ادامه تحصن در دانشگاه علم و صنعت به‌رغم فشار ماموران حراست

تحصن شماری از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در ساختمان ریاست این دانشگاه در اعتراض به انتصاب سرپرست جدید معاونت فرهنگی، که از روز سه‌شنبه، ۳ دی، آغاز شده بود، علی‌رغم فشار مأموران حراست همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، این تحصن در اعتراض به انتصاب عبدالمجید ارجمندی به عنوان سرپرست جدید معاونت فرهنگی دانشگاه علم و صنعت شکل گرفته است.

به گفته علی حقیقت جوان، دبیر انجمن اسلامی آرمان دانشجویان، دلایل انتقاد دانشجویان از آقای ارجمندی، «سوابق برخوردها با دانشجویان در کلاس درس، امضای نامه ۷۷۷ استاد و همچنین امضای نامه صد امضایی درباره برخورد با عده‌ای از دانشجویان در علم و صنعت» عنوان شده است.

با این حال، بنا به گزارش‌هایی که در کانال تلگرامی «شوراهای صنفی دانشجویان کشور» منتشر شده، رئیس دانشگاه تاکنون در جمع متحصنان حاضر نشده است.

به گفته دانشجویان متحصن در دانشگاه علم و صنعت، مسئولان دانشگاه و مأموران حراست تلاش کرده‌اند با روش‌هایی چون «باز گذاشتن همه درهای ساختمان ریاست و نیز روشن کردن کولرها» دانشجویان را به پایان دادن تحصن وادار کنند.

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.