نگهبانان و مراقبین قدیمی به دست آورده بودم، یادآور شدم و به شیخ عباس امیری فر گفتم که به رئیست بگو که در این دو بخش امنیتی دویست و نه اطلاعات و همجوار ویژه روحانیت که اسارتگاه سپاه می باشد، شکنجه های وحشیانه، متداول است و من و خانواده و یارانم در بدو ورود به اوین، با ابزار و اسباب موحش و مهلک، آزرده شده و مصدوم و معلول و مجروح گشتیم تا جائی که نوه شش ماهه ام از درد فریاد می زد و معاون محسنی اژه ای می گفت اعتراف کن که وابسته به غربی و همسو با بیگانگانی.  ما در روضه امام حسین می خواندیم که به شش ماهه اش رحم نکردند و سرش را بریدند و امروز تکرار همان بدمستی ها و خودکامگی هاست از هیئت حاکمه آدم خوار و بشرکش، چه انتظاری می رود؟ 
قاضی القضات این حاکمیت نامردمی، باید جلوی ورود اهل تفحص و تجسس را بگیرد زیرا خودشان بهتر می دانند که چه دسته گلهایی را به آب داده اند، اینجا تابلوی حقایق تاریخ سی و سه ساله انقلاب دروغین است، این پیشوای الهی، تجسم حیوانیت حکام نامرد ایران می باشد، ای گردانندگان دیکتاتور دستگاه قضا، زندانی شما، انسان است، رفتار و کردارتان با ما همانند صاحبان سیرک و مدیران باغ وحش شده است.
 اگر این ناله های فرزند رسول الله، دروغ است چرا مانع دیدار وکلای داخلی و خارجی من می شوید؟
چرا اجازه نمی دهید در یک دادگاه عادله صالحه صادقه ، محاکمه شوم و ملت و جهان، مستنداتم را بشنوند؟
شما که پشت درهای بسته و با قضات خود فروش و بی وجدان، مرا محارب خواندید و به اعدام محکوم کردید، که اگر نبود حمایت حق تعالی، تاکنون اثری از این بندی مخالف اسلام سیاسی، دیده نمی شد اکنون، دم از احقاق حقوق زندانی می زنید و دفاع منادیان عدالت و صلح و آزادی را در دخالت در مسائل ملی می خوانید و بیانیه سازمان ملل را سیاسی خوانده و گزارش دکتر احمد شهید را تحریک قدرتهای مخالف خود معرفی می نمایید، دنیا بداند که اوین، چنگ و دندان استبداد حاکم است از چنگال ولایت مطلقه فقیه، خون می چکد.
تقویم نگاران مستقل و فطرت گرا، هرگز از کنار این همه فجایع تکاندهنده به راحتی نمی گذرند و آه و اندوه ما، بنیان ظلم را خواهد سوزاند.
سید حسین کاظمینی بروجردی
اکتبر 2012
ایران – تهران – زندان اوین

 

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.