درخواست فاطمه کروبی از هنگامه شهیدی: اعتصاب غذا و داروی تان را بشکنید
به گزارش سحام فاطمه کروبی در نامه ای خواستار شکستن اعتصاب غذا و داروی هنگامه شهیدی شد.

همسر رهبر معترض و محصور جنبش اعتراضی ۸۸ در این نامه از اینکه زندانیان سیاسی برای رساندن پیام حق طلبی شان ناچار به اعتصاب غذا می شوند اظهار تاسف کرده است.
این نماینده پیشین مجلس در نامه خود تأکید کرده است که: پیام حق طلبی جناب عالی و دیگر عزیزان بازداشت شده روزهای اخیر را می ستایم اما در عین حال نگران سلامتی تان هستم به ویژه آنکه با وضعیت جسمی شما آشنایم و از مخاطرات احتمالی تداوم اعتصاب غذا و داروی تان آگاهم.

هنگامه شهیدی روزنامه‌نگار و از اعضای حزب اعتماد ملی است که در شامگاه ۱۹ اسفند در مشهد دستگیر و سپس روانه تهران شد. او طی دست‌نوشته‌ای اعلام کرده است که از زمان بازداشت دست به اعتصاب غذا خواهد زد. فرزند این روزنامه نگار اطلاح طلب وضعیت جسمی وی را نگران کننده توصیف کرده است.

متن نامه خانم کروبی که در اختیار سحام قرار گرفته است به شرح زیر است.
باسمه تعالی
خواهر گرامی ام خانم هنگامه شهیدی
می دانم که در آستانه نوروز نهادی امنیتی در برنامه ای از پیش تعیین شده به دستگیری تعدادی از مدیران کانال های تلگرامی و نیز تعدادی از خبرنگاران و فعالین سیاسی اصلاح‌طلب و تحول خواه پرداخته است و نیز شنیده ام جناب عالی در اعتراض به بازداشت و نحوه دستگیری تان دست به اعتصاب غذا و دارو زده اید.
متأسفم از اینکه ناچار به انتخاب این کار بس دشوار، آنهم برای رساندن صدای مظلومیت و حق طلبی تان شده اید. پیام حق طلبی جناب عالی و دیگر عزیزان بازداشت شده روزهای اخیر را می ستایم اما در عین حال نگران سلامتی تان هستم به ویژه آنکه با وضعیت جسمی شما آشنایم و از مخاطرات احتمالی تداوم اعتصاب غذا و داروی تان آگاهم. از این رو از شما می خواهم با شکستن اعتصاب غذا و دارو، عزیزان و دوستان تان را از نگرانی و محنت موجود خارج سازید.
به امید آزادی هرچه سریعتر همه ی عزیزان دربند.
فاطمه کروبی
۲ فروردین ۱۳۹۶

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سحام نیوز

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.